Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

REVOLUT - karta wielowalutowa

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 08.07.2019 10:06

W tym roku wyrabiam Revoluta, wybaczcie że zapytam - a pewnie identyczne juz było - Jeżeli powiążę z Rev kartę kredytową BzWbk (teraz Santander) MasterCard Silver to doładowania są obarczone prowizją czy nic nie pobiera wubek?
nlock
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nlock » 08.07.2019 10:40

Fancik napisał(a):Wypłacałem kuny z revolut w bankomacie Euronet i wszystko ok bez żadnych opłat.moze dlatego że karta Visa i Kuny były na koncie.,ale jakby ich nie było też było ok .

Jedyna różnica, że miałeś kartę VISA.
HRK na koncie były.
nlock
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nlock » 08.07.2019 15:04

Garo&Justa napisał(a):W tym roku wyrabiam Revoluta, wybaczcie że zapytam - a pewnie identyczne juz było - Jeżeli powiążę z Rev kartę kredytową BzWbk (teraz Santander) MasterCard Silver to doładowania są obarczone prowizją czy nic nie pobiera wubek?

Na 99% nie, ale jeśli masz obawy musisz sprawdzić w TOiP. Santandera (albo infolinia).
Ja doładowywałem KK Millennium, kartą w € Kantoru Aliora, a nawet debetówką...Toyota Banku.
Wszystko free. :)
Na pewno prowizję (i to 8% nie mniej niż 10 zł - transakcja szczególna) bierze CITI za każdą kartę kredytową.. :!: :!: :!:
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 08.07.2019 15:57

Założyłem Revoluta, doładowałem 100 zł z kk Santandera - wszystko bez kosztów, gitara
Fancik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 31.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fancik » 08.07.2019 18:28

nlock napisał(a):
Fancik napisał(a):Wypłacałem kuny z revolut w bankomacie Euronet i wszystko ok bez żadnych opłat.moze dlatego że karta Visa i Kuny były na koncie.,ale jakby ich nie było też było ok .

Jedyna różnica, że miałeś kartę VISA.
HRK na koncie były.


Gdzieś wcześniej pisano że z kartą MasterCard były problemy a z visą nie , w moim przypadku to się potwierdza.
KoMa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) KoMa » 10.07.2019 11:40

Świeżo założyłam kartę Revolut. Z tego co tu przeczytałam, wychodzi najbardziej opłacalnie, biorąc pod uwagę korzystanie z kart wielowalutowych czy zwykłych debetowych, w których prowizja i koszty przewalutowania czasem powalają :) Aktywna aplikacja udostępnia link w formie zaproszenia, który można polecić znajomym i dzięki któremu można kartę zamówić bezpłatnie z bezpłatną dostawą. Ja korzystałam z linku od innego użytkownika i również mi się udało z darmową wysyłką zamówić, więc i ja podaję świeży link, może ktoś skorzysta: revolut.com/referral/martynwrff
Rejestrując się z linku, zamiast bezpośrednio ze strony, oszczędzamy na koszcie wysyłki - jest wtedy za free :) Pozdrawiam :)

P. S.
Sprawdzone na narzeczonym - działa :)
kokon20
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.07.2019
Re: Rady na nocną jazdę...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokon20 » 11.07.2019 08:55

Witam,czy ktoś próbował płacić kartą revolut za paliwo w automacie na tej stacji w Austrii:F.Leitner Feldkirchen
Anton Hermann Strasse 3
8073 Feldkirchen?
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019
Re: Rady na nocną jazdę...

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 11.07.2019 09:00

kokon20 napisał(a):Witam,czy ktoś próbował płacić kartą revolut za paliwo w automacie na tej stacji w Austrii:F.Leitner Feldkirchen
Anton Hermann Strasse 3
8073 Feldkirchen?

A po takim zabiegu przechodzi chęć do spania?
kokon20
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.07.2019
Re: Rady na nocną jazdę...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokon20 » 11.07.2019 09:13

Jeżeli post w nieodpowiednim temacie to proszę o przeniesienie.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Rady na nocną jazdę...

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 11.07.2019 09:16

kokon20 napisał(a):Jeżeli post w nieodpowiednim temacie to proszę o przeniesienie.

No raczej.
Już jest w odpowiednim.
kokon20
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.07.2019
Re: Rady na nocną jazdę...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokon20 » 11.07.2019 10:58

kokon20 napisał(a):Witam,czy ktoś próbował płacić kartą revolut za paliwo w automacie na tej stacji w Austrii:F.Leitner Feldkirchen
Anton Hermann Strasse 3
8073 Feldkirchen?


Opinia z google:"Tania benzyna, szkoda że w automacie nie można płacić gotówką,bo nie zawsze karty przyjmuje."
Czyli lipa, znając problemy revoluta z automatami na stacjach benzynowych to nie przejdzie a i gotówką nie da się płacić.
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Re: Rady na nocną jazdę...

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 11.07.2019 13:02

kokon20 napisał(a):
kokon20 napisał(a):Witam,czy ktoś próbował płacić kartą revolut za paliwo w automacie na tej stacji w Austrii:F.Leitner Feldkirchen
Anton Hermann Strasse 3
8073 Feldkirchen?


Opinia z google:"Tania benzyna, szkoda że w automacie nie można płacić gotówką,bo nie zawsze karty przyjmuje."
Czyli lipa, znając problemy revoluta z automatami na stacjach benzynowych to nie przejdzie a i gotówką nie da się płacić.


Ale z tego co pamiętam to nie są problemy bo Revolut oficjalnie informuje, że nie działa w automatach na stacjach paliw.
kokon20
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.07.2019
Re: Rady na nocną jazdę...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokon20 » 11.07.2019 14:35

toomas napisał(a):
kokon20 napisał(a):
kokon20 napisał(a):Witam,czy ktoś próbował płacić kartą revolut za paliwo w automacie na tej stacji w Austrii:F.Leitner Feldkirchen
Anton Hermann Strasse 3
8073 Feldkirchen?


Opinia z google:"Tania benzyna, szkoda że w automacie nie można płacić gotówką,bo nie zawsze karty przyjmuje."
Czyli lipa, znając problemy revoluta z automatami na stacjach benzynowych to nie przejdzie a i gotówką nie da się płacić.


Ale z tego co pamiętam to nie są problemy bo Revolut oficjalnie informuje, że nie działa w automatach na stacjach paliw.


Tak jak piszesz,revolut oficjalnie się do tego przyznaje,ale wyczytałem na forum że niektórzy użytkownicy zapłacili kartą revolut w automatach, widocznie zależy to od rodzaju automatu.
ArturCzu
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 29.07.2017
Re: Płacenie kartą płatniczą w Chorwacji- Wątpliwości

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArturCzu » 19.07.2019 08:21

A co złego w Revolucie?
Użytkownik usunięty
Re: Płacenie kartą płatniczą w Chorwacji- Wątpliwości

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.07.2019 08:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
REVOLUT - karta wielowalutowa - strona 68
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone