Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Śladami Potter, czyli wyspa KOS 2019 + Bodrum +wyspa Nisyros

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megidh
Cromaniak
Re: Śladami Potter, czyli wyspa KOS 2019 + Bodrum +wyspa Nis

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 05.02.2020 23:33

piekara114 napisał(a):
megidh napisał(a):Napisz, w jaki sposób przyrządzasz portokalopitę.
Ciast też staram się unikać, ale może bym spróbowała ją zrobić.
W internecie jest sporo przepisów, ale jak masz jakiś dobry i do tego przetestowany, to chętnie bym z niego skorzystała.
Robiłam 2 razy i niewiele odbiegał od greckiego oryginału... Wiadomo prawdziwy jogurt grecki i ten nasze to jednak różnica... Przepis, dokładny ze zdjęciami, umieściłam na greckim forum :D

Dzisiaj zrobiłam portokalopitę.
Nie mam porównania z żadną inną, bo nigdy jej nie jadłam, ale ta moja bardzo nam smakuje.

20200205_221806.jpg

20200205_221850.jpg
piekara114
Cromaniak
Re: Śladami Potter, czyli wyspa KOS 2019 + Bodrum +wyspa Nis

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.02.2020 10:14

Pycha :D

To teraz prosto: skopiuj link tego zdjęcia i na greckim wstaw między [img] i będzie zdjęcia tam widoczne.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Śladami Potter, czyli wyspa KOS 2019 + Bodrum +wyspa Nisyros - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019