Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2023

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010
PODACA 2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 28.03.2023 11:20

W związku z zapytaniem.......
Hej!
Będzie PODACA 2023...? ;-)
Pozdrav!
Michał

........jest :D :D :D :D po raz kolejny :!: :!:
troszkę później niż co roku...... jako nieoficjalny :lol: i samozwańczy :D Burmistrz :wink: Podacy, zapraszam......
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 28.03.2023 11:53

Rok trudny, jak na razie.. Ale mam nadzieję, że na przekór wszystkiemu Podaca x 7 wypali.
Słońca wszystkim!
:-)
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 02.04.2023 12:44

Pozdrawiam bywalców .... i jak zwykle melduje sie w Podacy 15 czerwca :-D
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 26.06.2023 17:04

Właśnie wróciłem. Pierwszy raz byłem w rejonie Makarskiej ... i ostatni. Na plażach tłumy, młodzi podpici Bośniacy słuchają głośno muzyki, a na północnej plaży konkurencję robi im beach bar, którego obsługa bardzo lubi techno.
Jeśli ktoś lubi dobre jedzenie, a nie zależy mu na widokach to polecam konobę "Obala". Rodzinna knajpka z miejscową klientelą.
Plusy:
- ładne plaże i fajny deptak
Minusy:
- zapchane plaże i jeden, jedyny sklepik.
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 26.06.2023 17:20

To coś nowego.
W tygodniu takie atrakcje czy w weekendy?
Jestem w Blato - rzut beretem i właśnie wybieram się w jeden dzień do Podacy na wspominki.
Na południowej plaży taki młyn?
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 26.06.2023 17:40

Bośniacy na północnej - przy barze. Tłok na obu. Na Pagu nie do pomyślenia ;)
W trakcie mojego pobytu Chorwaci mieli długi weekend - święto zwycięstwa nad faszyzmem.
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 26.06.2023 18:54

No to wiadomo, że w weekendy (i długie weekendy) nawet w czerwcu robi się tłoczno na plażach.

Co do sklepu to wystarczyło prześledzić wcześniejsze Podacowe tematy i byś wiedział że jest tylko jeden. Kiedyś były jeszcze koło niego stragan z owocami i warzywami.
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 26.06.2023 18:57

Liczyłem na piekarnię (miałem ją po drugiej stronie ulicy), ale otworzyli ją w dniu mojego wyjazdu :)
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 19.07.2023 19:10

Czy w tej Podacy nic się nie dzieje ???
Nie ma tam nikogo ? :cry:
Może czas na zmianę "samozwańczego" Sołtysa ? :hut:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone