Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoźnica 2016 i wiedeński booking-horror

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 21.07.2018 15:28

Hej #Habanero,
Fajna relacja, super fotki!
Wspomniales w niej o Poljicy, przez ktora przejezdzaliscie. Wybieramy sie do niej w sierpniu. Moze masz fotki z plazy lub okolic? Bedziemy tam 1-szy raz, z polecenia, wiec chetnie wczulibysmy sie powoli w klimat... :)

pozdrawiam
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.07.2018 15:51

robertms napisał(a):Hej #Habanero,
Fajna relacja, super fotki!
Wspomniales w niej o Poljicy, przez ktora przejezdzaliscie. Wybieramy sie do niej w sierpniu. Moze masz fotki z plazy lub okolic? Bedziemy tam 1-szy raz, z polecenia, wiec chetnie wczulibysmy sie powoli w klimat... :)

pozdrawiam

Niestety nie mam :cry:
Też znajomi polecali nam Poljicę. Wybraliśmy większą miejscowość. Poljica bardzo spokojna, przez całą jej długość plaża, knajpki , atrakcje wodne. Super miejsce wypadowe. Obok większa Marina . Miejscowość mała, ale z klimatem kurortu wypoczynkowego. Taki wycinek większych i bardziej znanych miejscowości. Spoko zatoczka. :papa:
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 21.07.2018 15:53

Super. Dzieki za opis Poljicy.
Wkleje pare foci po swoim powrocie. To dobra baza wiedzy dla innych. :)
A Primosten, Rogoznice, i oczywiscie Trogir zwiedze podczas tegorocznego wyjazdu.

pozdrawiam
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 21.07.2018 17:12

#Habanero i inni "Rogozniczanie", czy jest gdzie zaparkowac auto niedaleko plazy miejskiej (chyba Sepurina)? I czy odplatnie?

pozdrawiam
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 22.07.2018 17:32

robertms napisał(a):#Habanero i inni "Rogozniczanie", czy jest gdzie zaparkowac auto niedaleko plazy miejskiej (chyba Sepurina)? I czy odplatnie?

pozdrawiam


Ulica Put Sepurine jest bardzo wąska i nie ma tam możliwości parkowania (tylko parkingi pod Apartamanami dla gości). Najbliżej zaparkujesz przy ulicy od ronda do Mariny, tam są parkingi (płatne).
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 22.07.2018 17:38

Dzieki #mchrob.

pozdrawiam
aisa80
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 12.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) aisa80 » 14.08.2018 12:34

Moje Wielkie Małe Wakacje w Rogoźnicy właśnie się skończyły.
Było cudownie :) Smocze Oko, Marina Frapa, Primosten (parasailing) oraz Wodospady KRKA :)
Jest co wspominać :)
Pozdrawiam :)
Załączniki:
20180731_073103.jpg
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 24.03.2019 12:08

Habanero napisał(a):
piekara114 napisał(a):Ciekawa jestem czy odwiedziliście fish fast food'a z przepysznymi kalmarami....


Oczywiście, ulubione miejsce naszej starszej córki. Kalmary i kozice prima sort. :lol:


Co to są te "kozice"? A jakiś namiar na ten świetny fishfood?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.03.2019 12:31

Grigorij napisał(a):
Habanero napisał(a):
piekara114 napisał(a):Ciekawa jestem czy odwiedziliście fish fast food'a z przepysznymi kalmarami....


Oczywiście, ulubione miejsce naszej starszej córki. Kalmary i kozice prima sort. :lol:


Co to są te "kozice"? A jakiś namiar na ten świetny fishfood?

Mam wrażenie, że chodzi tu o fish fast food "Skojic" przy końcu "promenady" na wyspie, przed bramą zielony budyneczek. Adres to Obala Kneza Domagoja 22
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.03.2019 13:13

amatus1 napisał(a):
Grigorij napisał(a):
Habanero napisał(a):
piekara114 napisał(a):Ciekawa jestem czy odwiedziliście fish fast food'a z przepysznymi kalmarami....


Oczywiście, ulubione miejsce naszej starszej córki. Kalmary i kozice prima sort. :lol:


Co to są te "kozice"? A jakiś namiar na ten świetny fishfood?

Mam wrażenie, że chodzi tu o fish fast food "Skojic" przy końcu "promenady" na wyspie, przed bramą zielony budyneczek. Adres to Obala Kneza Domagoja 22


Dokładnie. Fish fast food "Skojic" w 2016 r. mieścił się w tym domu z czerwonymi markizami , a kozice to krewetki :wink:
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 24.03.2019 13:48

No to dałem ciała. Zapomniałem o tych kozicach... :) Dzięki za odpowiedź.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 17.04.2020 15:48

Takim oto sposobem trafiłam po prawie 4 latach na super relację. Potwierdzam- Primosten super. To właśnie tam spędziliśmy nasze pierwsze wakacje w Cro. Jeszcze wtedy w trójkę :D .
Pozdrawiam.
Karina :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 12.05.2020 22:17

karin74 napisał(a):Takim oto sposobem trafiłam po prawie 4 latach na super relację. Potwierdzam- Primosten super. To właśnie tam spędziliśmy nasze pierwsze wakacje w Cro. Jeszcze wtedy w trójkę :D .
Pozdrawiam.
Karina :papa:


Dzięki Karina za miłe słowa :D
Jestem w szoku, że się do niej dokopałaś.
Pozdrowionka :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Rogoźnica 2016 i wiedeński booking-horror - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone