Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tym razem Dalmacja...wyjazd maj 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2009 13:24

Pomarańczowe niebo bardzo fajne.
Trzymam kciuki za wrzesień.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2009 15:08

janniko napisał(a):Gratuluję wyjazdu!


Zdjęcia bardzo fajne... i tak artystycznie "poprawione".. he he .. widzę, że ciutkę popracowałeś nad nimi.. te pomarańczowe chmurki są fajne...
Ale i tak fajne foty!!!
Który to Fuji? Z serii S.. fd?



Jednym słowem - pozdrav i dobro dośli..


witaj Janniko...zdjęcia z chmurkami to zasługa filtru połówkowego, żadne nie był obrabiane na kompie. A Fuji to Finepix S 1000.pozdrav
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 07.06.2009 15:42

Relacja super teraz ją przeczytałem, ale za to od razu w całości :wink:
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 07.06.2009 15:43

lubelski napisał(a): witaj Janniko...zdjęcia z chmurkami to zasługa filtru połówkowego, żadne nie był obrabiane na kompie. A Fuji to Finepix S 1000.pozdrav

he he.. no nie znam się aż tak dobrze, dopiero zaczynam bawić się robieniem art-foto..
Hm.. Fuji S1000fd to w miarę nowy aparat.

A ten filtr połówkowy, to polaryzacyjny?
bo sie jeszcze na filtrach nie znam, a właśnie myślałem czy by nie zakupić
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2009 15:58

janniko napisał(a):he he.. no nie znam się aż tak dobrze, dopiero zaczynam bawić się robieniem art-foto..
Hm.. Fuji S1000fd to w miarę nowy aparat.
A ten filtr połówkowy, to polaryzacyjny?
bo sie jeszcze na filtrach nie znam, a właśnie myślałem czy by nie zakupić


aparat jest prawie nowy ale funkcja auto to totalna porażka. Tutaj nawet programy tematyczne są do......y , a manualem nie mam czasu się bawić. . Poszedł do serwisu bo może coś padło.
Odnośnie filtra to zwykły filtr , jedna połowa jest pomarańczowa a druga biała (znaczy się przezroczysta). Ja przykładałem do obiektywu bo do Fuji nie pasował rozmiar ale efekty robi całkiem całkiem. pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2009 16:31

..jeszcze kilka fotek z wjazdu na św. Jerzego...

pierwszy odcinek trasy..
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kierowca z busa jadącego z dołu musiał wyjść i przegonić koniki bo wcale nie chciały zejść z drogi, na mijankę było szeroko....
Obrazek

mijanka z kierowcą na polskich blachach, wcześniej ja zjeżdżałem jadącemu w górę Chorwatowi (czyli cofałem się do góry) , tym razem sytuacja się odmieniła
Obrazek
jak widać szeroko nie jest.....ale jeszcze raz powtarzam niezdecydowanym ..warto, warto,warto.....
Ostatnio edytowano 08.06.2009 22:08 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 07.06.2009 19:47

Gdy oglądam te zdjęcia, przypomina mi się nasz wjazd na św.Jure.
Było to w 2006 roku. Nie chciałam jechac jako jedyna z naszej 9 osobowej grupy, no oczywiście dałam się namówic( wspomnę o moim strasznym lęku wysokości) :oops: .Gdy zaczęliśmy wjazd i zobaczyłam tę wąską drogę z metra na metr robiło mi się goręcej. Mój mąż był kierowcą całej grupy, nie mógł więc robic zdjęc zadanie to zlecił mnie. Dzięki temu wjechałam na górę bo nie miałam czasu na nakręcanie swojego strachu :wink:.
Widok z góry jest niesamowity, ale drugi raz bym się chyba nie zdecydowała.
Jeszcze raz dzięki za te zdjęcia, które odświeżyły moje wspomnienia :papa:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 07.06.2009 20:55

Lubelski fotki super jak masz więcej z wjazdu na św. Jurę to zamieszczaj, bo widoki zapierają dech w piersiach
kresselack
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kresselack » 08.06.2009 12:47

OOO widzę, że Space Runner:)

Bardzo fajny samochód, pojemny, twarde zawieszenie no i 1.8 potrafi jeździć. Do dzisiaj wspominam przyspieszenie tego auta. Miałem czerwonego...

No i zepsuć tam się nic nie chciało:)

Minusy to remonty zawieszenia na naszych drogach i trzeszczące plastiki we wnętrzu.


Pozdrawiam
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 08.06.2009 14:54

Witam panie lubelski bardzo rzeczowa i konkretna relacja proszę o kontakt na maila z tel do organizatora fischpicniku adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam!
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 08.06.2009 15:07

Lubelski :) świetna relacja :) Pozdrav Adam , i już czekam na twoje kolejne wyjazdy , bo znowu coś pięknego się na cropli pokaże :)) ( Relacja )
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2009 22:26

kresselack napisał(a):
No i zepsuć tam się nic nie chciało:)

Minusy to remonty zawieszenia na naszych drogach i trzeszczące plastiki we wnętrzu.


Pozdrawiam

he he he co do psucia to masz rację..nic się nie chce, a jeśli chodzi o plastiki to znam lepsze samochody , choćby z rodziny VW.......
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2009 22:27

art66x napisał(a):Witam panie lubelski bardzo rzeczowa i konkretna relacja proszę o kontakt na maila z tel do organizatora fischpicniku adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam!

dzięki za pozdrowienia, wysłałem....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2009 22:27

Adam.B napisał(a):Lubelski :) świetna relacja :) Pozdrav Adam , i już czekam na twoje kolejne wyjazdy , bo znowu coś pięknego się na cropli pokaże :)) ( Relacja )

dzięki ..może kiedyś...coś tam jeszcze nagryzmolę... :wink:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 09.06.2009 08:50

lubelski fajna relacja :!: Tym bardziej, że miejsca znajome :lol: , zgadzam się, że Trogir to perełka, Primosten - idelane miejsce na urlop :lol: , lepszego jeszcze nie poznałam, ale na mnie i Split wywarł duże wrażenie, baaaardzo mi się pdobał. Wiadomo, każdy widzi inaczej, każdemu coś innego się podoba, przypada do gustu itp. Sporo zobaczyliście, jak na jeden raz - super! Podrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tym razem Dalmacja...wyjazd maj 2009 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone