Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Półwysep Peljesac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2011 17:00

Jest w Orebić pogotowie ratunkowe i przychodnia na Jelačića. To przy szlaku na Sv. ilija.
Szpital jest chyba w Korculi.

Pozdrawiam.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 05.08.2011 17:14

serdeczne dzięki :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.08.2011 18:27

Interseal napisał(a):Jest w Orebić pogotowie ratunkowe i przychodnia na Jelačića. To przy szlaku na Sv. ilija.
Szpital jest chyba w Korculi.

Pozdrawiam.

Wg mnie , to przy Kralja Tomislava.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2011 18:46

Bocian napisał(a):
Interseal napisał(a):Jest w Orebić pogotowie ratunkowe i przychodnia na Jelačića. To przy szlaku na Sv. ilija.
Szpital jest chyba w Korculi.

Pozdrawiam.

Wg mnie , to przy Kralja Tomislava.


I wg Ciebie dobrze.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 05.08.2011 20:45

Bocian napisał(a):
Interseal napisał(a):Jest w Orebić pogotowie ratunkowe i przychodnia na Jelačića. To przy szlaku na Sv. ilija.
Szpital jest chyba w Korculi.

Pozdrawiam.

Wg mnie , to przy Kralja Tomislava.

mówisz o tym pogotowiu czy przychodni tak? w Orebicu przy Kralja Tomislava
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.08.2011 21:00

ita napisał(a):
Bocian napisał(a):
Interseal napisał(a):Jest w Orebić pogotowie ratunkowe i przychodnia na Jelačića. To przy szlaku na Sv. ilija.
Szpital jest chyba w Korculi.

Pozdrawiam.

Wg mnie , to przy Kralja Tomislava.

mówisz o tym pogotowiu czy przychodni tak? w Orebicu przy Kralja Tomislava

Tak. Jak się idzie na Ilje ulicą Kralja Tomislava, zaraz przed dużym marketem w centrum w prawo, to po kilkuset metrach po prawej stronie jest przychodnia. Raczej przychodnia, karetek tam nie widziałem.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 05.08.2011 21:06

ok. serdecznie dziękuję, mam nadzieję, że nie będzie trzeba tam zaglądać, ale dobrze wiedzieć w razie W ;)
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
re

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 15.08.2011 02:05

Witam, tak trochę po czasie ... w temcie półwyspu. Więc w sprawie Trstenika, to subiektywnie oceniając, nie pojechałbym tam na wakacje. Droga nad plażą, niezbyt czysta woda, ta architektura ... jakoś nie bardzo. Borak ? Dwa dni temu wróciłem, spoko wioska, można wypocząć, acz znam lepsze miejsca na Hvarze choćby, pozdrawiam.
dante164
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dante164 » 15.08.2011 21:31

[quote="karmelitaa-z"]Witam serdecznie , jutro jedziemy na Peljeszac , a dokładnie do mieścinki Sreser jedziemy tam 3 rok z rzędu apartament 2 kroki od plaży , bajka ! cisza spokój , na plaży goście tylko z naszego apartamentowca , ładujemy tam co roku akumulatory przez 2 tygodnie , zawsze piękna pogoda , bez żarów lipca czy sierpnia . W mieścince w okresie zimowym mieszka tylko
12 - stu stałych mieszkańców , natomiast latem jest ich dużo dużo więcej . Są tam 2 sklepiki i pizzernia . Jeżeli zatęsknimy za większym gwarem do "rzut beretem " do Orebica .[/quote]

Szukamy z mężem miejsca na półwyspie. Zainteresowała mnie Twoja informacja o ilości stałych mieszkańców. Możemy jechać tylko w czasie wakacji (nauczyciele), ale myślę, że byłaby to fajna miejscowość na wypoczynek. Czy możesz dać namiary na następny rok? Napisz do mnie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
CroTom
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroTom » 08.08.2021 13:25

Witam wszystkich
Mam pytanie gdzie dobrze zjeść obecnie w Orebic co zobaczyc i gdzie zaparkowac auto bezpiecznie nie za miliony i 2 pytanie jak przedostac sie na Korcule taxi wodne jaka cena
Będę wdzięczny za info i wskazówki od osób które byly niedawno lub tam są. My wybieramy sie właśnie.
Dzięki z góry za info
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2021 13:31

CroTom napisał(a):Witam wszystkich
Mam pytanie gdzie dobrze zjeść obecnie w Orebic co zobaczyc i gdzie zaparkowac auto bezpiecznie nie za miliony i 2 pytanie jak przedostac sie na Korcule taxi wodne jaka cena
Będę wdzięczny za info i wskazówki od osób które byly niedawno lub tam są. My wybieramy sie właśnie.
Dzięki z góry za info


Jeśli chodzi o lody to w cukierni OAZA na promenadzie przy morzu.




Jeśli chodzi o jedzenie ten link Co dopomoże.




Czy smacznie ocenisz sam.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Półwysep Peljesac - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone