Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2019

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 02.07.2019 20:07

Absolut napisał(a):LUKI40 nie obawiaj się Podacy w szczycie, jest super :papa: :hut: 26DDW :papa: :hut:

W takim razie muszę spróbować :)
Byłem tam od 15 czerwca i było... Bosko ale koło 20 zaczęło się robić tłoczenie na plaży i tak sobie pomyślałem że może być nie fajnie jak zwala tam tłumy...
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 02.07.2019 20:12

LUKI40 napisał(a):
Absolut napisał(a):LUKI40 nie obawiaj się Podacy w szczycie, jest super :papa: :hut: 26DDW :papa: :hut:

W takim razie muszę spróbować :)
Byłem tam od 15 czerwca i było... Bosko ale koło 20 zaczęło się robić tłoczenie na plaży i tak sobie pomyślałem że może być nie fajnie jak zwala tam tłumy...

Poza tym spacery podaca - zaostrog - podaca - gradac- podaca..... Coś wspaniałego :) codziennie 30 km
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 02.07.2019 20:23

W tym roku mały wypad do Sarajeva, jeśli ktoś był i już zna drogę Podaca-Sarajevo i może coś podpowiedzieć, to będzie miło. :papa: :hut:
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 02.07.2019 21:27

toomas napisał(a):
coglin napisał(a):Nie wiem czy to to, bo nie otwiera mi linku.
Po prostu plac powyżej Anci. Wjazd przy tym apartamencie, który jest wyżej. Potem trochę na dół i jesteś na docelowej patelni.


O to chodzi
2019-07-02 19_00_20-Window.jpg


Tak, to to. Tylko samochody stoją wzdłuż.
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 02.07.2019 21:29

Alka84 napisał(a):Tak, to byliśmy my :D
Po promenadzie biegaly i krzyczały nasze dzieci :oczko_usmiech:

To gratuluję....
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 02.07.2019 21:40

coglin napisał(a):Tak, to to. Tylko samochody stoją wzdłuż.


ok dzięki :) z Twojego opisu tak mi pasował tylko mnie te 3 auta zmyliły bo jak patrzę na zdjęcie to tam na oko więcej wejdzie :)
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 03.07.2019 00:11

LUKI40 napisał(a):
Alka84 napisał(a):Tak, to byliśmy my :D
Po promenadzie biegaly i krzyczały nasze dzieci :oczko_usmiech:

To gratuluję....


Pewnie pozostałym gościom Podacy, że ciutke ciszej się zrobiło :lol:
Tak serio, mnie zaskoczyła ilość Polaków, głównie rodzin z dziećmi w Podacy. Polski język na co drugim kocu :oczko_usmiech:
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 03.07.2019 06:32

Absolut napisał(a):W tym roku mały wypad do Sarajeva, jeśli ktoś był i już zna drogę Podaca-Sarajevo i może coś podpowiedzieć, to będzie miło. :papa: :hut:


"Moja" trasa :hut:

https://tiny.pl/tc31q
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 05.07.2019 12:41

LUKI40 napisał(a):
Absolut napisał(a):Cóż, ja nie potwierdzam, ale ja nie mam widać ani smaku, ani gustu, ale dalej polecam.
LUKI40, gratuluję wysublimowanego smaku i gustu :papa: :hut:

Nie ma za co :)
W Bośni w sklepach widziałem za grosze koncentraty owocowe w 5 litrowych butlach. dziwnym trafem takie same smaki i kolory jake sprzedają później nalewki, Po degustacji tego dziadostwa na straganie mieliśmy wszyscy (4 osoby) zgage...zamiast się podniecać tanim syfem po 30pln/lit lepiej wydać 100 na coś uczciwego i się tym delektowac... No chyba że ktoś chce tanio się napier....to może faktycznie
To się Napier swoim piwem które tak chwalisz. My tam dziadostwa nie widzieliśmy super truneczki maja ale jaki klient taki towar. Zgagę złapałeś od nieumiejętnej degustacji sądząc po innych wypowiedziach. Sam kupiłeś ten tani syf jak to nazwałeś po czym mówisz o delektowaniu LOL. Belkot
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 05.07.2019 12:48

Stanko napisał(a):
LUKI40 napisał(a):
Absolut napisał(a):Cóż, ja nie potwierdzam, ale ja nie mam widać ani smaku, ani gustu, ale dalej polecam.
LUKI40, gratuluję wysublimowanego smaku i gustu :papa: :hut:

Nie ma za co :)
W Bośni w sklepach widziałem za grosze koncentraty owocowe w 5 litrowych butlach. dziwnym trafem takie same smaki i kolory jake sprzedają później nalewki, Po degustacji tego dziadostwa na straganie mieliśmy wszyscy (4 osoby) zgage...zamiast się podniecać tanim syfem po 30pln/lit lepiej wydać 100 na coś uczciwego i się tym delektowac... No chyba że ktoś chce tanio się napier....to może faktycznie
To się Napier swoim piwem które tak chwalisz. My tam dziadostwa nie widzieliśmy super truneczki maja ale jaki klient taki towar. Zgagę złapałeś od nieumiejętnej degustacji sądząc po innych wypowiedziach. Sam kupiłeś ten tani syf jak to nazwałeś po czym mówisz o delektowaniu LOL. Belkot

Na zdrowie :)... Chyba cie jeszcze nie puściło od wczoraj...
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 05.07.2019 14:15

Czy w Podace idzie gdzieś kupić Rakiję?
Jakoś nie mogę trafić nikogo.
Wczoraj byłem w Briście i od razu ze 3-4 miejsca z rakiją, oliwą, winem.

Na Primorski P. stoi ta babeczka, ale ona tylko oliwę sprzedaje itp.
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 05.07.2019 14:19

coglin napisał(a):Czy w Podace idzie gdzieś kupić Rakiję?
Jakoś nie mogę trafić nikogo.
Wczoraj byłem w Briście i od razu ze 3-4 miejsca z rakiją, oliwą, winem.

Na Primorski P. stoi ta babeczka, ale ona tylko oliwę sprzedaje itp.

Nie widziałem nigdzie w Podacy ale wydaje mi się, że VONPLES raz wspominał o domowych trunkach więc napewno jego warto zapytać
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 05.07.2019 14:46

:wink: :wink: U Grge Kvesića na Hercegovackiej 3 :lol: :lol: powołaj się na Bogdana z Polski :)
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 05.07.2019 14:50

LUKI40 napisał(a):
coglin napisał(a):Czy w Podace idzie gdzieś kupić Rakiję?
Jakoś nie mogę trafić nikogo.
Wczoraj byłem w Briście i od razu ze 3-4 miejsca z rakiją, oliwą, winem.

Na Primorski P. stoi ta babeczka, ale ona tylko oliwę sprzedaje itp.

Nie widziałem nigdzie w Podacy ale wydaje mi się, że VONPLES raz wspominał o domowych trunkach więc napewno jego warto zapytać

Już sobie przypomniałem, wprawdzie nie w Podacy ale niedaleko bo w Zaostragu dziadek prowadzi kram z owocami w okolicach Konzuma i sprzedaje niezłą Rakiję
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 05.07.2019 22:05

Na Hercegowackiej 3 i w domu obok (chyba nr 2) kupicie też wino - od paru lat 20 k/butelka 1l i nie sądźcie, że to jakiś syf. Można się podelektować :D, :papa: :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone