napisał(a) elfik99 » 09.06.2018 22:20
napisał(a) Franz » 10.06.2018 14:44
elfik99 napisał(a):Wybrałeś się na boksyty???
napisał(a) korbaczik » 10.06.2018 15:29
napisał(a) Franz » 10.06.2018 16:47
korbaczik napisał(a):Zostałeś górnikiem Franz?
napisał(a) elfik99 » 10.06.2018 21:58
napisał(a) Franz » 11.06.2018 00:09
elfik99 napisał(a):Na ostatnim zdjęciu to bardziej na kopalnię srebra wygląda!!!
napisał(a) Franz » 11.06.2018 01:13
napisał(a) elfik99 » 11.06.2018 12:31
napisał(a) Franz » 11.06.2018 17:20
elfik99 napisał(a):Ale gama barw!!!!!!!
napisał(a) korbaczik » 11.06.2018 18:43
napisał(a) Franz » 11.06.2018 21:25
korbaczik napisał(a):Na pierwszym zdjęciu to świecące było mokre?
napisał(a) elfik99 » 11.06.2018 22:38
Franz napisał(a):korbaczik napisał(a):Na pierwszym zdjęciu to świecące było mokre?Lśniąca szata naciekowa, ale mokra nie była.Pozdrawiam,Wojtek
napisał(a) piotrf » 11.06.2018 22:49
napisał(a) Franz » 11.06.2018 23:30
elfik99 napisał(a):Wygląda jak lody!!!
piotrf napisał(a):Piękne zdjęcia W ten sposób Istria stała się po raz kolejny celem , bo jeszcze całe Feštinsko Kraljevstvo jest przede mną . . .
napisał(a) Franz » 12.06.2018 01:23
Powrót do Nasze relacje z podróży