Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ukraina bezdrożami czyli offroad w pięciu po Gorganach

Ukraina to prawdziwy raj dla miłośników górskich wędrówek. Górzyste i wyżynne tereny rozciągają się niemal przez cały kraj. Tradycyjnym ubiorem Ukrainek i Ukraińców jest wyszywanka czyli koszula (zwykle biała) pokryta folkowym haftem. Na Ukrainie znajduje się jeden z geograficznych środków Europy – w niewielkiej wsi Diłowie, która położona jest w pobliżu Rachowa. Wielkanocne, kolorowe pisanki pochodzą właśnie z Ukrainy.
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 14.11.2008 15:14

Lesiu ...no no...gratulejszyn.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 14.11.2008 15:14

wojan napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):... o godzinie 17.30 dojechaliśmy wreszcie do Jaremczy, gdzie postanowiliśmy zostać na noc.


W Jaremczy byłem jakieś 10 lat temu.Nie była to taka offroadowa wyprawa, ale wrażeń też nawiozłem bez liku :D Jako,że były to jeszcze czasy "niecyfrowe" fotki mam tylko papierowe :D :D Jak Lechu nie będzie miał nic przeciwko to zeskanuję i coś tu mogę podrzucić.
:papa:

Andrzej czemu miałbym mieć coś przeciwko :?: Dawaj je tutaj :D Ja zdjęć z Jaremczy nie mam praktycznie wogóle :( więc uzupełnią moją relację :D

Pozdrav :papa:

Monte Christo napisał(a):Lesiu ...no no...gratulejszyn.

Tak, tak... wiem ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 14.11.2008 16:53

Suplement ze zdjęć Alberta do pierwszej i drugiej części Gorgańskiej opowieści :D

Lwów
Obrazek

Knajpa w Jaremczy już rozpakowani po 24 godzinach walki za kółkiem :D
Obrazek

Obrazek

Rano w Jaremczy pakowanie samochodu
Obrazek

Na dojeździe do Rafajłowej
Obrazek

Ostra walka z wyjazdem z rzeki
Obrazek

Zdjęcie dokumentujące utratę przeze mnie podeszwy buta :lol: cała dolna granatowa część ochraniacza znalazła się pod wodą, a but po kostki utopił się w błocie :lol:
Obrazek

Wieczorem na biwaku (czuję sie współautorem tego zdjęcia, bo to światło zza samochodu to moja lampa błyskowa :D)
Obrazek

C.D.N.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.11.2008 17:32

Leszek Szacun!!!!

Na 3 stronie sporo fotek się nie otwiera.... :cry:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 14.11.2008 17:44

FUX napisał(a):Leszek Szacun!!!!

Na 3 stronie sporo fotek się nie otwiera.... :cry:

Dzięki :)... Wiem, że się nie otwierają :( Fotosik zastrajkował Obrazek Obrazek

Mnie pomaga klikanie w opcję "odśwież obraz" po kilka - kilkanaście razy i w końcu "zaskakują".

Pozdrav :papa:

P.S. Cierpliwości ... może jutro się fotosikowi poprawi ;)
Ostatnio edytowano 14.11.2008 17:56 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 14.11.2008 17:49

Ale jazda!!! Kozacka relacja! Po prostu miodzio!!! :hearts:

Widzę, że nie tylko ja miałam problem z fotkami na 3 stronie (a już się oberwało mojemu kompowi).
Rybkanula
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rybkanula » 14.11.2008 19:17

Lechu - to nocne zdjęcie z gwiazdami - genialne!
Pozdrowienia,
ania
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 14.11.2008 20:04

Ale fajnaaaa.... przygoda.....wyprawa..... małocywilizowana Ukraina..... kultowy namiot (już zapomniałam, że poza iglo istnieją inne )....ekstremalne błoto (kurcze, ja tam po takim boję się jechać)..., i Lwów (który mam nadzieję, że zobaczę, bo tam 1/4 moich korzeni, które zawierucha wojenna wyrwała).
pozdrawiam i śledzę dalej :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.11.2008 20:06

Lesiu - jak "następną razą" będziecie mieli jedno wolne miejsce to ja sie piszę :lol: :sm:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 14.11.2008 20:17

meeg napisał(a):Ale jazda!!! Kozacka relacja! Po prostu miodzio!!! :hearts:

Widzę, że nie tylko ja miałam problem z fotkami na 3 stronie (a już się oberwało mojemu kompowi).

Widzę że Fotosikowi powoli czkawka przechodzi ;)
Rybkanula napisał(a):Lechu - to nocne zdjęcie z gwiazdami - genialne!
Pozdrowienia,
ania

To Albert robił, ale na pewno przeczyta komplementa ;)
Tymona napisał(a):Ale fajnaaaa.... przygoda.....wyprawa..... małocywilizowana Ukraina..... kultowy namiot (już zapomniałam, że poza iglo istnieją inne )....ekstremalne błoto (kurcze, ja tam po takim boję się jechać)..., i Lwów (który mam nadzieję, że zobaczę, bo tam 1/4 moich korzeni, które zawierucha wojenna wyrwała).
pozdrawiam i śledzę dalej :papa:

Hehehe wreszcie ktoś zauważył kultowy namiot :lol: taaaa sprawił się bezbłędnie :sm:... No i to, że to była taka mało cywilizowana Ukraina, a raczej dzicz kompletna, bez ludzi :D Tylko my, góry i gwiazdy...
Piotrek_B napisał(a):Lesiu - jak "następną razą" będziecie mieli jedno wolne miejsce to ja sie piszę :lol: :sm:

Następną razą dam znać :sm: tylko Albert musi uruchomić swojego Landziora Defendera :sm:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 14.11.2008 22:03

Prawdziwy mężczyzna.Walczy. :wink:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 15.11.2008 08:28

Czekam na ciąg dalszy. Relacja super, ale nigdzie na zdjęciach nie widzę szpadelka :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 15.11.2008 10:22

-Yaro- napisał(a):Czekam na ciąg dalszy. Relacja super, ale nigdzie na zdjęciach nie widzę szpadelka :wink:

Był szpadelek, był... może Ci się wszystkie zdjęcia nie pootwierały ;)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.11.2008 10:48

Foty już są...
:mrgreen:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 15.11.2008 15:49

No :D czkawka Fotosikowi już całkiem przeszła więc dzisiaj wieczorem wrzucę kolejną część relacji. A się będzie działo :devil:. Dzisiaj wieczorem spotykamy się w tym samym gronie co na wypadzie. Więc kolejna część będzie wspólnym dziełem, no chyba, że koledzy zatwierdzą to co już przygotowałem :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ukraina - Україна



cron
Ukraina bezdrożami czyli offroad w pięciu po Gorganach - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone