Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tym razem Dalmacja...wyjazd maj 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosku24
Croentuzjasta
Posty: 234
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosku24 » 04.06.2009 19:36

Dobra relacja :!:W tydzień tyle zobaczyć :!:
Nie każdy ma tyle zaparcia w sobie i chęci.
Gratuluje :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.06.2009 20:44

Fajnie, że się podobał rejs, bo rozmawialiśmy o tym sporo przed Twoim wyjazdem i prawdę mówiąc bałem się czy po powrocie nie dostanę od Ciebie opr. :wink:
Mój fishpicnic z FILIPS MARINA z Trogiru również był udany. Solta urocza. Myślę, iż to dobre miejsce na wypoczynek, gdy się już zwiedzi ląd lub wycieczki fakultatywne kogoś nie interesują. Drugi punkt rejsu chyba mieliśmy ładniejszy.

Obiad na lądzie przy stolikach pod dachem. Piękna wysepka z małym polem namiotowym. Makrele (do woli) prosto z grilla z cytrynką, do tego chlebek, surówka i sok. Po obiadku na deser arbuzy. W trakcie rejsu rakija, winko, sok do woli.

Po napełnieniu brzuszków, kąpiel i błogie lenistwo.

Obrazek

Primosten cudny, a Splitem również sie zawiodłem i na drugim pobycie ominąłem go szerokim łukiem. Znajomych przekonywać długo nie musiałem. Kilka dni w roku trzeba dobrze zaplanować, by nie stracić dnia.
Co Tobie mogę jeszcze powiedzieć? hmm... Wybiorę się z Tobą do Cro, ale jak już wszystko zaliczysz.
Hvala za wspomnienia. Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2009 21:17

lubelski napisał(a):
zebik napisał(a):No Panie Lubelski relacja może być, krótki co prawda...

dzięki wielkie Panie Zebik za słowa uznania, bo tak to odebrałem.... :wink: :wink: :D


No chyba Tobie nie trzeba dwa razy tłumaczyć.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2009 21:31

zebik napisał(a):
No chyba Tobie nie trzeba dwa razy tłumaczyć.

..no jasne że nie.. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2009 22:41

Dalmacja zaliczona po japońsku ...gratuluję zdrowia :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2009 22:45

hepik napisał(a):Dalmacja zaliczona po japońsku ...gratuluję zdrowia :wink:

jasne że tak, mój mitsubishi spisał się świetnie, zdrowie było bo za kółkiem nie wypada pić..... piłeś-nie jedź :wink: :wink: :D
anna6507
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) anna6507 » 05.06.2009 12:19

Witaj świetna relacja
zazdroszczę terminu wyjazdu już ciepło a bez tłumów :)
Proszę o namiary na rejs (mam nadzieję, że uda się w tym roku wyjechać
mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam Ania
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 05.06.2009 13:05

Czytam i oglądam z przyjemnością.
Mam nadzieję że również tam kiedyś zawitam.
Czy masz więcej zdjęć z góry Św. Jerzego?
Maresa
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maresa » 06.06.2009 03:44

Relacja super !!! i fotki :), co do Lubljewy to rzeczywiście piekna ale odległości do morza i te schody są przerażające!!!!! Pod tym wzgledem Lubljewa dla mnie odpada ( a wiele domów nowych sie na apartamenty tam buduje, a plaża mała i strasznie trudno dostepna:(((( ) My tez poprosimy o fotki ze Sv.Jure bo za miesiąc tam się wreszcie wybieramy ,nigdy się nie składało mimo , że juz to beda nasze 5 wakacje w cro:) Pozdrawiamy !
tturek
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 08.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tturek » 06.06.2009 06:53

hej. jak możesz to prześlij mi jeszcze kilka fotek np z góry sv jure i mieściny gdzie byliście. plaża, apartamentu itp. maila mojego masz. płynąc cetiną stateczkiem nie miałeś okazji dopytać ile kosztuje rafting? pozdrawiam
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 06.06.2009 07:00

Witam,
Super relacja i bardzo dużo informacji. Fajnie się czyta. W niektórych miejscach też byłem.
Tak z czystej ciekawości. Kwatery były rezerwowane jeszcze w Polsce rozumiem?
Pzdr.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.06.2009 13:38

tturek napisał(a):ile kosztuje rafting?

Zapraszam na tą stronę

Rafting na Cetinie


Pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2009 08:39

tturek napisał(a): płynąc cetiną stateczkiem nie miałeś okazji dopytać ile kosztuje rafting? pozdrawiam

....miałem, Pani w info od raftingu na wejściu powiedziała 180 kun.... a ile tak naprawdę..... fotki wieczorkiem w niedziele wyśle pozdrav
miraculus - tak rezerwacja była robiona w Polsce.
Ostatnio edytowano 07.06.2009 18:45 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2009 08:40

Mibi napisał(a):Czy masz więcej zdjęć z góry Św. Jerzego?

..tak , mam postaram się wieczorem w niedzielę dorzucić
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 07.06.2009 09:17

No i ja muszę też przyznać, że do Psiej Jasnej Dupy, relacja zajefajna (to takie mołodiożne powiedzonko)!!!
:P
Gratuluję wyjazdu!
Co prawda, jak już zaznaczył to p. Zebik, taki króciutki pobyt.. :( , że aż żal.. no cóż, ważne, że p. Lubelskie jest zadowolony.

Zdjęcia bardzo fajne... i tak artystycznie "poprawione".. he he .. widzę, że ciutkę popracowałeś nad nimi.. te pomarańczowe chmurki są fajne..
Pomyśl Lubelski by zakupić lepszy aparacik, bo ładnie umiesz pstrykać!
Ale i tak fajne foty!!!
Który to Fuji? Z serii S.. fd?

Relacja zwięzła i ciekawa. Fajnie się czytało.. ja nie umiem tak zwięźle pisać i tym bardziej podziwiam i gratuluję..

Jednym słowem - pozdrav i dobro dośli..
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tym razem Dalmacja...wyjazd maj 2009 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone