Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy PAŹDZIERNIK to nie późno na Chorwację?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mrs.Malfoy
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mrs.Malfoy » 17.07.2019 09:01

Tak dokladnie, moje urodziny sa w marcu wiec ja np Wiem ze lecimy na narty, ale nie wiem gdzie. On mnie pakuje. A jego urodziny pazdziernik to tak jakby otwarta mapa mozliwosci. Ja organizuje loty (I sama robie odprawe) Jak mamy walizke to sama ja odprawiam- ja sama pakuje. Hotel I transport tez sama zalatwiam (tak Jak On moje urodziny) na lotnisku zakrywam miejsce docelowe, sluchawki na uszy I Lecimy. Polecam kazdemu, super zabawa. A jeszcze oddam ze piszemy na kartce (zgadujemy) gdzie lecimy :) Pozdrawiam
Mrs.Malfoy
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mrs.Malfoy » 17.07.2019 09:26

koloX napisał(a):Nie wiem jak oni to robią ale mi się podoba. Ok, wiadomo że to może być trudne do organizacji ale fajnie byłoby gdzieś wylądować i dostać pytanie: no zgadnij gdzie jesteś? 8)



Jest super, zarezerwowac wszystko jest latwo potem jest troche gimnastyki ale warto :)
Mrs.Malfoy
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mrs.Malfoy » 17.07.2019 09:31

arturescu napisał(a):
koloX napisał(a):Nie wiem jak oni to robią ale mi się podoba. Ok, wiadomo że to może być trudne do organizacji ale fajnie byłoby gdzieś wylądować i dostać pytanie: no zgadnij gdzie jesteś? 8)


Raczej niemożliwe do organizacji. Jeśli już to klient może się dowiedzieć po przyjeździe na lotnisko, przed odprawą. Inna sprawa kierunek lotu, ładujesz do walizki klapki, filtry słoneczne i hawajskie koszule, a lądujesz w Reykjaviku :lol:



Mozliwe, tyle razy juz to robimismy Na zmiane. Wiadomo ze beda jakies podpowiedzi, ale tez jest to czescia zabawy. Nie sa to dlugie wakacje tylko dluzsze weekendy, 3-4 noce. Odprawa online a potem tylko zakrywam miejsce docelowe, a nawet Jak jakos zobaczy to I tak nie wie gdzie dokladnie, np hotel, okolica, co jest zaplanowane :)
Kuzyno
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.08.2020
Październik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuzyno » 02.09.2020 00:22

Część,

Planuję jechać do Chorwacji na samym początku października na około 10 dni. Oczywiście jeśli granice do tej pory będą otwarte :)
W planach jest plażowanie i zwiedzanie. Pazdziernik jest już po za sezonem i z tego co słyszałem dużo miejsc się po prostu zamyka. Doradzili byście gdzieś można wtedy pojechać tak by jeszcze jakieś knajpy były otwarte? Nie chciałbym jechać do dużego miasta. Liczę na spokojne miejsce gdzie będzie cisza i spokój z dala od zgiełku. To będzie pierwszy raz jak będę jechał do Chorwacji. Dziękuję z góry za podpowiedzi.
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Październik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 02.09.2020 08:42

W październiku na pewno trzeba celować w miejsce jak najdalej na południu- tam największe szanse na dobrą pogodę. Ma być wyspa czy ląd? Nie radzę wybierać jakiejś wiochy z jednym sklepem i konobą, w takich miejscach raczej nie będzie już życia.

To moja październikowa relacja:

hvar-dubrovnik-jesienna-pora-t53269.html?hilit=hvar%20dubrovnik%20jesienn%C4%85

oraz inna październikowa:

lepiej-pozno-niz-wcale-t46955.html?hilit=lepiej%20p%C3%B3%C5%BAno%20ni%C5%BC%20wcale

:papa:
Kuzyno
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.08.2020
Re: Październik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuzyno » 02.09.2020 10:46

Dziękuję za odpowiedź :) czy to wyspa czy to ląd, bez różnicy w sumie. Co do artykułów Twojego nie widziałem, zaś ten drugi obił mi się o oczy :D i na pewno go niedlugo zobaczę. Lecz do Dubrownika tylko bym chciał pojechać zwiedzać niż tam się zatrzymać:)
Monia zwana Krufką
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 26.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monia zwana Krufką » 27.08.2023 15:27

Witam wszystkich Cromaniaków :-)

Dawno mnie tu nie było jako "czynny" użytkownik ale relacje chętnie czytałam i cieszyłam oczy zdjęciami.

Piszę do Was ponieważ "urodził się" pomysł wylotu do Chorwacji w październiku. Przelot samolotem do Splitu. Nocleg byśmy ogarnęli w Trogirze. Zastanawiamy się jednak nad pogodą - czy ktoś nas może wspomóc w tym temacie? Czy Trogir w październiku to sensowny pomysł?
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 29.08.2023 15:31

Witam!
U nas bardzo podobnie - z tą różnicą że bilety już kupione od 18-23.10
Loty z Krakowa do Splitu za 700pln/2 dorosłych i 3 dzieci. Pozniej kierujemy się do Celiny/k Omisia.
Pogoda hmm nasi przyjaciele u których mieszkamy zapewniali nas że jeszcze się będziemy kąpać w Jadranie myślę, że nie ma się co zastanawiać.
Ps
A dwa dni temu dopiero wróciliśmy od nich
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 30.08.2023 09:49

Prognoza pogody w Trogirze na październik 2023!

https://www.accuweather.com/hr/hr/trogir/115631/october-weather/115631
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Czy PAŹDZIERNIK to nie późno na Chorwację? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone