Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac. Orebic i nie tylko w 14 dniach.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 11.01.2011 22:34

aktual napisał(a):Witaj Alek70!
Prawda, że śliczna.

Obrazek

Obrazek


Śliczna, śliczna... a tę wysepkę popłynąłem :D
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 12.01.2011 19:37

Pogoda wyśmienita. Żar z nieba mógłby zelżeć. Dziewczyny zadowolone.
Ponieważ w lodówce zrobiły się pustki wieczorem idziemy do sąsiadującej z kwaterą konoby Dalmacija. Tarasik pod cytrynką. Zamawiamy 3x rybkę, 3x cevapcici, piwa, soki. Całość 428 kn.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 14.01.2011 00:34

Pochmurna pogoda z pierwszych dni naszego pobytu w Orebicu na dobre odeszła. Zrobiło się słonecznie, momentami żar z nieba dawał się we znaki. Na plaży trzeba było chwilowo szukać cienia z rosnących nad deptakiem drzew. Dzieciakom i paniom to nie przeszkadzało, w końcu po słońce przyjechały. Spacery i zakupy raczej wieczorową porą.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 14.01.2011 20:55

Otrzymałem od Janusza Bajcera taką melodyjkę. Nie wiem, być może klimatem pasuje do tej relacji ?

kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 15.01.2011 01:00

fajne fotki. dawaj więcej 8)
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 15.01.2011 01:30

Słoneczna pogoda jednak nie wszystkim przysłużyła się dobrze. Obserwowaliśmy w akcji helikopter, zabierający z murawy boiska pacjenta, którego z plaży w to miejsce przywiozła karetka pogotowia. Podobno pacjent znalazł się w szpitalu w Dubrowniku. Akcja była przeprowadzona bardzo sprawnie i szybko.To tak trochę ku przestrodze i apel o zachowanie umiaru we wszystkim.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Akcja ta wzbudziła zrozumiałe zainteresowanie w sąsiednich kwaterach.
Obrazek
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 15.01.2011 11:48

Witaj kor_nick! Zrobiło się późno. W czasie Twego postu w nocy czytałem relację Krzychooo, która bardzo mnie wciągnęła i któremu zazdroszczę tak wspaniałego pióra. Obiecuję, że będą jeszcze zdjęcia. Siedzę nad ich opracowaniem właśnie. Pozdrawiam.
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 15.01.2011 12:23

Serdeczne dzięki za komplementy. Jak widzisz, ja też do Ciebie chętnie zaglądam, podoba mi się tutaj ;).

Pozdrawiam :D

PS Mała sugestia: jeśli zamierzasz wrzucić do posta sporo zdjęć (a warto!), można podzielić taki post na kilka części - wtedy zdjęcia dużo szybciej się wczytają (to dlatego że na jednej stronie mieści się 15 postów).
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 15.01.2011 13:23

Dzięki Krzychooo za sugestię. Każda wartościowa podpowiedź zawsze mile widziana. Pozdrawiam.
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 16.01.2011 22:27

Punkt widokowy przy klasztorze Franciszkanów tak nas zafascynował, że postanowiliśmy jeszcze raz tam się udać. Tym razem nie po spacerku piechotą, lecz samochodem. Szczytu Sv. Ilija nie planowaliśmy zdobyć, więc widoki z okolic klasztoru musiały nam wystarczyć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zjazd od Klasztoru Franciszkanów do miasta.
Obrazek

Obrazek
justa999
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 04.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) justa999 » 16.01.2011 23:11

Zasiadam i ja do czytelni :D
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 16.01.2011 23:33

justa999-witam serdecznie.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 17.01.2011 00:05

wpisuję się na listę obecności

pozdrav
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 18.01.2011 23:42

Miło mi kaszubskiexpress powitać Ciebie. Obecność odznaczona. :lol:
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 18.01.2011 23:49

Uroki podwodnego świata przyrody dane było oglądać tylko nielicznym. Nawet najprostszy sprzęt do zanurzania głowy pod wodę wzbogaca doznania estetyczne i poznawcze. Sławek i Dawid byli zachwyceni. Nie możemy pokazać żadnego zdjęcia z podwodnego świata, ponieważ dopiero w planach jest stosowny aparat fotograficzny do zakupienia. Wypada tylko gorąco zachęcić do tego typu eksperymentów. Na forum fachowcy zachwycaja nas swymi osiągnięciami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac. Orebic i nie tylko w 14 dniach. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone