napisał(a) korbaczik » 31.07.2017 17:49
Franz napisał(a):korbaczik napisał(a):Cnota nagrodzona . Czasami i tak może się w życiu zdarzyć.Pozdrawiam,Wojtek
korbaczik napisał(a):Cnota nagrodzona .
napisał(a) Franz » 01.08.2017 23:03
korbaczik napisał(a):Może zdarzy się znowu?
napisał(a) korbaczik » 03.08.2017 08:19
Franz napisał(a):korbaczik napisał(a):Może zdarzy się znowu? Możesz być tego pewny.Pozdrawiam,Wojtek
napisał(a) Franz » 03.08.2017 23:52
korbaczik napisał(a):Uspokoiłeś mnie.
napisał(a) korbaczik » 07.08.2017 12:08
napisał(a) Franz » 08.08.2017 01:13
korbaczik napisał(a):Fajne to przejście. Dawaj więcej.
napisał(a) Franz » 14.08.2017 00:47
napisał(a) korbaczik » 15.08.2017 13:20
napisał(a) Franz » 15.08.2017 16:24
korbaczik napisał(a):Fajne forpoczty.
napisał(a) korbaczik » 16.08.2017 11:39
napisał(a) Franz » 16.08.2017 15:45
korbaczik napisał(a):Co to jest Stapins?
napisał(a) korbaczik » 17.08.2017 12:12
Franz napisał(a):korbaczik napisał(a):Co to jest Stapins?Stapina. Zajrzyj tutaj.Pozdrawiam,Wojtek
napisał(a) Franz » 17.08.2017 16:36
korbaczik napisał(a):Rewelacja!!
napisał(a) korbaczik » 23.08.2017 11:23
napisał(a) Franz » 23.08.2017 16:14
korbaczik napisał(a):Stapina czeka.
Powrót do Nasze relacje z podróży