Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pół na pól czyli Brela po raz pierwszy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maci78
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) maci78 » 18.06.2015 22:00

JohnyB napisał(a):Brela ok plaże plaże w sezonie na max wypchane. Po 1 dniu pobytu wsiadłem w auto i pojechałem na inne, spokojniejsze i dużo piękniejsze plaże na makarskiej.

no to chyba w centrum ;)

wystarczy ruszyć się w kierunku Scit/Podrace i jest mimo wszystko sporo luźniej ;)
kasik:)
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasik:) » 24.06.2015 13:40

Przeczytałam Twoją relację i jeszcze bardziej nie mogę doczekać się naszego wyjazdu. I wiem, że dobrze wybraliśmy :)
Jeszcze tylko/aż 23 dni..
MałaGorzata
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) MałaGorzata » 25.06.2015 13:47

Witaj,
przeczytałam Twoja niesamowitą relację. Za dwa tygodnie wybieram się do Chorwacji, nie mam jeszcze noclegu. Czy nie podałabyś mi namiarów na swoją kwaterę? Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję :-)
blanka123
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blanka123 » 25.06.2015 17:31

super relacja :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Pół na pól czyli Brela po raz pierwszy - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019