Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wenecja? Czemu nie!

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2437
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 19.06.2022 12:30

marze_na napisał(a):Piękny spacer :D .
Szkoda, że ostatni. Narobiłaś mi ogromnego apetytu na Wenecję. Na Weronę zresztą też.

Dziękuję :)
Też nam było szkoda, ale dzięki pisaniu mogłam "przedłużyć" sobie pobyt. Jestem pewna, że coś szybciutko wymyślicie i zaspokoisz apetyt na tę część Włoch :smo:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2437
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 21.06.2022 22:14

Wenecja? Czemu nie!

Zakończenie
Na lotnisko dotarliśmy bez przeszkód. Kontrola bezpieczeństwa, wejście na samolot, lot, lądowanie, na szczęście bezproblemowe i bez opóźnień.
I tu muszę jeszcze raz podziękować i pochwalić Pana z parkingu, który przyjechał po nas po dziesięciu minutach od telefonu. Okazało się, że w Polsce trwa zima w najlepsze i leży śnieg. Jakie było nasze zdziwienie, gdy zobaczyliśmy, że nie tylko parking jest odśnieżony, ale również nasz samochód 8O .
5 minut po północy byliśmy w domu :hearts: .

Dziękuję wszystkim czytającym, oglądającym i piszącym komentarze. Bez Was relacja byłaby nudna, a jej pisanie nie sprawiałoby mi tyle przyjemności.
Kolejny wyjazd tuż, tuż. Ciekawe co przyniesie :idea: :?: :hut:
:papa: :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 21.06.2022 22:31

Dziękuję za piękną , pełną spacerów po Wenecji i ciekawych zdjęć relację :D
To przyjemne mimo wszystko uczucie wracać do kraju gdzie panuje zima , mając w pamięci te piękne widoki . . .

Życzę samych udanych wyjazdów :papa:


Pozdrawiam
Piotr
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.06.2022 07:40

wiola2012 napisał(a):Giardini Papadopoli
Obrazek
Mega zielony ten skwerek. Takie coś nieoczywistego w Wenecji.


Ciekawe czy kiedyś jeszcze trafię do Wenecji :?

Miłego kolejnego wypoczynku. Gdzie dokładnie się wybierasz?
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 22.06.2022 07:56

wiola2012 napisał(a):Dziękuję wszystkim czytającym, oglądającym i piszącym komentarze.

A ja Ci dziękuję za dużą garść inspiracji i przypomnienie, że Wenecja nie może wiecznie czekać :D .
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 22.06.2022 08:07

Dzięki za kolejną świetną podróż 8) !
Fajne masz :D , że za chwilę zaczynasz kolejną (ja :roll: muszę poczekać do początku jesieni). Już czekam na Twoją wakacyjną relację :D
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2437
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 22.06.2022 21:32

piotrf napisał(a):Dziękuję za piękną , pełną spacerów po Wenecji i ciekawych zdjęć relację :D
Życzę samych udanych wyjazdów

Dziękuję Piotrze :)
piotrf napisał(a): To przyjemne mimo wszystko uczucie wracać do kraju gdzie panuje zima , mając w pamięci te piękne widoki . . .

Tak, powroty tez są przyjemne, jest czas na opowieści, przeglądanie zdjęć lub planowanie kolejnych podróży i oczekiwanie na lato :)
:papa:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2437
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 22.06.2022 21:47

piekara114 napisał(a):Mega zielony ten skwerek. Takie coś nieoczywistego w Wenecji.
Ciekawe czy kiedyś jeszcze trafię do Wenecji :?

Na mapie jest kilka zielonych miejsc i dobrze, bo same kanały i kamienice byłyby nie do zniesienia . Chcieliśmy pospacerować po Giardini Reali koło pałacu Dożów, ale był zamknięty.

piekara114 napisał(a):Miłego kolejnego wypoczynku. Gdzie dokładnie się wybierasz?

Dziękuję bardzo :)
Tegoroczne wakacje spędzamy w Usa. Trochę okolice Chicago i Arizona
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2437
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 22.06.2022 21:48

marze_na napisał(a):
wiola2012 napisał(a):Dziękuję wszystkim czytającym, oglądającym i piszącym komentarze.

A ja Ci dziękuję za dużą garść inspiracji i przypomnienie, że Wenecja nie może wiecznie czekać :D .

No pewnie, że nie może czekać. A co jeśli się szybciej zatopi niż przewidują? :wink:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2437
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 22.06.2022 21:54

dangol napisał(a):Dzięki za kolejną świetną podróż 8) !
Fajne masz :D , że za chwilę zaczynasz kolejną Już czekam na Twoją wakacyjną relację :D

Dziękuję Danusiu :)
Nie ukrywam, że jestem podekscytowana , ale też trochę przestraszona. To taki inny kierunek 8O .
Jak się wszystko uda, to na pewno napiszę :) :papa:
dangol napisał(a):(ja :roll: muszę poczekać do początku jesieni).

Będzie rejs, o którym pisałaś?
Będzie ciekawie.
Ikser
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 06.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 12.08.2022 20:56

Witajcie, ma ktoś sprawdzone noclegi w Wenecji gdzieś blisko wszystkiego co można tam lub trzeba zobaczyć. Proszę o polecenie czegoś lub podlinkowanie.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2437
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 12.08.2022 21:04

Ikser napisał(a):Witajcie, ma ktoś sprawdzone noclegi w Wenecji gdzieś blisko wszystkiego co można tam lub trzeba zobaczyć. Proszę o polecenie czegoś lub podlinkowanie.

Korzystaliśmy z Airbnb. Lokalizacja świetna. Wyślę Ci na priv.
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wenecja? Czemu nie! - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone