Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa przez Austrię - ważna informacja!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 18.08.2020 11:54

Tankowaliśmy w Mariborze, 1€ , granica pusta, zwężenie i zero zainteresowania nami. W Słowenii też nie można nocować, nie wiedzieliśmy i trochę dziwne uczucie było po przeczytaniu tego: https://www.gov.pl/web/slowenia/sloweni ... ronawirusa
Jedziemy sobie przez Austrię. Pozdrav
Prawdziwy Polak
zbanowany
Posty: 113
Dołączył(a): 01.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prawdziwy Polak » 18.08.2020 12:07

Kapitańska Baba napisał(a):
marco156 napisał(a):Dokładnie, jadąc do Chorwacji możemy swobodnie poruszać się po Austrii, nocowac, zwiedzać, ale wracając z Chorwacji do Polski to przez Austrię i Słowenię tylko tranzyt. To jedynie 370 km więc tak naprawdę to nawet zatrzymywać się nie ma potrzeby.


Nigdzie nie mogę wyszukać informacji - może pomożecie?
Chcę nocować w Słowenii w drodze do Cro ale moja trasa przebiega tak że jadę tranzytem przez Chorwację właśnie (od strony Węgier) - mogę w takim wypadku nocować czy muszę zmienic trasę dojazdową?

Jak na razie Słowenia nie wprowadziła testów dla swoich obywateli a tranzytu dla innych narodowowsci podróżujących Chorwacji. Zgodnie z MZ Slowenii dzisiaj, jutro ogłoszą co i jak. A z końcem tygodnia wejdzie w życie. Chcą dać 2,3 d i na powrót swoich obywateli z Chorwacji bez testów, kwarantanny.

https://vijesti.hrt.hr/644542/epidemija ... rmacije-20
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa przez Austrię - ważna informacja! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone