Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2013 co teraz wybrac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 25.11.2012 22:01

sandomingo napisał(a):
jara napisał(a):ja byłem w Tribunj,ale z dziećmi 12 i 15 lat.Dla nich było nudno,za spokojnie .


U mnie odpowiednio 10 lat mniej, czyli 2 i 5 lat.
Także na nudę to i tak narzekać nie będą mając morze i lody:)


dokładnie,a oto przykład
Załączniki:
HPIM8476 [800x600].JPG
sandomingo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandomingo » 25.11.2012 22:06

Taaaak...50 % dziecięcych potrzeb:)
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 25.11.2012 23:50

jeśli ktoś szuka spokoju żeby wypocząć polecam Pisak ,my bliśmy na końcu Pisaka przy lasku ,i wszędzie blisko jak by ktoś chciał się zabawić lub zakupy zrobić ,woda bardzo czysta , z rybkami kolorowymi :wink:
marcinbb
Croentuzjasta
Posty: 301
Dołączył(a): 08.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinbb » 06.12.2012 09:39

No i niestety chyba będziemy musieli zmienić swoje plany wakacyjne i na Riviere Makarską i Pag będziemy zerkali przez Morze od strony Włoch. No nic czasami trzeba na wakacje zerknąć z ekonomicznego punktu widzenia taniej będzie we Włoszech niż w Cro - choć pewnie niewielu z Was w to uwierzy.
Tak więc w drodze "odprowadzę" Was do Graz a dalej każdy w swoją stronę:/
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 06.12.2012 20:29

To prawda ja z sentymentu zaglądam do Cro w sierpniu a w lipcu z rozsądku do Grecji(wychodzi o 25-30 procent taniej)
marcinbb
Croentuzjasta
Posty: 301
Dołączył(a): 08.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinbb » 07.12.2012 10:07

pawelh napisał(a):To prawda ja z sentymentu zaglądam do Cro w sierpniu a w lipcu z rozsądku do Grecji(wychodzi o 25-30 procent taniej)

Ja naprawdę chętnie pojechał bym do CRO ( pierwszy raz ), jednak już teraz w prezencie Mikołajkowym dostałem potwierdzenie jak przyszły rok może być "cienki" jeśli chodzi o finanse i jak to się będzie kształtowało w mnie na początku przyszłego roku więc chcąc nie chcąc trzeba było przemyśleć niektóre planowane i nieplanowane wydatki.
A dlaczego Włochy a nie Cro... we Włoszech odpadają nam koszty wynajmu i w znacznym stopniu wyżywienia, więc na dobrą sprawę ponosimy tylko koszty dojazdu i noclegu tranzytowego. A wakacje i tak spędzone nad ciepłym morzem co prawda nad Morzem Tyrreńskim ale dobre i to.
Więc zakładając podstawowe wydatki 2 tyg. wakacje w Cro to około 5k PLN, a we Włoszech myślę że do 2-2,5k PLN się zamkniemy.
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 11.12.2012 14:03

marcinbb napisał(a):Ja naprawdę chętnie pojechał bym do CRO ( pierwszy raz ), jednak już teraz w prezencie Mikołajkowym dostałem potwierdzenie jak przyszły rok może być "cienki" jeśli chodzi o finanse i jak to się będzie kształtowało w mnie na początku przyszłego roku więc chcąc nie chcąc trzeba było przemyśleć niektóre planowane i nieplanowane wydatki.
A dlaczego Włochy a nie Cro... we Włoszech odpadają nam koszty wynajmu i w znacznym stopniu wyżywienia, więc na dobrą sprawę ponosimy tylko koszty dojazdu i noclegu tranzytowego. A wakacje i tak spędzone nad ciepłym morzem co prawda nad Morzem Tyrreńskim ale dobre i to.
Więc zakładając podstawowe wydatki 2 tyg. wakacje w Cro to około 5k PLN, a we Włoszech myślę że do 2-2,5k PLN się zamkniemy.


najpierw w oczy rzuciła mi się końcówka i już miałam pytać jakim cudem się ci to udaje :D ale doczytałam.
ja planowałam Włochy ale w końcu się ogarnęłam i zgłębiłam temat finansów. Zrobiłam 8O .. i w 2013 ponownie pojadę do Cro. Nie zdawałam sobie sprawy, że jest rzeczywiście dużo drożej :roll:
Teraz dumam nad regionem. Jak coś wydumam to na pewno podczepię się pod temat i popytam bywalców Cro o zdanie :D
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 11.12.2012 20:15

Ja w przyszłym roku jadę 2 razy do Cro :)
Sam sobie zazdroszczę :D
W majowy weekend do Umag (odwiedzę m.in Rovinj, Postojną Jamę na Słowenii) a w lipcu do Żaborić. I tu plany zwiedzania są przeogromne - od Kuterevo (odwiedzic misiaki), ponownie Plitwice, Sibenik, Primosten, Rogoznica, Trogir, Brela może w końcu Imotski...

A może ktoś z Was był tam i podpowie mi coś jeszcze?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 11.12.2012 21:15

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Ja w przyszłym roku jadę 2 razy do Cro :)
Sam sobie zazdroszczę :D
W majowy weekend do Umag (odwiedzę m.in Rovinj, Postojną Jamę na Słowenii) a w lipcu do Żaborić. I tu plany zwiedzania są przeogromne - od Kuterevo (odwiedzic misiaki), ponownie Plitwice, Sibenik, Primosten, Rogoznica, Trogir, Brela może w końcu Imotski...

A może ktoś z Was był tam i podpowie mi coś jeszcze?

a NP KRKA :wink:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 11.12.2012 23:20

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Ja w przyszłym roku jadę 2 razy do Cro :)
Sam sobie zazdroszczę :D
W majowy weekend do Umag (odwiedzę m.in Rovinj, Postojną Jamę na Słowenii) a w lipcu do Żaborić. I tu plany zwiedzania są przeogromne - od Kuterevo (odwiedzic misiaki), ponownie Plitwice, Sibenik, Primosten, Rogoznica, Trogir, Brela może w końcu Imotski...

A może ktoś z Was był tam i podpowie mi coś jeszcze?
Porec i Jame Baredine i Limski fiord i NP Briuni :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.12.2012 09:02

Sv Jure.
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 14.12.2012 12:05

mervik napisał(a):
Pasjonat Chorwacji napisał(a):Ja w przyszłym roku jadę 2 razy do Cro :)
Sam sobie zazdroszczę :D
W majowy weekend do Umag (odwiedzę m.in Rovinj, Postojną Jamę na Słowenii) a w lipcu do Żaborić. I tu plany zwiedzania są przeogromne - od Kuterevo (odwiedzic misiaki), ponownie Plitwice, Sibenik, Primosten, Rogoznica, Trogir, Brela może w końcu Imotski...

A może ktoś z Was był tam i podpowie mi coś jeszcze?

a NP KRKA :wink:


Dzięki, NP KRKA już zwiedziłem. I być może przez to, że byłem tam po Plitvicach nie bardzo mi się podobało :(

Natomiast: Porec, Jame Baredine, Limski fiord, NP Briuni i Sv. Jure ciagle przede mną :)
Na Sv. Jure miałem zamiar dostac się w tym roku (byłem w Vinisce), ale ze względu na awarię auta (sprzęgło) musiałem sobie odpuścić.

Dzięki za te propozycje!
nabuchodonozor20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 04.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) nabuchodonozor20 » 14.12.2012 12:20

A dlaczego sobie odpuściłeś? Nie dało rady wejść? Podobno fajne wejście jest - ja zobaczę w tym roku jak się wchodzi :) wybieram się pieszo bo "paliwo za drogie" trzeba oszczędzać :)
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 14.12.2012 14:09

nabuchodonozor20 napisał(a):A dlaczego sobie odpuściłeś? Nie dało rady wejść? Podobno fajne wejście jest - ja zobaczę w tym roku jak się wchodzi :) wybieram się pieszo bo "paliwo za drogie" trzeba oszczędzać :)


Niby tak, ale z Vinisce miałem ca 100 km :)
Sporo czytałem na naszym forum o Sv. Jure i wydaje mi się, że wjazd wąskimi dróżkami, z niewielką ilością mijanek daje więcej przeżyć niż wchodzenie. Poza tym wiesz.... w pewnym wieku lepiej podjechać :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 14.12.2012 23:32

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Ja w przyszłym roku jadę 2 razy do Cro :)
Sam sobie zazdroszczę :D
W majowy weekend do Umag (odwiedzę m.in Rovinj, Postojną Jamę na Słowenii) a w lipcu do Żaborić. I tu plany zwiedzania są przeogromne - od Kuterevo (odwiedzic misiaki), ponownie Plitwice, Sibenik, Primosten, Rogoznica, Trogir, Brela może w końcu Imotski...

A może ktoś z Was był tam i podpowie mi coś jeszcze?


Patrzcie tylko 8O
Aleś się rozpuścił :wink:
A może najpierw napisz gdzie byłeś :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje 2013 co teraz wybrac - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone