Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Problem z rezerwacją - różnice cen. Prosimy o pomoc!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TicoTrip
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.06.2015
Problem z rezerwacją - różnice cen. Prosimy o pomoc!

Nieprzeczytany postnapisał(a) TicoTrip » 25.06.2015 09:47

Czołem cromaniacy! :hut:

21 lipca ze znajomymi wyjeżdżamy do miejscowości Rażanac i chcemy zarezerwować sobie namiot w campingu Planik. Urlopy wzięte, pieniądze odłożone, więc zasiedliśmy do rezerwacji. No i w tym momencie pojawił się problem. Na stronie campingu (nie mogę podawać linku, łatwo znaleźć) podaje nam większą kwotę (1350zł) za ten sam namiot niż proponuje nam serwis Booking (1160zł). W związku z tym mam do Was parę pytań:

- Czy rezerwowaliście już kiedyś przez Booking.com? Nie chcielibyśmy zarezerwować wypoczynek za daną kwotę, a na miejscu dowiedzieć się, że kwota jest wyższa, bądź rezerwacji nie ma w ogóle. Czy może ktoś z Was korzystał z tej opcji w campie Planik?
- Na której stronie lepiej zarezerwować pobyt? Nam chyba wygodniej byłoby na Booking...
- Czy podana kwota za wynajem namiotu podana jest już z czterema osobami, czy do kosztu wynajmu trzeba wliczyć 4xopłatę za osobę. Czy opłata za osobę/samochód jest za całość, czy za jeden dzień.

Dziękuję Wam za wszelką pomoc! :roll:
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 25.06.2015 09:56

Rezerwowaliśmy co prawda kwatery, ale wszystko było ok. Booking.com w pewien sposób chroni Twoje interesy. Jeśli chodzi o cenę, to wg mnie jest za 4 osoby w jednym namiocie. Nie masz jedynie wliczonego podatku miejskiego i stąd być może bierze się różnica :-)
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 25.06.2015 10:00

Korzystam z Booking ładnych kilka lat i nigdy nie narzekałem. Fakt nie rezerwowałem miejsca pod namiot tylko pokoje hotelowe czy pensjonatowe ale zawsze cena rezerwacji booking była cena jaką płaciłem na miejscu. Po rezerwacji przyślą Ci na email potwierdzenie, które możesz wydrukować i zabrać ze sobą. Ja bym na Twoim miejscu brał z booking.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.06.2015 12:38

O właśnie też dzisiaj się na tym zastanawiałam, domek na kempingu przez booking wychodzi dużo taniej niż bezpośrednio przez stronę kempingu - możliwe?
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 25.06.2015 12:41

Możliwe, czasem tak jest nie tylko w przypadku kempingów ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.06.2015 13:18

To jak to się robi :D trzeba mieć konto w serwisie? czy klikam rezerwuj i podaje dane gdzie mają mi wysłać coś? płacę zaliczkę czy opłata na miejscu?
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 25.06.2015 13:31

gusia-s napisał(a):To jak to się robi :D trzeba mieć konto w serwisie? czy klikam rezerwuj i podaje dane gdzie mają mi wysłać coś? płacę zaliczkę czy opłata na miejscu?


Robi się to bardzo prosto.
1. Rejestrujesz się na booking (możesz przez FB lub adres email).
2. W wyszukiwarce (na gł. stronie) wpisujesz cel podroży, datę - termin, ilość osób itp. i szukasz.
3. Jak znajdziesz co Cie interesuje klikasz Rezerwuj. Zanim klikniesz zapoznaj sie ze szczegółami oferty bo całkiem często są tz. bezzwrotne.
4. Na email przychodzi potwierdzenie rezerwacji a dodatkowo masz dostep do wszystkich swoich rezerwacji (po zalogowaniu) na stronie booking.
5. Nie płacisz zaliczek, nie przelewasz na konto itp. Płacisz na miejscu.
To tak w telegraficznym skrócie :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.06.2015 13:43

Crocodyl napisał(a):
gusia-s napisał(a):To jak to się robi :D trzeba mieć konto w serwisie? czy klikam rezerwuj i podaje dane gdzie mają mi wysłać coś? płacę zaliczkę czy opłata na miejscu?


Robi się to bardzo prosto.
1. Rejestrujesz się na booking (możesz przez FB lub adres email).
2. W wyszukiwarce (na gł. stronie) wpisujesz cel podroży, datę - termin, ilość osób itp. i szukasz.
3. Jak znajdziesz co Cie interesuje klikasz Rezerwuj. Zanim klikniesz zapoznaj sie ze szczegółami oferty bo całkiem często są tz. bezzwrotne.
4. Na email przychodzi potwierdzenie rezerwacji a dodatkowo masz dostep do wszystkich swoich rezerwacji (po zalogowaniu) na stronie booking.
5. Nie płacisz zaliczek, nie przelewasz na konto itp. Płacisz na miejscu.
To tak w telegraficznym skrócie :papa:


łooo super :) dzięki, pokażę znajomym bo to w sumie dla nich podszukuje ... ja na razie wierna swojej kwaterce Obrazek

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Problem z rezerwacją - różnice cen. Prosimy o pomoc!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone