Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

pomocy jaki aparat kupic do 1000 zl prosze o szybka odpowie

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blanka123
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blanka123 » 29.06.2015 16:06

witam wlasnie popsul mi sie aparat , szukam czegos do 1000 zl zeby ladnie robil zdjecia zastanawiam sie nad nikon l840 ,albo l330 a moze macie jakis rozeznanie w tym temacie i mi doradzicie ,bo ja sie nie znam na tych parametrach ,prosze o szybka podpowiedz bo w niedziele wyjezdzam
GOLDEN
Cromaniak
Re: pomocy jaki aparat kupic do 1000 zl prosze o szybka odpo

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 29.06.2015 16:38

blanka123
Croentuzjasta
Re: pomocy jaki aparat kupic do 1000 zl prosze o szybka odpo

Nieprzeczytany postnapisał(a) blanka123 » 29.06.2015 16:59

hej czytalam ten watek jednak nie znalazlam wzmianki o tym modelu ale o podobnym nikon l830 a ja bym chciala chyba ten nikon l840 ma chyba mniej pixeli a zoom wiekszy bo to nowszy model jest teraz w media exp... za 699 zl wiec chyba dobra cena jak za taki aparacik :)

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019