Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sierpien 2005 w CRO

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 12.08.2005 12:54

Martini. Slonce jest zamowione jak pojedziemy. Byle jak najdalej od naszej ukochanej ZIMNEJ :? Polski . A w prognozy pogody tez nie ma co wierzyc, juz pare razy sie przekonalem. :D
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 12.08.2005 13:23

paolo napisał(a):Martini. Slonce jest zamowione jak pojedziemy. Byle jak najdalej od naszej ukochanej ZIMNEJ :? Polski . A w prognozy pogody tez nie ma co wierzyc, juz pare razy sie przekonalem. :D


Wierze ze bedzie jak zawsze cieplucho

-- pamietaj wtorek 23.08 - 18.00 pod poczta w BasceVodzie - i pifko :lol: -Arti tez Cie tam widzimy :) i kto jeszcze bedzie to tez zapraszamy

Pozdr.
ML
Rollo22
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rollo22 » 16.08.2005 09:26

Witam

Wrocilem z Cro w ten Weekend,,bylem od 01.08.05,,niestety na 2 tygodnie tylko 6 dni pogody ,i niestety do konca wrzesnia ma byc podobnie lub gorzej,bylem kolo Trogiru(dalmacja) max temp 24,,noca chlodno jakies 12-14,,porazka z pogoda w tym roku
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.08.2005 10:06

Rollo 22 skąd wiesz, że do końca września ma być podobnie ??
A od 1 września ma być ładnie (to by mnie interesowało) ?
bibinie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 09.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bibinie » 17.08.2005 21:39

Martini2000 napisał(a):My dopiero za 9 dni jedziemy, moze sie wyklaruje a przynajmniej zeby nie padalo, no i w weekend tez nie jade wiec mnie to nie rusza ze koreczki sa :) - ale w Dalmacji jeszcze nie pada - a tam sie wybieram,

Pozdr.
ML


Hej,
Co do tej pogody to nie jesteśmy tacy pewni, codziennie zaglądamy na http://www.wunderground.com i prognoza na 1-wszy tydzień naszego wyjazdu nie przedstawia się najlepiej. Bardzo nas to martwi - fakt przejechania w naszym wypadku ponad 2000 km tylko po to aby siedzieć w barze i sączyć drinki - bo jak na razie tylko taka pogoda się zapowiada :( nie powoduje uśmiechów na ustach.
P.S.
Co do naszego spotkania w Cieszynie 21.08.05 ok. godz 19:00 Pozwólcie że potwierdzimy w sobotę - może do tej pory poprawi się nam pogoda - oby tak sie stało :)
Pozdrowionka
K&K z 3-miasta
maciek_mon
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 20.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek_mon » 17.08.2005 21:55

Ja tez zaczynam miec obawy co do pogody:( codziennnie sledze serwisy pogodowe oraz kamerki w HR i nie zapowiada sie zbyt ciekawie:( no ale pocieszam sie ze do naszego wyjazdu jeszcze 6 dni i moze sie wyklaruje z ta pogoda:) oby tak bylo
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 17.08.2005 22:07

bibinie napisał(a):
Martini2000 napisał(a):My dopiero za 9 dni jedziemy, moze sie wyklaruje a przynajmniej zeby nie padalo, no i w weekend tez nie jade wiec mnie to nie rusza ze koreczki sa :) - ale w Dalmacji jeszcze nie pada - a tam sie wybieram,

Pozdr.
ML


Hej,
Co do tej pogody to nie jesteśmy tacy pewni, codziennie zaglądamy na http://www.wunderground.com i prognoza na 1-wszy tydzień naszego wyjazdu nie przedstawia się najlepiej. Bardzo nas to martwi - fakt przejechania w naszym wypadku ponad 2000 km tylko po to aby siedzieć w barze i sączyć drinki - bo jak na razie tylko taka pogoda się zapowiada :( nie powoduje uśmiechów na ustach.
P.S.
Co do naszego spotkania w Cieszynie 21.08.05 ok. godz 19:00 Pozwólcie że potwierdzimy w sobotę - może do tej pory poprawi się nam pogoda - oby tak sie stało :)
Pozdrowionka
K&K z 3-miasta


Spoko spoko, z tej Waszej stronki wynika ze w Makarskiej :
czwartek: 25 C
piatek :30 C
sobota: 32 C
Niedziela: 27 C
Pon. 26 C - dalej nie ma co patrzec bo i tak sie nie sprawdza tak daleko :)
jak dla mnie bomba - bedzie dobrze - podobna lato wraca nad kontynent
makafaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) makafaka » 18.08.2005 13:15

Mam nadzieję, że wasz optymizm będzie miał odzwierciedlenie w pogodzie. Ja chcę jechać jutro w okolice Makarskiej - może Brela
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 18.08.2005 13:49

Rollo22 napisał(a):Witam

Wrocilem z Cro w ten Weekend,,bylem od 01.08.05,,niestety na 2 tygodnie tylko 6 dni pogody ,i niestety do konca wrzesnia ma byc podobnie lub gorzej,bylem kolo Trogiru(dalmacja) max temp 24,,noca chlodno jakies 12-14,,porazka z pogoda w tym roku
a kto ma takie układy ze potrafi przewidzieć pogodę na 1,5 miesiąca ? Nawet sami meteorolodzy nie ukrywają, że nie da się przeiwdzieć pogody na więcej niż tydzień choćby w przybliżeniu.
Judash
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Judash » 18.08.2005 14:32

A ja wracalem z Supetaru w poniedzialek z nadzieja,ze korkow nie bedzie ;) i na dzien dobry na autostradzie w chorwacji przy dwoch tunelach kolejka ze ....szkoda slow.Przy granicy ze slowenia buduja autostrade z tej okazji objazd;) i korek 45min.A podobno w tygodniu mialo byc luzniej ;) Aha....pogoda tez jakas dziwna byla na 10 dni 4 to deszc;) reszta jakas za chmurami ,ale i tak cieplej niz u nas;)
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
sierpien 2005 w CRO - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone