Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zbiluk1904
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 24.03.2011
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbiluk1904 » 21.11.2013 19:14

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że trochę produktów uda mi się zmieścić w tej zamrażarce.
Zdjęcia oglądałem tak na marginesie - piękny opis. Przeczytałem cały. I już uruchomiłem nawigację celem zaplanowania podróży.
Plaża faktycznie niewielka i ładnie zacieniona. Mam nadzieję, że nie ma na niej tłoku i znajdziemy sobie bezproblemowo miejsce w cieniu. W zeszłym roku byliśmy w Ruskamen willa Mira też piękna jeśli ktoś nie był Polecam. Byliśmy tam już 2 razy a do Chorwacji to będzie już nasz 9-ty wypad.
Pozdrawiam wszystkich cromaniaków i jeszcze raz dzięki.
Ach fajnie się to wszystko czyta gdy za oknem szarówa.
zbiluk1904
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 24.03.2011
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbiluk1904 » 27.11.2013 19:31

Mam jeszcze pytanie odnośnie Willi Leonarda.
Jak tam dojechać (oczywiście nie chodzi o dojazd z Polski :)
tylko już o samą miejscowość STANICI (Tice).
W tym roku byliśmy w Ruskamen, więc przez Stanici przejeżdżałem niejednokrotnie.
Kojarzę przy głównej drodze jedynie małe centrum i restaurację, w której parę lat temu piliśmy kawkę lecz w którym miejscu zjechać tam w dół do willi nie mam pojęcia.
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 28.11.2013 12:25

Zjazd do Leonardy jest bardzo blisko "centrum", o którym piszesz. Jadąc w kierunku Ruskamen, jakieś 30 - 40m od tegoż centrum jest zjazd w prawo. Tuż przed znakiem ostrego skrętu w lewo. W Google maps widać ten zjazd bardzo dobrze - betonowy, przylega do pomarańczowego dachu. Zjazd jest bardzo krótki, właściwe od razu zjeżdża się na parking - potem już tylko ok. 90 schodków w dół i jesteś przy willi ;)
zbiluk1904
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 24.03.2011
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbiluk1904 » 28.11.2013 15:02

Wielkie dzięki.
Już wiem, który to zjazd, widziałem w Google ten czerwony dach przy betonowym zjeździe. Tak myślałem, że to właśnie ten jednak chciałem się upewnić.
Nie wiem czy nie zamęczę pytaniami. Może jeszcze o coś zapytam jeśli nie stanę się nudny proszę o odpowiedź. Otóż:
1. Czy właściciele dają jakieś potwierdzenie rezerwacji (np. voucher)? Odpisali mi, że zaliczka wpłynęła na ich konto oraz że zapraszają nas w wyznaczonym terminie, ale poza tym nie mam żadnego potwierdzenia.
2. I jeszcze jedno pytanie dotyczące nieszczęsnego zamrażalnika. Czy możesz mniej więcej określić jego wysokość w cm?
Jeśli ma szerokość lodówki czyli ok. 40-50 cm i wysokość od.15-20cm byłoby spoko.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 28.11.2013 16:16

ad1. Oprócz maila, z informacją, że zaliczka wpłynęła, żadnego potwierdzenia nie otrzymaliśmy. Wydrukowałam sobie korespondencję z właścicielką, ale do niczego nie była mi potrzebna. Wszystko było zgodnie z umową.

ad.2 Nie pamiętam już jaki ten zamrażalnik był, ale myślę, że właśnie taki, jak piszesz. Zapytaj może Loverosy w jej wątku https://www.cro.pl/do-zakochania-jeden-krok-stanici-2013-t42833.html - była w Leonardzie w tym roku :)
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 03.02.2014 19:57

Witam mam gorącom prośbę. Potrzebuje więcej informacji na temat Villi Prvan w m. Stanići . Może ktoś był i ma jakieś fotki tej willi. Bardzo proszę o kontakt na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub na gg 47866978
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 06.02.2015 12:50

strasznie późno tu do was zawitałem-warto było :)
aż ze byliśmy w Stanici w2013.r z wielką przyjemnością obejrzałem,przeczytałem,powspominałem, świetna relacja świetne fotki wspaniała radosna rodzina wszystkiego co najlepsze :)
Pozdrawiam Jacek :hut:
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 08.02.2015 16:42

Dzięki wielkie :)
Stanići to nasze pierwsze spotkanie z Chorwacją i wspominam je z wielkim sentymentem.
Kolejne wakacje to Hvar, następne Pag - tylko relacje leżą. Może jeszcze nadrobię ;)

Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków serdecznie :D
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 07.04.2015 19:32

witaj Agasz
Ja w tym roku 8 raz do Cro pierwszy do Stanici mozesz mi dać jakieś info o Put starog ,będe Ci bardzo dźwięczny :hut:
muchal
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.02.2016
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchal » 19.07.2016 11:35

Dzięki za wspaniałą recenzję.
We wrześniu, dzięki Twojej rekomendacji i wspaniałemu opisowi melduję się z rodzinką w Villa Leonarda i mam w planach świetny wypoczynek :)
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 20.07.2016 09:49

Cieszę się, że moja relacja okazała się pomocna :)
Wypoczynek na pewno będzie udany :D

Nasze zauroczenie Chorwacją trwa - choć teraz to już chyba miłość :hearts:
W tym roku jedziemy piąty raz, ale po raz pierwszy zdarza nam się, że w to samo miejsce - Kućište - Peljesač - camping Perna.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich obecnych i przyszłych Cromaniaków :papa:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 20.07.2016 11:25

Aga Twoja relacja była tą,która zapoczątkowała miłość do Cro:)
Szkoda,że nie piszesz kolejnych,mam nadzieję,że wkrótce nadrobisz...
Peljesac hmm pod namiotem? To może być super przygoda :)
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 21.07.2016 13:36

loverosa napisał(a):Aga Twoja relacja była tą,która zapoczątkowała miłość do Cro:)
Szkoda,że nie piszesz kolejnych,mam nadzieję,że wkrótce nadrobisz...
Peljesac hmm pod namiotem? To może być super przygoda :)


Oooo nie, nie namiot - lecz mobilhome :D Za wygodni jesteśmy na namiot ;)

A co relacji to... nie wiem, może w tym roku się uda :oops:
Magdulaa
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.12.2017
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdulaa » 28.12.2017 15:53

Agasz napisał(a):
karolcia1 napisał(a):To ja też poproszę :D :D :D A Leonarda piękna i nawet wysłałam meila z zapytaniem ale w wybranym terminie zajęte :cry:


Się robi już :D
Przykro, że termin niedostępny - wiele apartamentów było zarezerwowanych już w styczniu - nawet na czerwiec



Hej,
Wiem, że już trochę czasu już minęło od Pani pobytu w apartamencie Leonarda, ale jeśli to możliwe proszę o informację odnośnie zakwaterowania :) Interesuje mnie to jak wcześnie Pani rezerwowała apartament i jeśli to nie jest tajemnicą jaki to był koszt.
Planujemy się tam wybrać z małym dzieckiem:) jeśli to możliwe proszę też o informację czy woda w morzu była w czerwcu była ciepła . Z góry dziękuję za informację!
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012
Re: Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 02.01.2018 14:31

Cześć :)
Apartament rezerwowałam pod koniec stycznia. Na stronie www willi jest podstrona "Noclegi", na której można podejrzeć dostępność apartamentów :) (widzę, że w czerwcu jeszcze jakieś wolne miejsca są).
Woda w morzu była cieplutka, pod koniec naszego pobytu aż za ciepła ;) Wchodziliśmy zupełnie bezstresowo. Nasza młodsza córka praktycznie cały czas siedziała w wodzie - nie zdarzyło się, żeby zmarzła ;)
Pobyt w Leonardzie wspominamy niezwykle miło i z wielkim sentymentem.

Pozdrawiam serdecznie
Aga
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Stało się! Wróciliśmy zauroczeni Chorwacją - Stanići 2012 - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone