Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pół na pól czyli Brela po raz pierwszy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 01.07.2014 22:38

Fajnie się czyta :) Zdjęcia cudowne! W przyszłym roku jednak Brela :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 01.07.2014 22:52

ewuniag napisał(a):"karolcia1, "agata26061" Moim zdaniem zjazd wózkiem nie jest niemożliwy, pochylenie ścieżki nie jest zbyt duże, jednak im dalej, tym na ścieżce leżą coraz większe i "luźne" kamienie. Jeśli wózek ma małe kółka może być trudno. Na początku trzeba pokonać trochę schodów w górę (jeśli chodzi o miejsce z którego my startowaliśmy). Wydaje mi się, ze z dzieckiem na ręku może być łatwiej. W razie zmęczenia można przysiąść na murku.


Dzięki za odpowiedź. Zobaczymy na miejscu, ale najprawdopodobniej pójdziemy z synkiem pieszo bez wózka. Ile da radę sam zejść, a później wejść, tyle będzie szedł, a dalej będziemy go nieść. Inna opcja to taka, że będziemy schodzić na raty. Najpierw ja z mężem, a szwagier z dziewczyną zostaną z małym, a gdy my wrócimy, to oni zejdą :D
ewuniag
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 21.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewuniag » 02.07.2014 19:37

17.06 Już naprawdę ostatni dzień

Rano budzimy się, patrzymy z nadzieja przez okno, ale niestety po słońcu po raz kolejny śladu nie ma :( . Jednak podejmujemy decyzję o tym, aby zostać. Tak bardzo nie chcemy wyjeżdżać, że nawet już nam jedno jaka będzie pogoda.

Niestety rano okazało się, ze Pani Właścicielka wyjechała i tak naprawdę to nie mamy z kim porozmawiać o przedłużeniu pobytu :( . Na cenniku wywieszonym w pokoju znajduję nr telefonu i dzwonię, aby się dogadać. Nikt nie odbiera. No to pewnie czas się pakować :cry: … Po kilkunastu minutach ktoś oddzwania. Przedstawiam wiec sprawę i dostajemy zielone światło i zniżkę na pobyt :lol: .

Do południa dzień wyglądał tak jak poprzedni, chmury i przelotny deszcz.
Po południu zrobiło się jednak pięknie i udało nam się je spędzić na plaży. Odbyliśmy wiec nasz ostatni „rejs” materacem po Jadranie z pięknym widokiem na Biokovo :D .

A wieczorkiem nasz ostatni spacer aby obejrzeć miasto po zmierzchu oraz oficjalnie pożegnać się z Brelą…
IMG_0285.jpg
Niestety oświetlona była skromnie. Na wielu zdjęciach z forum widziałam już ja w ładniejszej wieczornej szacie.


:papa: :cry:


Dokładnie 2 tygodnie temu byliśmy w drodze powrotnej do domu.
Jak każdy cromaniak już tęsknimy za Chorwacją.
Nawet pomimo tego, ze nie mieliśmy gwarantowanej pogody, że było tak pół na pół :) (i nie wróciliśmy wysmażeni :smo: ).
Chorwacja zaserwowała nam jedne z piękniejszych widoków jakie widzieliśmy. Ja osobiście, w końcu miałam w jednym miejscu to co lubię najbardziej morze i góry. Na raz :!: .

Przez pogode nie udało nam się zrealizować cześci planów, ale dzięki temu mamy po co wracać :oczko_usmiech: . Zostało nam jeszcze tyle do obejrzenia. Chorwacja długa i szeroka wiec atrakcji zostało nam na kilka dobrych lat.


Dziękuję wszystkim, którzy mieli chwilkę aby zajrzeć "do mnie".

Mikromir, Pawel2602, Kasia i Krzyś, madzia828, pavio, Misiek78, -Katka- , mucha, Wiktoria, maniust, agata26061, Torac, Aldonka, Rafał78, lotnikwsk, loverosa, wcilor, sneer, Potter, Kasia87, z_byszek, Karolonek, dadu25, mervik, jolamik, ronnie, Wiktoria, razpol, szrek27 , Mała_Mi , Karolonek, karolcia1, te kiero
kafur, lordgargamel, Karolllina, Eunike1984
- Dziękuję za posty.

Tym którzy wyjazd mają przed sobą okropnie zazdroszczę :twisted: i mam nadzieję, że poczytam o waszych wojażach już wkrótce :D .
Z tymi którzy wyjazd mają za sobą czekam z niecierpliwością na kolejny :D

Do zobaczenia na forum.
:papa:
DINO
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 30.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) DINO » 02.07.2014 20:09

Dziękuję za relację
My również w tym roku do Breli (3ci raz w Cro), jeszcze 2 tygodnie z haczykiem i będziemy w tym pięknym miejscu :)
Pozdrawiam Cieplutko:)
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 03.07.2014 12:55

Ewuniu super ta skałka,pewnie kiedyś i tam zawitamy :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.07.2014 13:06

Kurde i znów mam dylemat .....2015 .........Brela czy Podgora, Brela czy Podgora, Brela czy Podgora, Brela czy Podgora ........ :evil:
No nic zostało przeszło 365 dni na przemyślenia i zastanowienie się . :D
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 03.07.2014 13:13

maniust napisał(a):Kurde i znów mam dylemat .....2015 .........Brela czy Podgora, Brela czy Podgora, Brela czy Podgora, Brela czy Podgora ........ :evil:
No nic zostało przeszło 365 dni na przemyślenia i zastanowienie się . :D


Zdecydowanie Brela :wink: Jeszcze tylko 8 dni i Brela po raz czwarty :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.07.2014 14:02

maniust napisał(a):Kurde i znów mam dylemat .....2015 .........Brela czy Podgora, Brela czy Podgora, Brela czy Podgora, Brela czy Podgora ........ :evil:
No nic zostało przeszło 365 dni na przemyślenia i zastanowienie się . :D


Obrazek

:mrgreen:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.07.2014 14:27

W sumie dobry pomysł :mrgreen:
Monika DM
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika DM » 03.07.2014 15:39

Dziękuję bardzo za relację z Breli. Ja, mąż i 5-letnia córeczka jedziemy tam pod koniec sierpnia 2014. Będzie to pierwszy nasz wyjazd do Breli... i w ogóle pierwszy do Chorwacji!! Wyobrażacie sobie?! Przez lata na tapecie były różne Balatony, Egipty, Hiszpanie, albo nasze piękne zzzimne morze - wszystko, tylko nie Chorwacja, bo ona kojarzyła mi się tylko z opowieściami o betonowych brzegach i drożyźnie. Ale zaczęłam wertować net, odkryłam portal Cro.pl, po haśle "najpiękniejsze plaże Chorwacji" trafiłam na Brelę...i padłam prawie na kolana, bo nie przypuszczałam że w Cro są takie miejsca....Tak, że od dwóch miesięcy jestem totalnie zafiksowana na Makarską Rivierę, a że bardzo lubimy na wyjazdach zwiedzać, fotografować, czy lądować czasem "in the middle of nowhere" jest plan na taką trasę: K-ów - Słowacja - Budapeszt (bez przystanku, bo poznany na wylot), Villany (tu nocleg w słynnym okręgu winiarskim Villany-Siklos na pograniczu Węgier i Chorwacji połączony z degustacją :-), wypada akurat w połowie drogi między K-wem a Brelą więc bez wyrzutów sumienia), przejście Cro-BiH w Gradisce, zwiedzanie Banja Luki i Jajce, dojazd do Breli przez J. Busko i słynny Sestanovac. W drodze powrotnej z Breli zwiedzanie Wodospadów Kravice, Pocitelja, Blagaja, Mostaru (z noclegiem w tymże) i powrót przez Węgry oraz Słowację z kolejnym noclegiem w Villany przy winie i gulaszu. Ciężko powiedzieć, co uda się zobaczyć podczas pobytu w Breli, są plany na zobaczenie Makarskiej, wyjazd na św. Jure, rejs na Brac/Bol, może Omis. Tam jest tyle do zobaczenia....Dubrownik, Sarajewo, Split i Trogir specjalnie odpuścimy, żeby było po co wracać. Bo już jestem pewna, że się w tych okolicach zakocham :-) Obiecuję skrzętnie notować wrażenia, przydatne spostrzeżenia, robić fotki i spisać dla Was reportaż. Wiele już ich było na tym portalu, ale zawsze przydadzą się jakieś nowe ciekawostki z podróży, aktualne informacje o trasie itp. Tak że melduję się we wrześniu!
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 03.07.2014 20:16

u nas też Brela po raz czwarty :mrgreen: ale dopiero w sierpniu jeszcze miesiąc czekania
JohnyB
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JohnyB » 03.07.2014 20:36

Kto w Breli od 08.08 ???
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.07.2014 20:45

JohnyB napisał(a):Kto w Breli od 08.08 ???

z forum 3 osoby, w tym moderator :wink:
JohnyB
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JohnyB » 03.07.2014 21:13

3 osoby to spoko, luz będzie....
pavio
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 02.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavio » 04.07.2014 14:08

achhhhhh przeczytaliśmy pooglądaliśmy...jak cudnie wrócić w miejsca znane i ukochane...

dziękujemy za relacje...już już czuliśmy się..prawie jak byśmy tam byli...
a tu...jeszcze trzeba czekać prawie 2 miesiąca..

wytrzymamy... a co..
i od września ukochane moreeeee..i dupy płaszczenie...
i spacerki wieczorową porą z Promajny do Baśki i Breli :lol:


wytrzymamy....wytrzymamyyyyy :P :P :P :P :P :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pół na pól czyli Brela po raz pierwszy - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone