Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Powrót do Bračierzy - Relacja na żywo (nr II) 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 27.09.2017 17:18

hop, hop....jest tam kto?

Pewnie po powrocie pogody używaliście co nie miara i czasu na relację nie chciało Ci się marnować :wink: :?:

A my od wczoraj w domu...Na szczęście tu jest złota polska jesień i szoku nie było :)
Abakus68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 27.09.2017 18:51

Czytam i ja, nadrobiłem wszystko. I tak sobie pomyślałem. Tyle nas tam było na tej Braci w jednym czasie. Może trzeba nie wiem ustalić, że każdego 15-go dnia miesiąca o godzinie 15.00 zaglądający tutaj stawiają się na obiad (i tu jakaś jedna ustalona konoba:) :mrgreen:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 27.09.2017 19:13

Abakus68 napisał(a):Czytam i ja, nadrobiłem wszystko. I tak sobie pomyślałem. Tyle nas tam było na tej Braci w jednym czasie. Może trzeba nie wiem ustalić, że każdego 15-go dnia miesiąca o godzinie 15.00 zaglądający tutaj stawiają się na obiad (i tu jakaś jedna ustalona konoba:) :mrgreen:

Jestem za :) A nawet ,że codziennie w sezonie w danym miejscu i godzinie..Zawsze ktoś się załapie :lol:
endryu
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 27.09.2017 19:21

Abakus68 napisał(a):Czytam i ja, nadrobiłem wszystko. I tak sobie pomyślałem. Tyle nas tam było na tej Braci w jednym czasie. Może trzeba nie wiem ustalić, że każdego 15-go dnia miesiąca o godzinie 15.00 zaglądający tutaj stawiają się na obiad (i tu jakaś jedna ustalona konoba:) :mrgreen:
I zainteresowane osoby jako wyróżnik muszą posiadać ze sobą czerwonego goździka :)
Abakus68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 27.09.2017 19:30

endryu napisał(a):
I zainteresowane osoby jako wyróżnik muszą posiadać ze sobą czerwonego goździka :)

Ja mam bardzo wyrozumiałą partnerkę, ale gdybym wparował z goździkiem i to nie dla niej to przybiłaby mnie gwoździkiem i nici z konoby :lol: :lol: :lol:
endryu
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 27.09.2017 20:14

Abakus68 napisał(a):
endryu napisał(a):

Ja mam bardzo wyrozumiałą partnerkę, ale gdybym wparował z goździkiem i to nie dla niej to przybiłaby mnie gwoździkiem i nici z konoby :lol: :lol: :lol:

Nie no :)
Goździk to tylko jako znak rozpoznawczy dla innych wtajemniczonych po tajnych kursach :mrgreen: ...jak u Ludlum-a 8)
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 27.09.2017 20:19

Robiliśmy już w czerwcu przymiarkę do takiego zlotu aktualnie przebywających na wyspie Crofanów a było nas chyba z 5 osób oficjalnie przyznających się w tym czasie do pobytu. Mieliśmy już nawet ustalony znak rozpoznawczy - biały kapelusz. :hut: Prawie się udało, spotkaliśmy Malwinę w Sutivanie i na tym się plany zlotu zakończyły. W przyszłym sezonie musimy to lepiej przygotować :mrgreen:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 27.09.2017 21:36

AdamZ napisał(a):Robiliśmy już w czerwcu przymiarkę do takiego zlotu aktualnie przebywających na wyspie Crofanów a było nas chyba z 5 osób oficjalnie przyznających się w tym czasie do pobytu. Mieliśmy już nawet ustalony znak rozpoznawczy - biały kapelusz. :hut: Prawie się udało, spotkaliśmy Malwinę w Sutivanie i na tym się plany zlotu zakończyły. W przyszłym sezonie musimy to lepiej przygotować :mrgreen:

Ha...a nam się udało w trzy a właściwie pięć osób (dwóch panów towarzyszących było), prawda Dziewczyny? :mrgreen:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 27.09.2017 21:45

beatabm
Ha...a nam się udało w trzy a właściwie pięć osób (dwóch panów towarzyszących było), prawda Dziewczyny?

Prawda najprawdziwsza :P I tawerna najprzedniejsza była :D :boss:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 27.09.2017 21:47

Katerina napisał(a):beatabm
Ha...a nam się udało w trzy a właściwie pięć osób (dwóch panów towarzyszących było), prawda Dziewczyny?

Prawda najprawdziwsza :P I tawerna najprzedniejsza była :D :boss:

W końcu NAJBARDZIEJ cycata w CRO :mrgreen:
1arek11
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1arek11 » 28.09.2017 11:36

Halo, halo. To już koniec relacji ?
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 28.09.2017 20:50

AdamZ napisał(a):Robiliśmy już w czerwcu przymiarkę do takiego zlotu aktualnie przebywających na wyspie Crofanów a było nas chyba z 5 osób oficjalnie przyznających się w tym czasie do pobytu. Mieliśmy już nawet ustalony znak rozpoznawczy - biały kapelusz. :hut: Prawie się udało, spotkaliśmy Malwinę w Sutivanie i na tym się plany zlotu zakończyły. W przyszłym sezonie musimy to lepiej przygotować :mrgreen:

:D w takim razie również jesteśmy za...

Na pewno, w przyszłym sezonie odwiedzimy Brać i Korculę.
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 28.09.2017 21:00

majeczka napisał(a): :D w takim razie jesteśmy za...

W przyszłym roku celujemy dla odmiany w drugą połowę czerwca :) Początkowo, prażąc się w tegorocznych czerwcowych upałach, przez zęby obiecywałem wyspie powrót w maju ale to już raczej była desperacja. :lol: Mam nadzieję że przyszłoroczny czerwiec będzie tym razem bardziej przyjazny do wędrowania po jej zakamarkach.
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.09.2017 21:28

AdamZ napisał(a):
majeczka napisał(a): :D w takim razie jesteśmy za...

W przyszłym roku celujemy dla odmiany w drugą połowę czerwca :) Początkowo, prażąc się w tegorocznych czerwcowych upałach, przez zęby obiecywałem wyspie powrót w maju ale to już raczej była desperacja. :lol: Mam nadzieję że przyszłoroczny czerwiec będzie tym razem bardziej przyjazny do wędrowania po jej zakamarkach.

Też celuję w drugą połowę czerwca, więc może w przyszłym roku się uda :oczko_usmiech: :mrgreen:
ELIMAR
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 28.09.2017 21:30

Ale nas będzie dużo :) :) :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Powrót do Bračierzy - Relacja na żywo (nr II) 2017 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019