napisał(a) AndrzejJ. » 08.12.2010 22:32
Bocian napisał(a):Co kraj to obyczaj...

Dla wzmocnienia organizmu poleca się w Peru koktail czy też,, sok ''z żaby.Bierze się żabę z akwarium,zabija, odziera ze skóry,a potem do miksera.Jakieś dodatki mistrz miksera dodaje i ten dziwny płyn do wypicia podaje.
Jedyny z naszej grupy kolega koło 30 lat który odważył się to wypić poległ na Maczu Pikczu.
Wszedł co prawda.
Ale jak tylko wszedł to padł i znieśli go i poszedł pod kroplówkę,a potem nic nie jadł tylko niebieskie płyny pił wzmacniające.
Żaby nie polecam.
