Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac. Orebic i nie tylko w 14 dniach.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 26.01.2011 09:27

Dawaj dalej, jak nie masz zdjęć z Cro, to wklejaj z Chorwacji 8) 8O :D
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 26.01.2011 14:18

maniust napisał(a):
aktual napisał(a):Trudno wyjeżdżać z Peljesaca, jeśli już po wyjeździe z Orebica trzeba pozostawić w pamięci takie i ładniejsze jeszcze widoki.
Hmmm rozważam czy jednak warto jechać w tym roku do Orebica , skoro już tyle widziałem na twoich zdjęciach...... :roll:





















........ale jednak jadę :!: :oczko_usmiech:

Niektóre fotki -widoki , normalnie szczena opada....... :wink:


Dzięki maniust za odwiedziny.
Jedź, jedź i koniecznie podziel się później fotkami, będzie co wspominać.
Pozdrawiam.
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 26.01.2011 14:24

kaszubskiexpress napisał(a):Dawaj dalej, jak nie masz zdjęć z Cro, to wklejaj z Chorwacji 8) 8O :D


Kaszubskiexpress dzięki za towarzyszenie w relacji.

Zdjęć jest jeszcze sporo...zarówno z CRO jak i z Chorwacji. Zastanawiam się, które wcześniej umieścić !?!? :idea:
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 26.01.2011 14:28

Jak co roku Austria w jedną bądź w drugą stronę wita (żegna) nas deszczem i brzydką pogodą.
Zemsta to czy kara ? Przygód jak w ubiegłorocznej relacji ....14 dni w Zivogosce ....z policją austriacką tym razem nie mieliśmy. Tankowanie LPG odbyliśmy w znanej miejscowości przy autostradzie Loipersdorf. Kolejka nie za duża-przeważali rodacy.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 26.01.2011 15:11

A potem już spokojny dojazd do kraju przez Czechy.

Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli zapoznać się z relacją.

Nie ukrywam, że przy pisaniu czas zimowych wieczorów upływał szybciej niż zwykle.
Natomiast fakt, że nauczyłem się korzystać z Fmix'a, wklejając do relacji prawie 300 zdjęć, jest dla mnie wystarczającym argumentem, aby ta relacja powstała..

Żałujemy tylko, że nie udało się poznać innych okolic na Peljescu. Jak co roku przeważyło jednak leniuchowanie na plaży. Mamy nadzieję wrócić w te strony, bo są warte wielokrotnych powrotów.

No ale tyle jest jeszcze ciekawych miejsc, które w relacjach Forumowiczów kuszą swym pięknem
w tym ..... MAŁYM KRAJU NA WIELKIE WAKACJE .... (jak mówią przewodniki).

Pozdrawiam !
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 26.01.2011 15:28

Przeczytałem, super relacja jak już pisałem przenosiła mnie w czasie zimy do CRO. Dziękuję i pozdrawiam
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 26.01.2011 22:38

Oj kurcze blade, ale żeś teraz narobił!!! Wspomnienia wróciły i to jakie!!! Wracałem tą samą drogą co Ty (z resztą jak większość wracających z południa Chorwacji) normalnie jakbym to ja te fotki zrobił, taka sama pogoda.... ehhh :cry:

pozdrawiam :)
bl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bl » 26.01.2011 22:49

My - przynajmniej do Ravcy - też tak wracaliśmy. Tyle tylko, że - o ile dobrze policzyłem - dwa tygodnie później. Ech, wspomnienia...
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 08.02.2011 20:33

Te zdjęcia z powrotu już jakieś takie smutne... ;). Co w 2011? Też Chorwacja? :)
daw7
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) daw7 » 19.06.2011 15:40

Fajnie..dobrze, że jest ktoś kto już tam był i opisuje swoje wyprawy.
SUPER RELACJA....
My w tym roku w sierpniu będziemy w Orebić'u więc Twoja relacja dużo pomgła z osfojeniem się z nowym miejscem.
pozrdrav Dawid
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 16.02.2012 12:23

Bardzo fajna relacja i pełno zdjęć miejsc które znam od 5 lat. Mieszkałem niedaleko Was ale po drugiej stronie drogi i wgłąb przy ul. Starcevica (możecie spróbować), no i byliśmy w podobnym terminie, ale przyjechaliśmy po tych deszczach. Plaża Trstenica ma o tyle swój urok kiedy chcesz posnorkelować, co i Wy widać praktykowaliście. Makarska czy Tucepi jest podwodnie martwe. Dość dużo bydląt daje się obserwować pod wodami na Pagu i w niektórych miejscach na Krku (Baśka).

Ja też jeżdżę przez Boboszów, tylko nie rozumiem po co Wam było jechać przez Bratislawę i płacić dodatkową winietę? Albo może czegoś nie czaję. Dodam, że w zeszłym roku było juś prawie 40 km autostrady od Mikulova do Wiednia.
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 16.02.2012 12:48

Witaj MWN.
Jechaliśmy przez Bratysławę zgodnie z naszym grafikiem tankowania LPG. Udaje się nam od kilku już lat podróżować bez korzystania z benzyny. Wtedy nie wiedzieliśmy, że za Mikulov'em jest już autostrada. W 2011 roku oczywiście wiedząc o niej skorzystaliśmy z tej dogodności. Patrz:

forum/viewtopic.php?t=35322

Pozdrav.
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 16.02.2012 21:04

miło było pooglądać. dzięki :lol: sama z niecierpliwością czekam na pierwszy wyjazd w te rejony w sierpniu 8)
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 16.02.2012 21:57

aktual napisał(a):Witaj MWN.
Jechaliśmy przez Bratysławę zgodnie z naszym grafikiem tankowania LPG. Udaje się nam od kilku już lat podróżować bez korzystania z benzyny. Wtedy nie wiedzieliśmy, że za Mikulov'em jest już autostrada. W 2011 roku oczywiście wiedząc o niej skorzystaliśmy z tej dogodności. Patrz:

forum/viewtopic.php?t=35322

Pozdrav.


Super relacja; teraz kapuję ci i gdzie i kiedy.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac. Orebic i nie tylko w 14 dniach. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone