Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2013 co teraz wybrac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 19.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nolo » 18.12.2012 03:26

evil napisał(a):Ja już wybrałem dla mojej rodzinki lato 2013 , Grecja , wyspa Zakyntos :papa:

A w jakim biurze załatwiałeś wyjazd?Wyślij mi proszę na:nolo1@interia.pl
dzięki
monika313
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika313 » 26.12.2012 16:48

jara napisał(a):może Tribunj?


Serdecznie polecam dla osób które nie lubią tłumów, hałasu, gwaru, straganów, szukanie wolnego miejsca w konobie, .......
Jest tam wszystko co potrzebne: 2 markety, poczta, bankomat, kantor, kilka fajnych konob, chyba ze 2 czy 3 pizzerie, mini targ ze świeżymi warzywami i owocami a także rybami, ośmiorniczkami i innymi owocami morza .. jak mało to samochodem można dojechać do 3 sporych marketów (10 min jazdy samochodem). Są dwie plaże z prysznicami a oprócz tego na ,,wysepce,, zejścia po drabinkach do morza :) A jak chcemy stragany, tłumy ludzi to idziemy brzegiem morza do Vodic :) ........ ale szybko wracamy do Trubunj ......... bo w Vodicach nie ma miejsca w konobach :) dzieci krzyczą jak oszalałe kup mi, kup mi ..... i jak porównujemy wielkość plaż to zdecydowanie wygrywa Tribunj! Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi :) jedyne co słyszymy to: mamo mogę kupić loda ? (bo nie ma straganów z ,,chińszczyzną").
poza tym blisko do Szybeniku, KRK, wyspy Murter :)
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 26.12.2012 20:20

Cześć

W roku 2013 po raz trzeci z rzędu wybieramy się do Chorwacji. Trasę już wstępnie zaplanowaliśmy oto ona http://goo.gl/maps/S8sJS
Najprawdopodobniej do czasu wyjazdu ulegnie ona wielu modyfikacjom, ale jej zarys już powstał i zawiera główne miejsca, które chcemy zobaczyć w czasie przyszłorocznego wyjazdu do Chorwacji ku jej nagim plażom.
Planując spędzenie dwóch dni (dwóch noclegów) w Salzburgu oczywiście będziemy szukać taniego noclegu czy to w jakimś hostelu czy w jakimś pesnsionie. Jednakże mieć będziemy na uwadze ze to mają być wakacje na które czekaliśmy i pracowaliśmy i pracujemy od końca tegorocznego pobytu w Chorwacji.
Nasza relacja: naturystyczna-chorwacja-alpejska-austria-no-i-niemcy-t38631.html
Naszym miejscem docelowym w Chorwacji jest Rovinj. Miasto które nie wymaga słów reklamy. Wybraliśmy to miasteczko nie tylko ze względu na atrakcje tego miasteczka ale także jako bazę wypadową do zamierzonych wycieczek po okolicy. Tak jak to było w 2011 i w 2012 oprócz wypoczynku relaksu i przyjemności (nie tylko nagiego) opalania celem jest dalsze poznawanie Chorwacji, jej uroków, kultury, obyczajów i zabytków.

Teraz szukamy chętnych na wspólny wjazd do Chorwacji w 2013.

Pozdrawiamy
cronaturki
typo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) typo » 27.12.2012 11:19

Witam serdecznie,

mam kilka pytan :) W Chorwacji pierwszy raz bylismy rok temu (Korcula) i oczywiscie zakochani po uszy wrocilismy z tego kraju. Bylismy z RAinbow i bylo naprawde ekstra. W tym roku jednak, chcielibysmy poleciec na dwa tygodnie i duzo taniej wychodzi wycieczka skompletowana samemu (lot+hotel). Chielibysmy wybrac sie do Trogiru (lub innej okoliczne miejscowosci, byle blisko do Splitu). Poniewaz hotele zapewniaja w duzej mierze tylko sniadanie chcialbyms ie zapytac mniej wiecej o koszty:

-Czy na dwie mlode osoby lubiace zjesc, wypic piwo, posiedziec w knajpkach - 1000EUR starczy na dwa tygodnie w tych okolicach?
-Czy Trogir jest porownywalny cenowo z Korcula, czy drozszy?
-Jak wyglada z plazami w tych okolicach?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.12.2012 12:50

Jeśli macie opłacony hotel ze sniadaniem, przelot to jak najbardziej. Jesli nie to dupa.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 27.12.2012 13:02

Witam Cromaniaków !
Podłaczę się do tematu: Czy pomiędzy Zadarem a Rijeką są miejscowości godne wypoczynku dla rodzin z małymi dziećmi i dla starszych? Przeczytałem mnóstwo Waszych relacji z tego rejonu i tak jak byłem niezdecydowany, tak jestem do tej pory. Na razie udało mi się wyselekcjonować takie miejsca: Wyspa Krk, Crikvenica, wypa Rab, i w zasadzie koniec. Faworyta nie mam. Wybredny nie jestem. Zależy mi jedynie na fajnych miejscach do pływania z maską i rurką, jakiegoś placu zabaw w niedalekiej odległości, i żeby to była miejscowość nie mniejsza niż np. Brela.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.12.2012 13:23

typo napisał(a):Witam serdecznie,
-Czy na dwie mlode osoby lubiace zjesc, wypic piwo, posiedziec w knajpkach - 1000EUR starczy na dwa tygodnie ?


Witam
Zdania są podzielne.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.12.2012 14:13

Slavko1974 napisał(a): Na razie udało mi się wyselekcjonować takie miejsca: Wyspa Krk, Crikvenica, wypa Rab

Krk.
Slavko1974 napisał(a): i żeby to była miejscowość nie mniejsza niż np. Brela.


Baśka.
Obrazek
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 27.12.2012 14:46

ooo już mi się podoba :). Domyślam się, że plaża będzie zatłoczona, ale poza miejscowością są skałki, międzyz ktorymi można popływać?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 28.12.2012 19:20

Jacek S napisał(a):Zdania są podzielne.[/url]

ceny nie aktualne bo z 2009 :wink:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 28.12.2012 19:26

Slavko1974 napisał(a):ooo już mi się podoba :). Domyślam się, że plaża będzie zatłoczona, ale poza miejscowością są skałki, międzyz ktorymi można popływać?

jak chcesz skałki i spokojną mieścine i wszędzie blisko to polecam Pisak :wink: w domkach nad wodą ,są też prywatne plaże :wink:plus kolorowe rybki,gdzie na dużych plażach nie znajdziesz :wink:
Załączniki:
20120607130205(2).jpg
Ostatnio edytowano 28.12.2012 19:33 przez mervik, łącznie edytowano 1 raz
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.12.2012 19:30

mervik napisał(a):jak chcesz skałki i spokojną mieścine i wszędzie blisko to polecam Pisak :wink:


Ładny.
Ale gdzie mu tam do...Breli. :mrgreen:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 28.12.2012 19:35

anakin napisał(a):
mervik napisał(a):jak chcesz skałki i spokojną mieścine i wszędzie blisko to polecam Pisak :wink:


Ładny.
Ale gdzie mu tam do...Breli. :mrgreen:

z Pisaka do Breli tylko 3km :D a tam jakoś nie widziałem tych kolorowych rybek ,no i skałki jakieś jakby ze żwiru były sklejone :lol:
Załączniki:
20120610181305(1).jpg
mysiaty
Croentuzjasta
Posty: 219
Dołączył(a): 26.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysiaty » 28.12.2012 21:58

mervik napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):ooo już mi się podoba :). Domyślam się, że plaża będzie zatłoczona, ale poza miejscowością są skałki, międzyz ktorymi można popływać?

jak chcesz skałki i spokojną mieścine i wszędzie blisko to polecam Pisak :wink: w domkach nad wodą ,są też prywatne plaże :wink:plus kolorowe rybki,gdzie na dużych plażach nie znajdziesz :wink:

Jest w Tym Pisaku jakiś spacerniak dla tych ,którzy nie wspinają się po skałkach?
Pozdrawiam
jacek
mysiaty
Croentuzjasta
Posty: 219
Dołączył(a): 26.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysiaty » 28.12.2012 22:05

Baśka na Krku jest bardzo malownicza .Zawitałem tam raz na kilka godzin i nie wiem ,czy to jest regułą,ale w morzu woda to była bardzo rześka :D
Pozdrawiam
jacek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje 2013 co teraz wybrac - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone