Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wenecja... taksówką przez Canal Grande

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.09.2016 12:52

arko2007 napisał(a):To będzie ostatnia porcja obrazków... chyba że coś jeszcze znajdę :wink:


I jak?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.09.2016 14:02

Vjetar napisał(a):
arko2007 napisał(a):To będzie ostatnia porcja obrazków... chyba że coś jeszcze znajdę :wink:


I jak?


Witaj.

Przez kilka dni byłem poza domem.
Ale pamiętam...

Pozdrawiam
Krzysiek
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20993
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 20.09.2016 16:27

arko2007 napisał(a): Ale pamiętam...


...to najważniejsze.

Pozdrawiam
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 20.09.2016 16:54

arko2007 napisał(a):Niedawno padł mi dysk 1,5 TB niestety z mojej winy i wiele rzeczy szlag trafił.


No to współczuję. Mógłbyś zdradzić co zbroiłeś :wink: , bo od razu pomyślałem o swoim.
Pamiętam, jak dawno temu, podczas kopiowania z aparatu na laptopa zgubiłem zdjęcia z Blato na Peljasacu (polecam :wink: )
Do dziś muszę wysłuchiwać... :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2016 21:48

zibi.s napisał(a):
arko2007 napisał(a):Niedawno padł mi dysk 1,5 TB niestety z mojej winy i wiele rzeczy szlag trafił.


No to współczuję. Mógłbyś zdradzić co zbroiłeś :wink: , bo od razu pomyślałem o swoim.
Pamiętam, jak dawno temu, podczas kopiowania z aparatu na laptopa zgubiłem zdjęcia z Blato na Peljasacu (polecam :wink: )
Do dziś muszę wysłuchiwać... :mrgreen:


Mam dyski zewnętrzne WD i nie miałem do tej pory z nimi problemów. Wymagają one zasilania i podczas kopiowania plików podnosiłem się z krzesła i zawadziłem o kabel zasilający tak że dysk po nodze spadł na podłogę. Dysk niby działa, ale system go nie widzi.
Z tego co wiem to koszt odzyskania danych jest dość a nawet bardzo wysoki więc mówi się trudno.

Pozdrawiam
Krzysiek
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia



cron
Wenecja... taksówką przez Canal Grande - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone