Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Powrót do Bračierzy - Relacja na żywo (nr II) 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Abakus68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 27.01.2018 08:37

Malvka napisał(a):P.S. Też jesteście na takim Chorwackim głodzie? :cry: Masakra...

- Nie katuj mnie już tak tymi filmikami i piosenkami z Chorwacji, cholera no! Remont w tym roku, w totka nam nie idzie, jedyne kuny które nam się rozmnożyły latoś poprzedniego roku to te cholery w poszyciu dachowym to niby jak na tę Chorwację? :cry:

Te słowa małżonki padły 9 godzin temu.

A ja nie mam zamiaru zmieniać dilera!!!!!!
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Powrót do Bračierzy - Relacja na żywo (nr II) 2017 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019