Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2019

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 23.07.2019 06:44

Też będę :D :papa: :hut:
kostek101
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 13.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kostek101 » 23.07.2019 08:10

Slawek_11 napisał(a):
VONPLES napisał(a):
Slawek_11 napisał(a):Jeszcze tylko 5 dni i startujemy do Podacy 3 rok z rzędu.

Gratulacje....Podaca ma coś w sobie....(8 razy) pozdrav


Wiesz Bogdan, że takie miejscowości jak Podaca wybiorą osoby, które chcą odpocząć od zgiełku dużych miast i parwanów z nad Bałtyku :D, rodziny z dziećmi aby nie martwić się o kawałek plaży jak dzieci jednak stwierdzą że chcą pospać dłużej . A to że Podaca jest dobrym miejscem wypadowym np. do Dubrovnika i Mostaru to kolejna zaleta.

I znowu sie załapałem na święto 3 sierpnia w Starej Podacy - polecam jak ktoś nie był.
Do zobaczenia na północnej plaży od 27.07 - 09.08.

P.S - mam nadzieję Bogdan że koledze też się spodoba u gospodarza co u niego bywasz :D



Witam
a co to za Świeto 3 sierpnia ma byc 8O
bede w tym czasie :wink:
kostek101
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 13.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kostek101 » 25.07.2019 07:51

Witam
A może ktoś podpowiedzieć gdzie najlepiej wymienić erlo na kuny w okolicy Podacy
MrM
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 23.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrM » 30.07.2019 10:38

Hej, było już chyba wspomniane w tym wątku. W samej Podacy jest jeden kantor, lepsze kursy i kilka kantorów nieopodal w Gradacu.

Również mam pytanie. Czy jest sens targac ze sobą parasol plażowy? Czy są może na Podaczańskich plażach miejsca dobrze zacienione? Moja dziewczyna chce się chronić od słońca i upiera się na ten parasol okrutnie. Sam zawsze chodziłem z ręcznikiem, teraz już mamy tyle tobołów, że jeszcze ten parasol, jego mocowanie itp, itd nie nastraja mnie pozytywnie

Już się tej Podacy nie mogę doczekać, niektórzy już po urlopach, a ja jeszcze 40DdW
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 30.07.2019 10:55

MrM napisał(a):Hej, było już chyba wspomniane w tym wątku. W samej Podacy jest jeden kantor, lepsze kursy i kilka kantorów nieopodal w Gradacu.

Również mam pytanie. Czy jest sens targac ze sobą parasol plażowy? Czy są może na Podaczańskich plażach miejsca dobrze zacienione? Moja dziewczyna chce się chronić od słońca i upiera się na ten parasol okrutnie. Sam zawsze chodziłem z ręcznikiem, teraz już mamy tyle tobołów, że jeszcze ten parasol, jego mocowanie itp, itd nie nastraja mnie pozytywnie

Już się tej Podacy nie mogę doczekać, niektórzy już po urlopach, a ja jeszcze 40DdW

Na południowej plaży jest zdecydowanie więcej cienia niż na północnej...… a parasol w żwirowym podłożu jest i tak trudno solidnie zamocować! :D :D :D Doczekasz się :lol:
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 31.07.2019 11:49

VONPLES napisał(a):
MrM napisał(a):Hej, było już chyba wspomniane w tym wątku. W samej Podacy jest jeden kantor, lepsze kursy i kilka kantorów nieopodal w Gradacu.

Również mam pytanie. Czy jest sens targac ze sobą parasol plażowy? Czy są może na Podaczańskich plażach miejsca dobrze zacienione? Moja dziewczyna chce się chronić od słońca i upiera się na ten parasol okrutnie. Sam zawsze chodziłem z ręcznikiem, teraz już mamy tyle tobołów, że jeszcze ten parasol, jego mocowanie itp, itd nie nastraja mnie pozytywnie

Już się tej Podacy nie mogę doczekać, niektórzy już po urlopach, a ja jeszcze 40DdW

Na południowej plaży jest zdecydowanie więcej cienia niż na północnej...… a parasol w żwirowym podłożu jest i tak trudno solidnie zamocować! :D :D :D Doczekasz się :lol:


Trzeba wziąć poprawkę na to, że ludzie potrafią przed 7 rano popylac na plażę z matami i zajmować sobie te miejsca w cieniu.

Jak myśmy szli na plażę koło 9, to na plaży było niewiele osób a miejsca w cieniu ledwo co.

Chodziliśmy z parasolem, z takim plastikowym "wiertłem" na dole nogi i dawał rade. Chyba tylko raz go wywiało.

Ludzie mieli też takie zwykłe - wbijane, i też nie latały
kostek101
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 13.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kostek101 » 31.07.2019 20:00

Witam
Jestem w Podacy właśnie i jak chcecie trochę prywatności to polecam ulice Hercegowivka Czy jakos tak. Jest bomba mało ludzi i skały was ochrona przed słońcem
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.08.2019 08:59

kostek101 napisał(a):Witam
Jestem w Podacy właśnie i jak chcecie trochę prywatności to polecam ulice Hercegowivka Czy jakos tak. Jest bomba mało ludzi i skały was ochrona przed słońcem

Hercogovacka... :D na końcu zejście do morza i tak jak piszesz spokój i "trochę prywatności: :) :)
MrM
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 23.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrM » 01.08.2019 09:29

Dzieki panowie za podpowiedzi w sprawie parasola i cienia na plazach :wink: Jedziemy na 2gi tydzien wrzesnia, ludzi powinno byc mniej, rowniez tych "rezerwujacych" . Moze dla spokoju wrzuce do bagaznika sam parasol :wink:

PS. Hercegovacka na pewno odwiedze przy okazji "winnych" zakupow u panstwa Kvesic :lol:
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 02.08.2019 19:06

Łoooo, panie, jak na drugi tydzień września, to podejrzewam, że bez problemowo będziesz miał cień.
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 04.08.2019 15:49

Końcówka czerwca było Igrane, prawdopodobnie końcówka sierpnia albo początek września będzie Podaca po raz trzeci :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 04.10.2019 20:57

...i chyba raczej koniec .....do zobaczenia w wątku PODACA 2020 :papa: :papa: :papa:
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 07.10.2019 16:30

"Beach Podaca" - 26 sierpień 2019 - jeszcze dosyć sporo osób na plaży (choć nie bylo problemów z miejscówką) , po 15 września - okolo 50 osób na calej plaży... no i piwo w studenac z 10,99 na 7,99 kun... :hut: :papa:
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 03.11.2019 13:26

Witam. W przyszłym roku chyba wrócimy do Cro i prawdopodobnie wybór padł na Podaca. Zastanawiam się jeszcze czy autem (ze zwiedzaniem po drodze) czy samolotem. Wstępnie myśleliśmy o ap. Anci (2+1). Jak wygląda praking przy tym apartamencie i czy ta plaża jest w miarę pusta?
Możecie polecić jeszcze jakieś sprawdzone miejscówki blisko morza i miejsca gdzie smacznie można zjeść?
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 08.11.2019 16:36

Witam
Chciałem w tym miejscu podziękować przede wszystkim Bogdanowi za ,, polecenie" Podacy... Byłem w tym roku pierwszy raz i już na przyszły sierpień rezerwacja zrobiona :)
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone