Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DO Chorwacji czy NA Chorwację?...

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 21.03.2024 00:46

Janusz Bajcer napisał(a):
AdamSz napisał(a): ....zmarnował pół życia, produkując 33 tysiące 329 postów 8O ;) ;)

To ile ja życia zmarnowałem :?: :roll: :smo: :oczko_usmiech:

Janusz. Też połowę. Bo jesteś starszy :lol: :lol:

No nie... Nie zmarnowaliście !!! ..Wykorzystaliście na swoją pasję i krzewienie jej :) .... I to się ceni :) :)

/////
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.03.2024 00:47

Ostatnio sporo życia marnuję na akceptację postów Marlowe1994 .... :usmiechkrzywy:
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 21.03.2024 00:52

Marlowe1994 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
AdamSz napisał(a): ....zmarnował pół życia, produkując 33 tysiące 329 postów 8O ;) ;)

To ile ja życia zmarnowałem :?: :roll: :smo: :oczko_usmiech:

Całe.


:glupek:


Janusz Bajcer napisał(a):Ostatnio sporo życia marnuję na akceptację postów Marlowe1994 .... :usmiechkrzywy:


:lool:
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 21.03.2024 00:58

Janusz Bajcer napisał(a):Ostatnio sporo życia marnuję na akceptację postów Marlowe1994 .... :usmiechkrzywy:

Ciesz sie ze masz co robić. Nie dziekuj.
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 21.03.2024 01:13

Przynajmniej to od ciebie zależy w jakims stopniu. Możesz czuć sie ważny.
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 21.03.2024 01:56

Janusz Bajcer napisał(a):Ostatnio sporo życia marnuję na akceptację postów Marlowe1994 .... :usmiechkrzywy:

A co się tak uczepiliście szanowni dyrektorzy, jak wicki młodego na kompanii :rotfl: :lol: (anakin,młody, pewnie nie załapie, ale Ty pewnie tak ;)

Aż, z ciekawości spojrzałem na twórczość naszego kolegi. Słowo, daje, nie widzę tam nic zdrożnego.. Że napisał że u niego 9 stC ? ;) ...Że napisał, że z Warszawy do Dubrownika bez spania nie da rady.? ;) ..Że napisał, że może do Zagrzebia, jakieś kluby ?? ;) ...Że napisał, że jeździ rozważnie ;) .... Że posunął trochę koledze od specjalizacji gejowskiej ? ;) ..i tym podobne ?? ;)

Dajcie spokój.. młoda, świeża krew ... Dość asertywny, bez umizgów i podlizywania się ... Tylko będzie na dobre :)
I stolika, nie przewróci i forum nie rozsadzi :) .. spoko ...Wg mnie jest ok. ;) ;)

//////
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 21.03.2024 07:00

Ja odpuściłem chopa , bom uznoł ze maruda - wątek Zagrebacki...
I już nie mam problemu.

W kwestii wątku... nie lubię, jak Ktoś mówi Na Chorwację, ale jeśli nie łapie tego, to się nie silę.
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 21.03.2024 08:54

Kidys ojciec mi mowil o powiedzeniu z komuny. Kto nie z Mieciem tego zmieciem. I tu tak jest.
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 21.03.2024 10:44

Ogolnie to wątek o biciu piany. To tylko net i przejmowanie sie jakimis internetowymi bytami oraz tym na co nie ma sie wpływu to glupota. No chyba ze ktos lansuje mowe nienawisci to trzeba reagowac bo brak reakcji to woda na mlyn takivh osób. Powiedzenie ze mądry głupiemu ustępuje tu nie działa.
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 22.03.2024 21:03

Marlowe1994 napisał(a):Ogolnie to wątek o biciu piany. To tylko net i przejmowanie sie jakimis internetowymi bytami oraz tym na co nie ma sie wpływu to glupota. No chyba ze ktos lansuje mowe nienawisci to trzeba reagowac bo brak reakcji to woda na mlyn takivh osób. Powiedzenie ze mądry głupiemu ustępuje tu nie działa.


Wątek idealny, bo przynajmniej trochę poprawiłeś pisownie. Nie wiem jaki jest twój cel na tym forum i co próbujesz osiągnąć lub przed kim chcesz zabłysnąć. Nie byłeś nigdy w Chorwacji oraz piszesz bzdury na temat innych krajów, a negujesz wiele porad i udzielasz rad.

Piszesz o mowie nienawiści, a nie masz szacunku do innych. Atak na moderatora to już jest... Jeśli tak masz się zachowywać to nie marnuj swojego życia na tym forum.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.03.2024 08:34

Marlowe1994 napisał(a):Kidys ojciec mi mowil o powiedzeniu z komuny. Kto nie z Mieciem tego zmieciem. I tu tak jest.

Marlowe1994 napisał(a):Ogolnie to wątek o biciu piany. To tylko net i przejmowanie sie jakimis internetowymi bytami oraz tym na co nie ma sie wpływu to glupota. No chyba ze ktos lansuje mowe nienawisci to trzeba reagowac bo brak reakcji to woda na mlyn takivh osób. Powiedzenie ze mądry głupiemu ustępuje tu nie działa.

Ku przestrodze... (nawet jest taki kanał na YT):
No i chłopowi się sprawdziło, zmiotło go :chytry:
Lawliet
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 20.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lawliet » 23.03.2024 08:35

walp napisał(a):
Marlowe1994 napisał(a):Widać ze jako legenda forum już sam nie raz korzystałeś z tego co mi doradzasz :lol:

Rzadko łamię regulamin forum, ale w przypadku takich spamerów, niestety mi się zdarza. :?
Jeśli 1994 w nick'u nawiązuje do daty urodzenia, to myślę, że można przymknąć oko. Taki młody gniewny. Minie z czasem. :zeby:


Jeśli nawiązuje, to raczej działa to na jego niekorzyść. Przypominam, że mamy już 2024 ;)
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 23.03.2024 09:19

Marlowe1994 napisał(a):Kidys ojciec mi mowil o powiedzeniu z komuny. Kto nie z Mieciem tego zmieciem. I tu tak jest.

W kwestii formalnej. To powiedzenie było aktualne i narodziło się po obaleniu komuny. Poczytaj, zainteresuj się historią, nie pisz tutaj farmazonów. Nie zapraszam do dyskusji :lool:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 30.03.2024 20:57

wikol napisał(a):
Marlowe1994 napisał(a):Kidys ojciec mi mowil o powiedzeniu z komuny. Kto nie z Mieciem tego zmieciem. I tu tak jest.

W kwestii formalnej. To powiedzenie było aktualne i narodziło się po obaleniu komuny. Poczytaj, zainteresuj się historią, nie pisz tutaj farmazonów. Nie zapraszam do dyskusji :lool:


Nie masz racji. Powiedzenie pochodzi z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku i odnosiło się do frakcji Mietka Moczara. Użyte po trzydziestu latach wobec Wachowskiego to swoistego rodzaju licentia poetica
markid
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 27.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) markid » 05.04.2024 10:45

Bravik napisał(a):... to swoistego rodzaju licentia poetica

Moim zdaniem - analogia - użycie tego samego powiedzenia w odniesieniu innej postaci historycznej, do której również ono pasuje.
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
DO Chorwacji czy NA Chorwację?... - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone