Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Paparapa czyli Mazury 2017

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 16.05.2018 15:59

Będzie bujało? :oczko_usmiech: Nawet jak tak to biorę Aviomarin i płynę razem z Wami :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.05.2018 16:06

Szczur lądowy będzie obserwował z brzegu.

Pozdrawiam,
Wojtek
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 16.05.2018 16:29

Ahoj Kapitańska!

Wstyd się przyznać, ale na Mazurach :roll: nie byłam nawet lądowo. Grzesiek był w różnych wariantach :wink: , ale to przecież niczego dla mnie nie zmienia.
Z przyjemnością więc, popływam sobie z Wami :D .
W tym roku przez tydzień też będziemy pływać 8) (tyle że nie na żaglach, lecz hausbootem), nawet dość blisko :wink: , po po Kanale Ostródzko-Elbląskim.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2018 17:34

beatabm napisał(a):
Chęć udziału zgłosili Johnnie, Jim, Jack i oczywiście Cyc
20170617_173125.jpg


To na przyszłą majówkę zgłasza chęć
Thomas -może się załapie :idea: :wink:
A czy będzie gotowy? sie wkrótce okaże :roll: :D

Takie wqupne może być :?:

P_20180516_184112.jpg
Ostatnio edytowano 16.05.2018 18:24 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.05.2018 17:41

dangol napisał(a): ... W tym roku przez tydzień też będziemy pływać 8) (tyle że nie na żaglach, lecz hausbootem) ...
Może tym :?: :wink:
post-7016-0-90889200-1431538808.jpg
post-7016-0-64680100-1430763668.jpg
post-7016-0-04579600-1430763681.jpg


:)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 16.05.2018 17:56

Znacznie :roll: mniejszym...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.05.2018 19:45

tomekkulach napisał(a):
krombocher napisał(a):Melduję się na pokładzie :papa:

Też chętnie
Popacze :roll: :D

Mam nadzieję że czasem się odezwiesz a nie tylko popatrzysz :mrgreen:

napisał(a) maslinka Oczywiście jestem z Wami :D
Ahoj, Przygodo! :mrgreen:


Witaj Maslinko :D Fajnie że płyniesz z nami w kolejny rejs :wink:

napisał(a) agata26061 I ja też się melduję. Raz byliśmy na kilka dni w 2015 nad jeziorem Śniardwy w miejscowości Nowe Guty. Bardzo miło wspominamy ten wypad, więc z miłą chęcią pooglądam Wasze zmagania na jednostce pływającej :D


Z nami zwiedzisz kilka jezior, witaj w Załodze :wink:

CROnikiCROpka Będzie bujało? :oczko_usmiech: Nawet jak tak to biorę Aviomarin i płynę razem z Wami :papa:


Oczywiście że będzie, w końcu Mazury to nie przelewki :mrgreen: Bierz aviomarin bo z pokładu nie uciekniesz :mrgreen:

napisał(a) Franz Szczur lądowy będzie obserwował z brzegu.


Czasami będziemy i na ladzie a wtedy śmiało możesz sie bawic z nami :wink: Miło że zajrzałeś :wink:

napisał(a) dangol Ahoj Kapitańska!

Wstyd się przyznać, ale na Mazurach :roll: nie byłam nawet lądowo. Grzesiek był w różnych wariantach :wink: , ale to przecież niczego dla mnie nie zmienia.
Z przyjemnością więc, popływam sobie z Wami :D .
W tym roku przez tydzień też będziemy pływać 8) (tyle że nie na żaglach, lecz hausbootem), nawet dość blisko :wink: , po po Kanale Ostródzko-Elbląskim.


Ups, niedobrze. Musisz to koniecznie nadrobić. Mam nadzieję ze swoja krótką relacją zachęcę Cię do odwiedzenia tego pięknego zakątka Polski. Tam również pływają hausboat-y :wink:

napisał(a) tomekkulach To na przyszłą majówkę zgłasza chęć
Thomas -może się załapie :idea: :wink:
A czy będzie gotowy? sie wkrótce okaże :roll: :D

Takie wqupne może być :?:


Pewnie że może :mrgreen: Dawaj więcej :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.05.2018 20:26

dangol napisał(a):Znacznie :roll: mniejszym...

Nie rozmiar się liczy tylko towarzystwo :mrgreen: Rozpuścili Cię wożąc 50-tkami po morzu :roll: :oczko_usmiech:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 17.05.2018 07:34

Nigdy nie byłam na Mazurach, ale niedawno słyszałam jak mieszkaniec regionu powiedział : "Ja to się dziwię,że ci wszyscy ludzie tu do nas przyjeżdżają, przecież tu nic nie ma oprócz komarów i gzów" :roll:
No to popatrzę co tam jeszcze jest :P
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 17.05.2018 07:47

Katerina napisał(a):Nigdy nie byłam na Mazurach.

Dla mnie były numerem 1. Byłem ze 7-8 razy, w tym 2 razy jako majtek. Z wody o wiele więcej pięknych wspomnień oraz obrazów natury ;).
Katerina napisał(a): słyszałam jak mieszkaniec regionu powiedział : "Ja to się dziwię,że ci wszyscy ludzie tu do nas przyjeżdżają, przecież tu nic nie ma oprócz komarów i gzów" :roll:

Jestem ciekaw jakie zdanie musi mieć mieszkaniec jakiejś mieściny znad polskiego morza ;). To dopiero musi być dramat ;).
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.05.2018 08:12

Katerina napisał(a):Nigdy nie byłam na Mazurach, ale niedawno słyszałam jak mieszkaniec regionu powiedział : "Ja to się dziwię,że ci wszyscy ludzie tu do nas przyjeżdżają, przecież tu nic nie ma oprócz komarów i gzów" :roll:
No to popatrzę co tam jeszcze jest :P

Hehe Katerinka, powiem Ci, że ja też troszkę odniosłam takie wrażenie podczas pobytu na Mazurach jakbym była po prostu nad jakimś zalewem w okolicy mojego miejsca zamieszkania. Wypad wspominam bardzo mile, ale żeby spędzić na brzegu np. tydzień, to chyba bym się na to nie pisała. Co innego na jachcie. Wtedy bardzo chętnie opłynęłabym te jeziorka :D
Mężowi się bardzo podobało. Stwierdził, że woli te jeziora niż Bałtyk... (chyba oszalał 8O 8O 8O )
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.05.2018 09:05

[quote][quote]Katerina[/quote][/quote] napisał(a):Nigdy nie byłam na Mazurach, ale niedawno słyszałam jak mieszkaniec regionu powiedział : "Ja to się dziwię,że ci wszyscy ludzie tu do nas przyjeżdżają, przecież tu nic nie ma oprócz komarów i gzów" :roll:
No to popatrzę co tam jeszcze jest :P

Jest tam dużo - piękne krajobrazy, dzika przyroda, spróbuję Cię zachęcić :wink:

Postnapisał(a) Trajgul » 17.05.2018 08:47

Katerina napisał(a):
Nigdy nie byłam na Mazurach.

Dla mnie były numerem 1. Byłem ze 7-8 razy, w tym 2 razy jako majtek. Z wody o wiele więcej pięknych wspomnień oraz obrazów natury ;).


Święte słowa, z wody wszystko wygląda piękniej i inaczej :hearts:


postnapisał(a) agata26061
Hehe Katerinka, powiem Ci, że ja też troszkę odniosłam takie wrażenie podczas pobytu na Mazurach jakbym była po prostu nad jakimś zalewem w okolicy mojego miejsca zamieszkania. Wypad wspominam bardzo mile, ale żeby spędzić na brzegu np. tydzień, to chyba bym się na to nie pisała.


Na brzegu to bym nie wytrzymała nawet dnia 8O Co innego na wodzie :hearts:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.05.2018 09:15

beatabm napisał(a):
Na brzegu to bym nie wytrzymała nawet dnia 8O Co innego na wodzie :hearts:

Ty to masz dobrze, Kapitańska!
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 17.05.2018 12:09

Trajgul
Jestem ciekaw jakie zdanie musi mieć mieszkaniec jakiejś mieściny znad polskiego morza ;). To dopiero musi być dramat ;)

Nooo, tutaj grubo przegiąłeś... :roll: :wink:

Nie znam bardzie za......ego miejsca niż okolice TriCity :roll: :mrgreen: Niektóre mieściny są obłędne, a niektóre nieco ...zaludzione w lecie, ale to nie nasza wina tylko turystów na klapku :roll:

Gdańsk1.jpg

Gdańsk.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2018 12:19

Katerina napisał(a):Trajgul
Jestem ciekaw jakie zdanie musi mieć mieszkaniec jakiejś mieściny znad polskiego morza ;). To dopiero musi być dramat ;)

Nooo, tutaj grubo przegiąłeś... :roll: :wink:

Nie znam bardzie za......ego miejsca niż okolice TriCity :roll: :mrgreen: Niektóre mieściny są obłędne, a niektóre nieco ...zaludzione w lecie, ale to nie nasza wina tylko turystów na klapku :roll:


Nie wiem jak z Trajgulem ,ale mnie namówiłaś :hearts:
mimo iż nie musiałaś
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polska



cron
Paparapa czyli Mazury 2017 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone