Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Warszawa - Chorwacja trasa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2180
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 09.03.2020 00:45

Ja mam dokładnie tak samo - uwielbiam jazdę nocą. Mniejszy ruch, spokojniej, rodzinka w aucie śpi, chłodniej (nie trzeba włączać klimy), widoki nie rozpraszają. No i przed południem jesteśmy już nad Adriatykiem.

Osobiście prędzej mi się chce spać w ciągu dnia przy ostrym słońcu (okolice wschodu słońca albo po 14tej) niż w nocy. Nocna jazda mnie nie męczy.

Sprawdzone wielokrotnie!
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 09.03.2020 10:21

marekkowalak napisał(a): widoki nie rozpraszają.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 09.03.2020 10:42

W zeszłym roku wyjechałem o 8 rano w niedzielę. Zerowy ruch między Piotrkowem a Częstochową.
W Lenti byłem po 19 wieczorem. Po drodze zakupy w Bratysławie, obiad w Csorna.
Następnego dnia na spokojnie wyjazd po śniadaniu. Przed 14:00 w Baśka Voda.
Whitetown
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2021
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Whitetown » 23.06.2021 11:19

Witam, wybieram się do Rovinj z Warszawy (pierwszy raz) - jaką trasę wybrać ? Wegry ? czy Słowenie /Austrię ?
pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2021 23:12

Jesteś we właściwym wątku. (nie w korkach)
yarko2000
Cromaniak
Posty: 711
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarko2000 » 25.06.2021 11:13

Jak na Istrię to tylko przez Austrię i Słowenię. W Słoweni kup winietę i dopiero na półwyspie wjedź do Chrowacji - zaoszczędzisz na autostradzie w Chorwacji :)
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Warszawa - Chorwacja trasa - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone