Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pływanie pontonem w Chorwacji

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 06.06.2007 22:00

majeczka napisał(a):
adam_cro napisał(a):
FUX napisał(a):Honda, Yamaha, Mercury, Evinrude, etc.


Ja bym napisał: Mercury, Yamaha, Evnirude, o Hondzie bym nie wspominał, bo to silnik z kosiarki :D
pozdrav
adam_cro


Mamy długi weekend, wróciłam z wycieczki do Italii, jutro zapuszczam silnik Hondy; przekonamy się...
A propos Adamie jak tam Poraj? Miałeś chociaż pogodę? :papa:


Tylko jak będziesz "zapuszczać", to włóz go do wody, lub załóż słuchawki, inaczej pompa wody do wymiany.
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 06.06.2007 22:03

A ja od soboty będę tastował sprzęt, na Korculi. Po powrocie ok 20 czerwca opiszę jak się sprawował. Szczególnie nowy model baldachim.
NARA :D :lol: :D :lol: :D :lol: :P :P
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.06.2007 22:12

daisykf napisał(a):
majeczka napisał(a):
adam_cro napisał(a):
FUX napisał(a):Honda, Yamaha, Mercury, Evinrude, etc.


Ja bym napisał: Mercury, Yamaha, Evnirude, o Hondzie bym nie wspominał, bo to silnik z kosiarki :D
pozdrav
adam_cro


Mamy długi weekend, wróciłam z wycieczki do Italii, jutro zapuszczam silnik Hondy; przekonamy się...
A propos Adamie jak tam Poraj? Miałeś chociaż pogodę? :papa:


Tylko jak będziesz "zapuszczać", to włóz go do wody, lub załóż słuchawki, inaczej pompa wody do wymiany.

Sorry daisykf, a jak się mają słuchawki do pompy wody, nie bardzo rozumiem? Jednak Korculi Ci w tej chwili zazdroszczę :cry: :cry: :cry:
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 06.06.2007 22:27

majeczka napisał(a):
daisykf napisał(a):
majeczka napisał(a):
adam_cro napisał(a):
FUX napisał(a):Honda, Yamaha, Mercury, Evinrude, etc.


Ja bym napisał: Mercury, Yamaha, Evnirude, o Hondzie bym nie wspominał, bo to silnik z kosiarki :D
pozdrav
adam_cro


Mamy długi weekend, wróciłam z wycieczki do Italii, jutro zapuszczam silnik Hondy; przekonamy się...
A propos Adamie jak tam Poraj? Miałeś chociaż pogodę? :papa:


Tylko jak będziesz "zapuszczać", to włóz go do wody, lub załóż słuchawki, inaczej pompa wody do wymiany.


Wielce sznowna Majeczko, słuchawki to nazwa urządzenia do ktorego zakładasz wąż z wodą , jeśli chcesz sprawdzić silnik na lądzie.
Można takie ustrojstwo kupić: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=202592969
Sorry daisykf, a jak się mają słuchawki do pompy wody, nie bardzo rozumiem? Jednak Korculi Ci w tej chwili zazdroszczę :cry: :cry: :cry:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.06.2007 22:43

Oke'y mam wykształcenie humanistyczne, mój mąż techniczne, ale tu myślę, że sobie poradzi. Mam nadzieję, że jutro zdam relację, jak chodzi ta nasza Honda. Raczej nie będę sprawdzać silnika na lądzie, zapuszczę go od razu na wodzie. :papa:
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 07.06.2007 00:20

majeczka napisał(a):
adam_cro napisał(a):
FUX napisał(a):Honda, Yamaha, Mercury, Evinrude, etc.


Ja bym napisał: Mercury, Yamaha, Evnirude, o Hondzie bym nie wspominał, bo to silnik z kosiarki :D
pozdrav
adam_cro


Mamy długi weekend, wróciłam z wycieczki do Italii, jutro zapuszczam silnik Hondy; przekonamy się...
A propos Adamie jak tam Poraj? Miałeś chociaż pogodę? :papa:


Majeczka!

Tak spłakaliście wątek, że aż popadało ostro i nic z pływania nie wyszło.

pozdrav
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 10.06.2007 19:47

adam_cro napisał(a):
majeczka napisał(a):
adam_cro napisał(a):
FUX napisał(a):Honda, Yamaha, Mercury, Evinrude, etc.


Ja bym napisał: Mercury, Yamaha, Evnirude, o Hondzie bym nie wspominał, bo to silnik z kosiarki :D
pozdrav
adam_cro


Mamy długi weekend, wróciłam z wycieczki do Italii, jutro zapuszczam silnik Hondy; przekonamy się...
A propos Adamie jak tam Poraj? Miałeś chociaż pogodę? :papa:


Majeczka!

Tak spłakaliście wątek, że aż popadało ostro i nic z pływania nie wyszło.

pozdrav

Szkoda; ale może jednak podtrzymamy wątek i uda nm się zorganizować coś w terminie późniejszym?
Przez cały długi weekend starałam się pływać na moim pontonie. Ze zdumieniem stwierdzam, że do cichych raczej nie należy, poza tym jego uruchamianie też pozostawia wiele do życzenia. Dwa razy, gdy mąż go zapuszczał o mało nie wypadłam za burtę; no ale może za blisko siedziałam. Jedno jest pewne wraz z silnikiem zajmuje w samochodzie bardzo dużo miejsca. Rozkładanie go w tej chwili zajmuje nam już tylko ok 10 -15 min., składanie również, w zasadzie dochodzimy do wprawy. :papa:
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 11.06.2007 14:11

witam ,
jak by co to na korculi będę w II połowie sierpnia ,
pozdrawiam ...
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.06.2007 20:19

bogdan63 napisał(a):witam ,
jak by co to na korculi będę w II połowie sierpnia ,
pozdrawiam ...


W takim razie moze się spotkamy na Hvarze lub Korculi? Będziemy tam przebywać od 09 - 26 sierpnia. Skoro nie wyszło nam na razie w Poraju...
:?: :?: :?: W każdym bądź razie zapraszamy. :papa:
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 11.06.2007 21:02

ja będę od 18 sierpnia w lumbardzie na korucli , trochę mało dokładny namiar podajesz...
pozdrawiam
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.06.2007 21:24

bogdan63 napisał(a):ja będę od 18 sierpnia w lumbardzie na korucli , trochę mało dokładny namiar podajesz...
pozdrawiam


Zapraszamy Cię do siebie, a właściwie do Bojanic Bad / Ivan Dolac na Hvarze. Apartament, który tam wynajmujemy znajduje się u Simmona Matviejevica. Wierz mi, bez trudu nas znajdziesz. :papa:
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 11.06.2007 21:30

dzięki ale hwar planuję na 2008, na ten rok mam już rezerwacja w lumbardzie, pozdrawiam ...
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.06.2007 22:10

majeczka napisał(a):
bogdan63 napisał(a):ja będę od 18 sierpnia w lumbardzie na korucli , trochę mało dokładny namiar podajesz...
pozdrawiam


Zapraszamy Cię do siebie, a właściwie do Bojanic Bad / Ivan Dolac na Hvarze. Apartament, który tam wynajmujemy znajduje się u Simmona Matviejevica. Wierz mi, bez trudu nas znajdziesz. :papa:


W takim razie naprawdę nie rozumiem... :?: :roll: :?:
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 11.06.2007 22:48

to narobię wam smaczku! :D

i co sądzicie o mojej łupince??
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30a862ec59d4a147.html
Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f40dc30ce0377e3a.html

pozdrav
adam_cro
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 11.06.2007 23:04

tak mi sie pomyślało że
"lepiej byc bogatym i zdrowym niż biednym i chorym"
a czego majeczka nierozumie , nierozumiem i ja ...
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone