Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CHORWACJA Crikvenica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROPLE
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROPLE » 22.03.2016 12:37

Witam, czytam was od kilku lat. Zjeździałem całą wyspę KRK, byłem na Murter, w Pitvicach, w Skradinie, na Rab. W tym roku chciałem pojechać do Crikvenicy. Mam pytanie, jakie wycieczki są warte uwagi?? Chodzi mi o te które zazwyczaj są oferowane w portach całodzienne. Czy np jest wycieczka do Zadaru (wiem że to daleko) Co polecacie??
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2016 14:33

marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 30.03.2016 21:20

Cześć Daniel. Wiem że nie o to Ci chodziło ale poddam pomysł z samodzielnym zapełnieniem dnia. Będąc w Crikvenicy zrobiliśmy sobie wycieczkę na Słowenię do Postojna Jama + Zamek Predjamski to nie daleko więc warto się wybrać. Polecam i pozdrawiam. :D
CROPLE
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROPLE » 05.04.2016 18:36

Dzięki "typowy Januszu" :D ale nie chodziło mi linki do apartmanów ( jeśli pośród nich jest coś o wycieczkach to sorki, ale nie trafiłem...)
marosmaro dzieki, zamek wygląda bardzo bajkowo, myślę że skorzystamy wracając. Może ktoś był jednak na jakichś wycieczkach pomijających wyspę KRK?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.04.2016 20:05

CROPLE napisał(a):Dzięki "typowy Januszu" :D ale nie chodziło mi linki do apartmanów ( jeśli pośród nich jest coś o wycieczkach to sorki, ale nie trafiłem...)

W linku są opisane wycieczki jakie dostępne są z Riwiera Crikvenica :idea:

W linku jest tez takie zdanie:
Turističke i putničke agencije koje u svojoj ponudi imaju izlete:
a poniżej agencje, które mają w swojej ofercie wycieczki (izlete)
ercne
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ercne » 09.05.2016 21:13

Witam.Byłem w Chorwacji dwa lata z rzędu,dla mnie jest tam super,w tym roku chcemy się wybrać do Crikvenicy,jeśli macie jakieś namiary na apartamenty to poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bartek_8610
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 25.05.2013
Crikvenica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek_8610 » 05.04.2017 20:10

Witam wszystkich!planuje w tym roku pojechac w rejon crikvenicy byl ktos tam?bardzo bym prosil wszystkich co byli w okolicy o opinie...co zwiedzic jakie plaze czy sa restauracje przy jakiej ulicy najlepiej szukac noclegu i ogolnie czy warto?pozdrawiam
Klemi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klemi » 23.04.2017 10:03

Też wybieram się w tym roku do Cirkvenicy. Proszę o osoby, które już były o opinie jak plaże wyglądaja, które restauracje, co w okolicy warto zwiedzić.

Dzięki za info
sebek75
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebek75 » 26.07.2017 10:21

Witam,podbijam temat Crikvenicy :) jakieś knajpki z fajnym jedzonkiem godne polecenia?ktoś coś?z góry dzięki za wskazówki,pozdrawiam
Klemi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klemi » 25.08.2017 17:38

sebek75 napisał(a):Witam,podbijam temat Crikvenicy :) jakieś knajpki z fajnym jedzonkiem godne polecenia?ktoś coś?z góry dzięki za wskazówki,pozdrawiam

dida - na koncu cirkvenicy początek selce - zaraz po lewej stronie pod górke schodami się idzie (przy morzu)
kalisz2
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.12.2018
Crikvenica - plaże, okolice, pogoda - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) kalisz2 » 23.12.2018 20:52

Witam wszystkich forumowiczów i miłośników Chorwacji. Jestem tutaj pierwssy raz, tak samo jak pierwszy raz wybieram sie do Chorwacji dlatego z gory przepraszam za ewentualne naruszenie regulaminu ale przechodze do rzeczy.
Jak już wspomniałem wybieram się z żoną i dwójką dzieciaków do Chorwacji na wakacje a dokladnie do Dramalji koło Crikvenicy. Nie bez powodu wspomniałem o dzieciach ponieważ ze wzgledu na ich wiek nie zalezy mi na zatloczonych pelnych wieczornych atrakcji miastach jak rowniez 13 czy nawet 15to godzinnej trasie w samochodzie. Dramalji jest akcetowalnie blisko stad taki wybór. W zwiazku z tym mam pytanie jak wygladaja tam plaże, jak wygladaja okolice, jakiej pogody mozna sie spodziewać? Termin w jakim soe wybieramy to druga polowa czerwca. To na czym na najbardziej zalezy to na ladnej pogodzie czytej i cieplej wodzie (cieplejszej niż w naszym Bałtyku).
daszma2
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 02.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) daszma2 » 25.06.2021 08:34

Witam mam pytanie dla osób, które były w Crikvenicy czy lokum przy ulicy Ante Starčevića 4 będzie położone w spokojnej okolicy? i jak z dojściem do plaży czy będzie ono uciążliwe. Na mapie wygląda to miarę ok, ale chciałbym dowiedzieć się jak wygląda rzeczywistość

Pozdrawiam
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 25.06.2021 08:58

daszma2 napisał(a):Witam mam pytanie dla osób, które były w Crikvenicy czy lokum przy ulicy Ante Starčevića 4 będzie położone w spokojnej okolicy? i jak z dojściem do plaży czy będzie ono uciążliwe. Na mapie wygląda to miarę ok, ale chciałbym dowiedzieć się jak wygląda rzeczywistość

Pozdrawiam


Nie dziwi Cię że wątek o Crikvenicy ma tak mało wpisów?
kseby
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 13.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kseby » 25.06.2021 09:43

Spokojnie ale dość wysoko i daleko od plaż... My mieszkaliśmy na ul. Crnogo Cara. Crikvenica to mój top3 w Chorwacji. Rewelacyjna miejscówka.
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 25.06.2021 09:56

kseby napisał(a):Spokojnie ale dość wysoko i daleko od plaż... My mieszkaliśmy na ul. Crnogo Cara. Crikvenica to mój top3 w Chorwacji. Rewelacyjna miejscówka.


Interesuje mnie jakie są top 1 i top 2? :) Byłem w Chorwacji 17 razy po tygodniu w każdym i Crikvenica to top 16 może nawet top 17. Oprócz naprawdę super apartamentu (minusem brak parkingu parkowanie na ulicy) to reszta blado w porównaniu z innymi miejscami, jeszcze może jeden plus chyba najbliżej z Polski :) Byłem w 2011 :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
CHORWACJA Crikvenica - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone