Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoźnica 2016 i wiedeński booking-horror

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6542
Dołączył(a): 14.09.2016
Rogoźnica 2016 i wiedeński booking-horror

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 26.09.2016 18:43

Witam wszystkich, niedawno się zarejestrowałem, jednak relacje Wasze czytam namiętnie i czerpię garściami organizując swoje cro-eskapady. Po zeszłorocznej Kukljicy na wyspie Ugljan, wybór padł na Rogoźnicę. Brałem pod uwagę jeszcze Vodice, bo chcieliśmy mieć w zasięgu Sibenik i Trogir, które bardzo chcieliśmy zobaczyć. Jednak googlemap-rekonesans i rozmowy ze znajomymi, którzy byli i tu i tu, zadecydowały - jedziemy do Rogoźnicy.
Jako, że jestem troszkę niecierpliwy to, staram się kuć żelazko póki gorące i wcielać swoje plany w życie.
Super, to jest to, będzie cudownie, fajne miejsce, blisko Primosten, Sibenik, Trogir, zapewniam moje trzy kobietki. Widzę, że mój entuzjazm nie udziela się nikomu. Tato a dlaczego nie do Kukljicy ? - pyta mała Zosia (6 lat), Nic nie przebije naszej miejscówki w Kukljicy - wtrąciła starsza Zuza(14) i wyszła z pokoju. A ty Aga, co o tym myślisz ?
Bardzo Cię proszę, mamy październik, nie wiem czy dożyję do grudnia a ty planujesz lipcowy wyjazd do Chorwacji.
To się wyrwałem, sytuacja na świecie nie za ciekawa, zewsząd info o uchodźcach, nie wiadomo czy nie będzie trzeba paszportów wyrabiać a ja tutaj d....ę truję o Primostenie itd.
Odpuszczę trochę i skupię się na logistyce, czyli dokładna lektura na cro.pl, wirtualny przejazd po sibenskiej rivierze, dokładne info o plażach w Rogoźnicy. Kurcze, szkoda bo znalazłem fajną miejscówkę w drugiej linii, za dwa miesiące może już jej nie być, może będzie, zarezerwować czy jeszcze poczekać, poczekam do nowego roku i w styczniu uderzę. W styczniu już jej nie było. Ok, będzie inna najważniejsze,że już styczeń, można działać dalej, na świecie spokojnie, drogę wirtualnie poznałem, jestem gotowy, teraz tylko znaleźć i rezerwować. A, jeszcze po drodze jakiś nocleg. Wiedeń zarezerwuję, Agnieszka zawsze chciała go zobaczyć. Ale będzie niespodzianka. Oj będzie. :papa:
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 417
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 26.09.2016 18:47

pierwsza :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 26.09.2016 18:54

Zapowiada się ciekawie. :)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 26.09.2016 19:01

Jak Rogoznica to i ja muszę tu być :D
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.09.2016 19:04

Jestem :mrgreen:
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 26.09.2016 19:06

To ja też zasiadam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.09.2016 19:07

Habanero napisał(a): Ale będzie niespodzianka. Oj będzie. :papa:

Witam :papa:
Lubię niespodzianki :wink:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9082
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 26.09.2016 19:25

To i ja się przyłącze do tak zacnego grona :wink: :mrgreen:
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 26.09.2016 19:39

krakusowa napisał(a):Jak Rogoznica to i ja muszę tu być :D

To tak jak ja :D
Paniczme
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 20.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paniczme » 26.09.2016 19:56

Również się przyłączę :D
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 26.09.2016 20:11

Ciekawi mnie co to jest ten booking-horror :?: :roll:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15535
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.09.2016 20:23

Lubię i Rogoznicę i Wiedeń :D
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6542
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 26.09.2016 20:40

Witam zacne grono i proszę o wyrozumiałość, jeszcze nie pisałem żadnych takich relacji.
Jako, że cały czas jestem na etapie zaszczepiania mojej dziatwie miłości do Chorwacji, moje działania muszą być bardzo przemyślane i wychodzące naprzeciw oczekiwaniom wszystkim członkom rodziny.
Tato a długo będziemy jechać? – Tak Zosiu, jak zawsze, ale będziemy nocować po drodze, także długo nie będziesz musiała się nudzić. Tato a będzie internet bo muszę mieć dostęp – oczywiście Zuziu będzie. I tak żeby do plaży było blisko i wieczorem, żeby można było do miasteczka pójść coś zjeść i żeby się nie nudzić w apartamencie.
Ale kochani nie będziemy się nudzic, zobaczymy Sibenik i Trogir. Tato ale my nie chcemy jeździć i oglądać, chcemy się kąpać a dzieci inne będą. I tak w kółko.
Będzie wszystko, dla każdego coś miłego. A dla taty miły jest Trogir i Sibenik, dobranoc.
Jeśli ktoś z Was ma podobną sytuację to uwierzcie mi, Rogoźnica jest strzałem w dychę.
Znalazłem apartament przy plaży Crljina w części lądowej Rogoźnicy (niestety nie mogę zamieścić filmu który wrzuciłem na yt pokazujący plażę).
Dlaczego strzałem w dychę, bo oprócz fajnych plaż (są większe i kameralne) jest bardzo sympatyczna stara część miasta usytuowana na wyspie, piękna Marina Frapa, Zmajevo Oko. Ogólnie rzecz biorąc, bez codziennych wyjazdów z miasta można dzieciom zapewnić wiele atrakcji, jest gdzie łazić. W dalszej części relacji wrzucę fotki z tych atrakcji, dla dzieci i nie tylko. Jutro wyruszamy, kierunek Wiedeń. :smo: :papa:
Ostatnio edytowano 30.09.2016 20:31 przez Habanero, łącznie edytowano 1 raz
D@rek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) D@rek » 26.09.2016 20:41

Czekam i ja:D
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 26.09.2016 21:16

Ogólnie nie lubię horrorów, ale zrobię wyjątek :) Czekam na fotki :papa:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Rogoźnica 2016 i wiedeński booking-horror
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone