Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Trasa na Mali Losinj

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kulka53
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 21.07.2011 12:39

rapez napisał(a):Jakieś szlaki w górzystą część wyspy? Cres?

Szlak na SIS, prawie najwyższy szczyt wyspy.

Wejście na Televrinę.
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 21.07.2011 12:40

Tomas, gdzie nocowaliście, czy nie ma problemów z noclegami (wybieramy się w ciemno i chyba trochę zaczynamy wariować :D ) jak z atrakcjami dla dzieciorków (lody i tego typu sprawy) ?
rapez
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 21.07.2011 16:14

KULKA53
Dysponujesz może jakąś mapką w necie abym mógł zobaczyć szlaki; gdzie one się zaczynają? Chciałbym przygotować sobie przed wyjazdem plan, co i kiedy zwiedzać itp.
kulka53
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 21.07.2011 19:49

Na Sis trafisz bez problemu. Krótki i łatwy szlak zaczyna się na rozwidleniu dróg, w prawo jedzie się do Beli, w lewo do Poroziny i na prom na Istrię.

Mapkę wyspy Losinj dostaniesz bez problemu w informacji turystycznej, albo też w innych miejscach jak np recepcja kempingu. Ta sama mapka ze szlakami pieszymi i czasami przejścia jest też TUTAJ
cuciola
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciola » 31.07.2013 12:09

Jade do Mali L. w sobote, z polnocnych Wloch. Omijam platka winietke w Slo.
Kusicie ta trasa przez Krk-mam 643 km
przez Istrie mam 628.
Boje sie o korki na prom. Ktora trase wybrac? To 1 weekend sierpinia, boje sie ze utnkniemy :roll:
rapez
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 31.07.2013 21:52

cuciola to proste... bądź na promie pierwszy :mrgreen:
cuciola
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciola » 02.08.2013 16:07

pierwsza :D hihi postaram sie :D wlasnie sledze:
http://www2.hak.hr/rmt/default.asp?l=4
Berni
Turysta
Którędy do Mali Losnij?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Berni » 19.04.2017 09:35

Witam
W tym roku planuję wyjazd na Losnij. Po raz pierwszy z przyczepą kempingową.
Czy ktoś jechał z przyczepą do Mali Losnij? Zależy mi na opiniach, poradach i innych uwagach co do trudności trasy do przepraw promowych. Która lepsza czy ta przez Istrię, czy ta przez Krk?
Ponieważ moje doświadczenie w planowaniu takiej trasy z przyczepą nie jest zbyt wielkie, prośba również o uwagi dotyczące właśnie planowania. Trochę inaczej czasowo jedzie się solo a inaczej z przyczepą na haku.
Z góry dziękuję za pomoc.
Berni
ppeterson
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ppeterson » 08.05.2017 17:03

W zeszłym roku byłem z przyczepą na kempingu Cikat. Polecałbym Ci trasę przez Krk. Jest lepsza jakościowo. Ewentualnie na wyspę z Istrii, a powrót już na Krk. Wracając promem na Istrię masz duży odcinek pod górę, przez małe miejscowości, gdzie jest mnóstwo skrzyżowań ze światłami. Ruszając z przyczepą możesz mieć problemy ze sprzęgłem. Natomiast na Krk poza lekkim podjazdem jedzie się bezkolizyjnie.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019