Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoźnica 2016 i wiedeński booking-horror

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4914
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 28.09.2016 09:27

No właśnie.
Pełna dyskwalifikacja.
Jest wiele firm, gdzie do zawarcia umowy wystarczy powiedzieć "tak" (dochód dla firmy) przez telefon.
Nie widzę w tym nic złego, pod warunkiem, że jeśli mi się odechce, to powinno wystarczyć jeśli zadzwonię i powiem "nie".
Takich firm ze świecą szukać.
Ale aby móc przestać płacić (strata dla firmy), to trzeba się naklikać, napisać, nawysyłać.
I dla mnie takie firmy to nie firmy, tylko zera.
Dziękuję, nie korzystam.

Poza tym, bardziej interesują mnie prawa konsumenta niż regulamin i zasady firmy.
W przypadku konfliktu, to one są na pierwszym miejscu.
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 28.09.2016 09:38

boboo napisał(a):Pełna dyskwalifikacja.


Echhh - nie ma co się na nich wypinać. Po prostu trzeba czytać i tyle. Jeżeli ktoś nie chce niech nie korzysta.
Uważam, ze ludzie stali sie zbyt wygodni i roszczeniowi w dzisiejszych spłyconych do poziomu ziemi internetowych czasach gdzie zamiast ułatwiac im egzystencje to wręcz utrudniają i szukają w nich problemu i sami sie nakręcają " mając pretensje do garbatego, ze ma proste dzieci"
Pytanie tylko - po co ?
Booking jest gigantem jeśli chodzi o tą branże i chwała im za to, że powiadomili.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.09.2016 11:06

Bea.ta napisał(a):
A możesz po prostu czytać a nie komentować po swojemu??


Za duuuuużo od Tadeusza wymagasz :oczko_usmiech: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.09.2016 11:15

Belvoir napisał cyt.
Dostaliście od booking.com inną, lepszą ofertę, w tej samej cenie :!:
Nie skorzystaliście

Hahaha, nie są tacy głupi jak ci się wydaje, sprawdziłem maila z ofertą hotelu w zamian za mój, który dostałem stojąc w Wiedniu.
Cyt. Mamy przyjemność poinformować, że znaleźliśmy rozwiązanie tej sytuacji i chcielibyśmy zaproponować Państwu nocleg w innym obiekcie. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa wymagania:
MEININGER Hotel Wien Downtown Franz
Pokój czteroosobowy Cena dla grupy za 1 noc: € 58

Za Vienna Palace mieliśmy zapłacić 65 euro.

P.S. Nie wiem w jakim był standardzie ale wiem jedno, nic by nie dołożyli od siebie. I jeszcze jedno, apartament mojego sąsiada z Rogoźnicy w tym samym obiekcie (taki sam jak mój) zarezerwowany na booking kosztował 100 euro więcej za 2 tyg. Pomimo tego, ze ja rezerwowałem przez dwóch pośredników (casam. i novasol).

I co świat runął :(
Ostatnio edytowano 28.09.2016 11:37 przez Habanero, łącznie edytowano 3 razy
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 28.09.2016 11:16

dids76 napisał(a):
Bea.ta napisał(a):
A możesz po prostu czytać a nie komentować po swojemu??


Za duuuuużo od Tadeusza wymagasz :oczko_usmiech: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:lool: :lool: ......dobre Mariusz , dobre......... :D

Pozdrav
maniek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2016 12:12

Habanero napisał(a):Belvoir napisał cyt.
Dostaliście od booking.com inną, lepszą ofertę, w tej samej cenie :!:
Nie skorzystaliście

Hahaha, nie są tacy głupi jak ci się wydaje, sprawdziłem maila z ofertą hotelu w zamian za mój, który dostałem stojąc w Wiedniu.
Cyt. Mamy przyjemność poinformować, że znaleźliśmy rozwiązanie tej sytuacji i chcielibyśmy zaproponować Państwu nocleg w innym obiekcie. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa wymagania:
MEININGER Hotel Wien Downtown Franz
Pokój czteroosobowy Cena dla grupy za 1 noc: € 58

Za Vienna Palace mieliśmy zapłacić 65 euro.

P.S. Nie wiem w jakim był standardzie ale wiem jedno, nic by nie dołożyli od siebie. I jeszcze jedno, apartament mojego sąsiada z Rogoźnicy w tym samym obiekcie (taki sam jak mój) zarezerwowany na booking kosztował 100 euro więcej za 2 tyg. Pomimo tego, ze ja rezerwowałem przez dwóch pośredników (casam. i novasol).

I co świat runął :(


No, nie runął


Masz wyjątkowego pecha, bo ja w hotelu MEININGER Hotel Wien Downtown Franz spałem, płaciłem za jedynkę prawie 40 euro ze śniadaniem :!: :!:
Śwetny hotel, sprawdź sobie recenzje w internecie :D
Wam zaproponowali go po okazyjnej cenie z powodu kłopotów z pierwszą kwaterą,
a ty to potraktowałeś jako kolejną część spisku i wybrałeś hostel w Graz :D

Pokój rodzinny w Meininger Franz kosztuje przeważnie przeszło 90 euro, a nie 58
Sprawdż sobie w internecie ceny i opinie o hotelu
Po prostu w głowie się nie mieści :D 8) :wink:

Nie chcesz, nie korzystaj, werz innym, że padłeś ofiarą złego booking.com
Ostatnio edytowano 28.09.2016 12:40 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.09.2016 12:22

Belvoir napisał(a):
Habanero napisał(a):Belvoir napisał cyt.
Dostaliście od booking.com inną, lepszą ofertę, w tej samej cenie :!:
Nie skorzystaliście

Hahaha, nie są tacy głupi jak ci się wydaje, sprawdziłem maila z ofertą hotelu w zamian za mój, który dostałem stojąc w Wiedniu.
Cyt. Mamy przyjemność poinformować, że znaleźliśmy rozwiązanie tej sytuacji i chcielibyśmy zaproponować Państwu nocleg w innym obiekcie. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa wymagania:
MEININGER Hotel Wien Downtown Franz
Pokój czteroosobowy Cena dla grupy za 1 noc: € 58

Za Vienna Palace mieliśmy zapłacić 65 euro.

P.S. Nie wiem w jakim był standardzie ale wiem jedno, nic by nie dołożyli od siebie. I jeszcze jedno, apartament mojego sąsiada z Rogoźnicy w tym samym obiekcie (taki sam jak mój) zarezerwowany na booking kosztował 100 euro więcej za 2 tyg. Pomimo tego, ze ja rezerwowałem przez dwóch pośredników (casam. i novasol).

I co świat runął :(


No, nie runął


Masz wyjątkowego pecha, bo ja w hotelu MEININGER Hotel Wien Downtown Franz spałem, płaciłem za jedynkę prawie 40 euro ze śniadaniem :!: :!:
Śwetny hotel, sprawdź sobie recenzje w internecie :D
Wam zaproponowali go po okazyjnej cenie z powodu kłopotów z pierwszą kwaterą,
a ty to potraktowałeś jako kolejną część spisku i wybrałeś hostel w Graz :D

Po prostu w głowie się nie mieści, jak można zrobić taką głupotę :D 8) :wink:

Nie chcesz, nie korzystaj, werz innym, że padłeś ofiarą złego booking.com


No, No pooglądałem, łóżeczka piętrowe, zupełnie jak w Grazu w hostelu, tylko bardziej kolorowo.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.09.2016 12:30

Habanero napisał(a):No, No pooglądałem, łóżeczka piętrowe, zupełnie jak w Grazu w hostelu, tylko bardziej kolorowo.

No to proponuję zakończyć horror wiedeński :wink: i przejść do relacji z Rogoźnicy 2016. :lol:
Tadeusz nie będzie miał "paliwa" do bicia piany :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2016 12:42

Nie jestem Tadeuszem :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.09.2016 12:59

Janusz Bajcer napisał(a):No to proponuję zakończyć horror wiedeński :wink: i przejść do relacji z Rogoźnicy 2016. :lol:
Tadeusz nie będzie miał "paliwa" do bicia piany :mrgreen:


Znajdzie sobie zaraz coś innego.
Proponuję, żeby się po prostu uciszył sam.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21045
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 28.09.2016 16:11

Venom555 napisał(a):Żeby dostawać ku...wicy z powodu odwołanego noclegu w Wiedniu to musiałbym na łeb upaść.


Nie chodziło mi o booking tylko o czas...
Ja na szczęście na łeb jeszcze nie upadłem...ale kur...y i tak bym dostał.

To tyle z mojej strony.
Oczywiście również czekam na relację z Rogoznicy.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 28.09.2016 18:14

Belvoir napisał(a):Nie jestem Tadeuszem :D

Tiiiia, a świstak siedzi i ... :mrgreen:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 28.09.2016 18:59

A mi się wydaje, że Belevior ma sporo w swoich wywodach racji, pamiętam jak objechaliśmy niedawno gościa w wątku o tym, że zarezerwował kwaterę w cro i okazało się, że nie tak apartament miał wyglądać nie wspominając o potężnych krwiożerczych komarach. Spojrzałem na ten hotel-hostel co piszę nasz kolega i przyznam, że nie zobaczyłem pozytywnych opinii. Jak można coś zamawiać i iść na żywca jadać z cała rodzinką?W tym roku jadac do cro braliśmy przez portal amoma 3 gwiazdkowym hotelu w Pradze 2 noclegi, czytałem wiele opinii na tym portalu ale również na innych, m.in booking, tripaadvisor czy samo google. Zwalanie odpowiedzialności na sam booking nie do końca jest fer. Portal zachował się w stosunku do klienta może nie do końca odpowiednio ale zaoferował lepszy hotel, a jak nie skorzystaliście z winy pośrednika z swojego hotelu to nie wierze, że nie oddadzą wam pieniędzy a nawet nie wiem czy nie pokryją różnicy jaka dopłaciliście w Graz. Można spróbować, ja kiedyś dostałem zwrot kosztów od ubezpieczyciela za bledną ekspertyzę w assitance na auto. Wywaliłem swój dobry akumulator a kupiłem nowy przez fachowość mechanika jakiego podesłał mi ubezpieczyciel, ale wystawiłem ich fakturę za akumulator nowy i oddali mi grzecznie pieniądze:).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2016 19:25

amatus1 napisał(a):A mi się wydaje, że Belevior ma sporo w swoich wywodach racji, pamiętam jak objechaliśmy niedawno gościa w wątku o tym, że zarezerwował kwaterę w cro i okazało się, że nie tak apartament miał wyglądać nie wspominając o potężnych krwiożerczych komarach. Spojrzałem na ten hotel-hostel co piszę nasz kolega i przyznam, że nie zobaczyłem pozytywnych opinii. Jak można coś zamawiać i iść na żywca jadać z cała rodzinką?W tym roku jadac do cro braliśmy przez portal amoma 3 gwiazdkowym hotelu w Pradze 2 noclegi, czytałem wiele opinii na tym portalu ale również na innych, m.in booking, tripaadvisor czy samo google. Zwalanie odpowiedzialności na sam booking nie do końca jest fer. Portal zachował się w stosunku do klienta może nie do końca odpowiednio ale zaoferował lepszy hotel, a jak nie skorzystaliście z winy pośrednika z swojego hotelu to nie wierze, że nie oddadzą wam pieniędzy a nawet nie wiem czy nie pokryją różnicy jaka dopłaciliście w Graz. Można spróbować, ja kiedyś dostałem zwrot kosztów od ubezpieczyciela za bledną ekspertyzę w assitance na auto. Wywaliłem swój dobry akumulator a kupiłem nowy przez fachowość mechanika jakiego podesłał mi ubezpieczyciel, ale wystawiłem ich fakturę za akumulator nowy i oddali mi grzecznie pieniądze:).


w Booking.com sa 2 opcje: płaci się całość po przyjeździe
lub od razu kartą

Jak ktoś wybiera drugą, to zwykle jest trochę taniej 8)

Ja zawsze wybieram drugą, bo noclegi w booking są tranzytowe i wiem na 100%, kiedy pojadę :!:

W tym wypadku rezerwacja była bez zapłaty kartą.
Firma zaproponowała inny nocleg, o wiele lepszy :!:
Policzyła za dobry hotel zamiast przeszło 90 euro zdecydowanie mniej, czyli 58 euro...
Moim zdaniem całkiem solidna rekompensata za zarezerwowany fatalny nocleg :D
Hotel zastępczy w tym przypadku znam, spałem w nim. Mogę go polecić z czystym sumieniem, czyste, ładne pokoje, sterylna czystość, pełen komfort, na miejscu kuchnia, więc nie trzeba wykupywać śniadania, samo centrum miasta. itd...

Jak tu wspomniał venom55, można mieć pretensje o wszystko...
Tylko, po co :?:

Moje, bardzo rzeczowe i konkretne uwagi, zostały nazwane "biciem piany"
Ok
Mam grubą skórę :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.09.2016 19:36

amatus1 napisał(a):A mi się wydaje, że Belevior ma sporo w swoich wywodach racji, pamiętam jak objechaliśmy niedawno gościa w wątku o tym, że zarezerwował kwaterę w cro i okazało się, że nie tak apartament miał wyglądać nie wspominając o potężnych krwiożerczych komarach. Spojrzałem na ten hotel-hostel co piszę nasz kolega i przyznam, że nie zobaczyłem pozytywnych opinii. Jak można coś zamawiać i iść na żywca jadać z cała rodzinką?W tym roku jadac do cro braliśmy przez portal amoma 3 gwiazdkowym hotelu w Pradze 2 noclegi, czytałem wiele opinii na tym portalu ale również na innych, m.in booking, tripaadvisor czy samo google. Zwalanie odpowiedzialności na sam booking nie do końca jest fer. Portal zachował się w stosunku do klienta może nie do końca odpowiednio ale zaoferował lepszy hotel, a jak nie skorzystaliście z winy pośrednika z swojego hotelu to nie wierze, że nie oddadzą wam pieniędzy a nawet nie wiem czy nie pokryją różnicy jaka dopłaciliście w Graz. Można spróbować, ja kiedyś dostałem zwrot kosztów od ubezpieczyciela za bledną ekspertyzę w assitance na auto. Wywaliłem swój dobry akumulator a kupiłem nowy przez fachowość mechanika jakiego podesłał mi ubezpieczyciel, ale wystawiłem ich fakturę za akumulator nowy i oddali mi grzecznie pieniądze:).


Wybacz, nic z tego co napisałeś nie zrozumiałem :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Rogoźnica 2016 i wiedeński booking-horror - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone