Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tym razem Dalmacja...wyjazd maj 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2009 10:04

masmedia - pisz swoją relację, nieprawda ze wszystko już napisane, każdy widzi inaczej a i frajda z napisania tez jest :wink:

kiziomizior - jak się na coś przydały gryzmoły to miło mi

diego10 - dzięki
nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 07.08.2009 10:25

lubelski napisał(a):nasz statek w pełnej gali....

Obrazek


Czy możesz zobaczyć u siebie na fotce jaki adres internetowy jest na tabliczce na statku, bo tu nie daję rady odczytać?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.08.2009 10:52

nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 07.08.2009 14:38

lubelski napisał(a):..proszę bardzo.... http://www.da-travel.com/mirakul.asp :D

Wielkie dzięki. :)
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2019
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 16.12.2009 16:25

lubelski napisał(a):
tturek napisał(a):hej. ile płaciłeś za fischpicnik i proszę o telefon na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
relacja super. jadę trochę wyżej bo do Brodaricy ale mamy zamiar zwiedzać te same miejscowości co Wy. pozdrawiam.

odpowiedź wysłałem na podanego maila...pozdrav


Ja też proszę o te informacje.
Będę w przyszłym roku w Sevid i na pewno chciałbym się z rodziną wybrać na fishpicnic, a kontak w języku ojczystym na pewno ułatwi mi ten plan.
mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Fajna relacja - konkretna i na temat.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2009 16:32

rysiek_r74 napisał(a):Ja też proszę o te informacje.
Będę w przyszłym roku w Sevid i na pewno chciałbym się z rodziną wybrać na fishpicnic, a kontak w języku ojczystym na pewno ułatwi mi ten plan.
mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

. http://www.da-travel.com/mirakul.asp ..tutaj masz wszystko..a nr tel. 66 545 09 59 prosić Mario pozdrav gdybyś chciał dopytac cos to .. gg 5450959 :wink:
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 16.12.2009 17:03

Witam
Super foto relacja Lubelski.
Bardzo ładnie :D :D
Gratuluję i pozdrawiam :papa:
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2019
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 16.12.2009 21:05

lubelski napisał(a):
rysiek_r74 napisał(a):Ja też proszę o te informacje.
Będę w przyszłym roku w Sevid i na pewno chciałbym się z rodziną wybrać na fishpicnic, a kontak w języku ojczystym na pewno ułatwi mi ten plan.
mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

. http://www.da-travel.com/mirakul.asp ..tutaj masz wszystko..a nr tel. 66 545 09 59 prosić Mario pozdrav gdybyś chciał dopytac cos to .. gg 5450959 :wink:


Dzięki :D i pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2009 21:51

andrzej29 napisał(a):Witam
Super foto relacja Lubelski.

ma się ten wdzięk osobisty i lekkość pisania......... :wink: :wink: :wink: :oops: pozdrav
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 17.12.2009 09:21

Bardzo "owocne" te Wasze chorwackie wakacje. Fajnie, że rysiek_r74 relację odgrzebał :D .

Wcześniej na nią nie trafiłam, bo zakręcona byłam naszym pierwszym wyjazdem do CRO, po powrocie długo mi towarzyszył szok "popodróżowy", potem pisałam swoja relację i czytałam wszystkie pojawiające się, no i ta mi umknęła :oops:

A warta przeczytania!

No i znów ożyły wspomnienia i ... marzenia o wjeździe na górę św. Jerzego.

Pozdrowienia :papa:
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 02.09.2011 12:51

Relacja - miodzik :)
Kopalnia informacji.
Co prawda do mojego wyjazdo do Vinisce jeszcze 355 dni, ale emocje już spore :) Szczególnie trasa Marina - Vinisce i góra Św. Jerzego mnie zainteresowały.
pocztamy, poczytamy w zimowe wieczory :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tym razem Dalmacja...wyjazd maj 2009 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone