Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac. Orebic i nie tylko w 14 dniach.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009
Peljesac. Orebic i nie tylko w 14 dniach.

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 08.01.2011 00:56

No nie wiem. Ponoć lepiej późno niż wcale.
Po wielu już miesiącach ogarnęła mnie wiekopomna chwila , aby chociaż krótko udokumentować ubiegłoroczny, letni, 14 dniowy urlop.
Z drugiej strony wewnętrzna rozterka. Przecież to już było, minęło, inni już opisali i to jak !

Czytam namiętnie relacje Szanownych Forumowiczów przed planowanym na 2011 rok urlopem
( chyba to będzie Pag ), wiem ile im zawdzięczam, więc być może komuś przyda się co nieco z mej relacji i spłacę częściowo dług wdzięczności ?

Ponadto zgromadziło się z czerwcowo-lipcowego wyjazdu trochę zdjęć, przy których oglądaniu odżywają wspomnienia. Robione przez amatorów-ignorantów amatorskim sprzętem, raczej wyłącznie dla celów rodzinno-dokumentacyjnych ( ...O..o my też tutaj byliśmy...), (..o rany, ale bałwany..) itp. Może komuś również odżyją wspomnienia.

OREBIC. Delorita Apartmani. Główna arteria miasteczka.
Opis i wygląd na stronie www. tejże kwatery zadawalający i spełniający nasze ogólne oczekiwania.
Kwatera na pierwszym piętrze, obok market Studenac, piekarnio-ciastkarnia, warzywniak, kiosk, 2 konoby i pijalnia-wszystko w promieniu 20-30 m.Do plaży TRSTENICA ok. 250 m. Cena za 4+2 osoby 80 euro/doba. To nic, że przy głównej drodze....No tu już zdania są podzielone i to bardzo. Ale o tem... potem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 10.01.2011 02:53 przez aktual, łącznie edytowano 1 raz
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 08.01.2011 01:09

Witaj.
No proszę ... da się ...
prosimy o więcej ...
każdy jest tu mile witany i może coś nowego wnieść ...
czekamy na cd ...
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.01.2011 01:16

Zasiadam do relacji jako drugi :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.01.2011 01:21

Witaj!

Pisz i nie przejmuj się. To nic, że o Orebićiu napisano już wszystko, albo i jeszcze więcej. :) Gdyby pojawił się zakaz pisania o regionach już przedstawionych, nie byłoby tutaj co zaglądać - z małymi wyjątkami. :)

aktual napisał(a):. Może komuś również odżyją wspomnienia.


Na mnie możesz liczyć. Pelješac na zawsze! Choć niekoniecznie drugi raz Orebić. :)

Pozdrawiam.
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 08.01.2011 02:05

Dzięki za wsparcie i zachętę. Rozgryzam Fmix'a i Picasa. Nie wiem któremu zlecić wgrywanie zdjęć, bo jest ich trochę i nie chciałbym mieć zbytnio kłopotów. Fmix jest chyba mniej skomplikowany. Weekend przyniesie rozstrzygnięcie.
grzesasia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesasia » 08.01.2011 09:31

Ja też czekam na ciąg dalszy.
Pozdrawiam.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 08.01.2011 11:02

Ha!
Jak miło po 6 latach znajome widoki wspomnieć...
W tej piekarni było jedne z lepszych domowych win, a Staruszka przy wejściu na targ przynosiła doskonaly żólty ser...

Rozmarzyłem się...
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 08.01.2011 13:22

My również zasiadamy.
Czekamy na zdjęcia i cd ... :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 08.01.2011 14:05

Również zasiadam do czytelni...Wiadomości się z pewnością przydadzą nie tylko mnie... :) Oj, Orebić nęci...

Pozdrav. :papa:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 08.01.2011 14:27

Jak Pelješac i Orebić to i mnie zabraknąć nie może :) Czekam na rozwinięcie tematu :)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.01.2011 14:30

aktual napisał(a): Może komuś również odżyją wspomnienia.


Jak Orebić, to mnie tu zabraknąć nie może :lol:
Byłam już 4 razy, i latem i zimą :lol:
A w tym roku ... znowu Orebić :oops:


Pisz, pisz, bo może jednak coś tam przeoczyłam :lol: .
robo111
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) robo111 » 08.01.2011 14:35

Orebic jest piękny, krajobrazy są wspaniałe, tylko te plaże z czarnymi kamieniami. Plaża Trstenica niby piaszczysta, ale wszystko się lepi do ciała, koca. W tym roku piaszczyste Gargano, po kilku sezonach w Chorwacji mam już dość tych kamieni.
Nucky
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 12.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nucky » 08.01.2011 14:37

Witaj,
Jakbym swoje fotki widział. Znajome klimaty. Dawaj więcej. Pozdro.
Nucky
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 12.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nucky » 08.01.2011 14:40

robo111 napisał(a):Orebic jest piękny, krajobrazy są wspaniałe, tylko te plaże z czarnymi kamieniami. Plaża Trstenica niby piaszczysta, ale wszystko się lepi do ciała, koca. W tym roku piaszczyste Gargano, po kilku sezonach w Chorwacji mam już dość tych kamieni.

Na Arube sobie poleć. Polecam. Tam piasek też się do doopy klei. O kocykach nie wspomnę.
robo111
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) robo111 » 08.01.2011 14:51

Nie skorzystam z tej rady, a nie mysłałeś o rodzinnej Karwii?
Ciekawa angielszczyzna, pewnie z Karaibów.
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac. Orebic i nie tylko w 14 dniach.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone