Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.04.2020 19:13

CROberto napisał(a): PIT STOP :D ...
Najlepsze miejsce na tej trasie na focenie. No i ten bagaż pasuje kolorytem, więc nie narzekaj :mrgreen:

CROberto napisał(a): Przepełniająca mnie ekscytacja gaśnie , jak świeczka od podmuchu Bory.....

Nad przełęcz napłynęła chmura ...
Chorobcia, ten czosnek to Ci chyba wysechł lub zgnił :mrgreen:

CROberto napisał(a): Oto i wspomniana zatoka ....
Nagroda w zasięgu oczu ...

Wystarczy........
...............t y l k o .....
................................zejść......... :mrgreen:
8.jpg

No jakby podobne ;)
post-7016-0-86467500-1379020470.jpg


Ostatni odcinek jest nieziemski z tymi głazami, które trzeba pokonać :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.04.2020 19:36

CROberto napisał(a):
piekara114 napisał(a):
CROberto napisał(a):Miło Was widzieć dziewczyny :D
Zostańcie - nabierajcie odwagi :oczko_usmiech: :papa:
Mój Pan M. już dawno odwagę nabrał, ja też, tylko czekam na zakup kajaka i wyjazdy we dwoje :lol: (a jako że syn ma juz 17 lat, to myślę, że to max. 3 lata czekania :mrgreen:

Z tego co piszesz, wnioskuję że odwaga z.o.o.
Syna narażać nie chcesz... :oczko_usmiech:
Co do syna, to on z naszej trójki jest najbardziej wysportowany i najlepiej pływa... A w trójkę to do kajaka już się nie zmieścimy, więc trzeba czekać :D

CROberto napisał(a):Tak serio ,to pomysł na kajakowanie we dwoje jest po prostu świetny.... 8)
Trzeba mieć plana na lata we dwoje :mrgreen:
***************************************************

Ile ten spacer zajmuje? Bo ten szlak pod górę z leżakami to mnie lekko zniechęcił.... Kajak konieczny!
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 14.04.2020 19:55

Robert , to zdjęcie z lodówkami . . . miodzio , a ta po prawej ( zdjęciowo Twojej lewej ) :P to mistrzostwo : piękna , piwopojemna , jakbym swoją widział :hearts::

Jak czytam i oglądam - dochodzę do wniosku , że nic na tym Pagu z obawy przed nieznanym i niewytłumaczalnym nie widziałem :roll:

Jessssssssssssssssssssu , znowu poprawka konieczna :oczko_usmiech: tym bardziej podziwiam Waszą odwagę i determinację . . .


Pozdrawiam
Piotr
wojak10
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 16.06.2013
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojak10 » 14.04.2020 22:47

Pamiętam w 2018r pod koniec maja jakie były tam pustki. Może jedna czy dwie osoby dziennie przechodziły. Jedzenie, zimne piwo chowaliśmy pod skałami i częściowo w wodzie. Czy to prawda, że z ostatniego kamienia można śmiało skakać do wody? Nie miałem jeszcze okazji pofruwać :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 15.04.2020 10:55

Nadrobiłam i stwierdzam, że wybór Pagu na ten rok, to zdecydowanie dobry pomysł. :D
Ale ta Julka Twoja już duża dziewczyna. Dawno jej nie widziałam. Co prawda na żywo nigdy, ale ze zdjęć jest nie do poznania.
Pisz kolejne odcinki, bo jak zwykle czyta się i ogląda bardzo dobrze Twoja relacje :mrgreen: :D

Od początku izolacji nie wchodzilam na forum... No bo jak można się tak katować zdjęciami z Cro wiedząc, że tegoroczny wyjazd może nie dojść do skutku...
A tu masz! Relacja CROberto i to jeszcze z Pagu, który w lipcu miał być moja mekka po dość męczącym roku... I nie ma innego wyjścia tylko Pag musi być i już! Przefrune, teleportuje się... Nie wiem, ale być muszę! :D :D
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 29.10.2017
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 15.04.2020 11:22

Piękna ta plaża, bardzo chciałabym kiedyś popływać tam moim kajakiem. :D Gdyby nie ta cała sytuacja, już powoli myślałabym o wyjeździe, bo co roku ruszaliśmy pod koniec kwietnia. :roll: W planach gdzieś tam po drodze przewijał się Pag. Teraz zostały wspomnienia, zdjęcia i czytanie relacji. Ostatnio odkopałam moje stare fotki z wyspy Losinj i z ciekawości wpisałam w Google nazwy ulubionych plaż - Javorna, Kriska, Jamna. Tak trafiłam na Twoją relację z wyspy i przez Święta przeczytałam ją od deski do deski. :mrgreen: Przez chwilę mogłam poczuć się tak, jakbym znowu tam była i wędrowała znajomymi ścieżkami - dzięki! :smo: :papa: Teraz z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek z Pagu.
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 15.04.2020 14:28

Ojej, jak pięknie tu :hearts: powiedziałabym, że wręcz poetycko ;)

Powiększam grono walczących z wiatrem:

pag.jpg


W tym roku obchodzę piątą, okrągłą rocznicę pobytu na Pagu. Chyba uczczę ją oglądając zdjęcia.

A małą Julkę też pamiętam z dawnych relacji, na jakiejś huśtawce na Braču chyba. Pozdrav :) :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 15.04.2020 14:50

Te skały mnie zauroczyły :hearts: Akurat na sympatyczną wedrówkę :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:34

mysza73 napisał(a):Coś ciężko dostępne plaże na tym Pagu :roll: :wink:
Choć z drugiej strony można by tam się pozbyć koronosadła :oczko_usmiech: :wink:

Czasami dochodzenie jest lepsze, od samego celu... :) :wink:
Faktycznie - Princzesy można wyrzucić spod skóry... :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:35

Mikromir napisał(a):Och, jak bym sobie poszła na taki spacerek teraz... :-)

Myślę ,że chętnych jest wielu :) spora gromadka nas by się tam uzbierała... 8)
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:35

gusia-s napisał(a):
CROberto napisał(a): PIT STOP :D ...
Najlepsze miejsce na tej trasie na focenie. No i ten bagaż pasuje kolorytem, więc nie narzekaj :mrgreen:

To nie ja... :P Jestem tak spostrzegawczy,że zaglądam lewym okiem do prawej kieszeni :mrgreen: poradziłem sobie w losowaniu :P
gusia-s napisał(a):
CROberto napisał(a): Przepełniająca mnie ekscytacja gaśnie , jak świeczka od podmuchu Bory.....

Nad przełęcz napłynęła chmura ...
Chorobcia, ten czosnek to Ci chyba wysechł lub zgnił :mrgreen:

Ewidentnie był oszukany - chińskijakiś czycuś :roll: W tym roku własny wychoduję... :mrgreen: 101% mocy będzie miał :wink:

gusia-s napisał(a):Ostatni odcinek jest nieziemski z tymi głazami, które trzeba pokonać :)

To prawda,ale innych fajnych zakątków też sporo tam znalazłem :D

Btw.
Nawet mnie nie denerwuj tym zdjęciem :evil: :lol:
To teraz się przyznaj - kupilaś ten czosnek od Chorwata na kampingu :?: :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 15.04.2020 20:13 przez CROberto, łącznie edytowano 1 raz
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:36

piekara114 napisał(a):
CROberto napisał(a):Tak serio ,to pomysł na kajakowanie we dwoje jest po prostu świetny.... 8)
Trzeba mieć plana na lata we dwoje :mrgreen:
***************************************************

Ile ten spacer zajmuje? Bo ten szlak pod górę z leżakami to mnie lekko zniechęcił.... Kajak konieczny!


No masz - jak nie - jak tak.... :oczko_usmiech:

***************************************************

Jak bym szedł sam ,to gdzieś godzina i dwadzieścia siedem minut... :mrgreen:
Jako, że całą grupą - wyszło pół godziny... :(
:lol:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:36

piotrf napisał(a):Robert , to zdjęcie z lodówkami . . . miodzio , a ta po prawej ( zdjęciowo Twojej lewej ) :P to mistrzostwo : piękna , piwopojemna , jakbym swoją widział :hearts::

Piotr , z wszystkim się z Tobą zgadzam :D -Rzeczoznawcę - miło i warto posłuchać... 8)
piotrf napisał(a):Jak czytam i oglądam - dochodzę do wniosku , że nic na tym Pagu z obawy przed nieznanym i niewytłumaczalnym nie widziałem :roll:

Jessssssssssssssssssssu , znowu poprawka konieczna :oczko_usmiech: tym bardziej podziwiam Waszą odwagę i determinację

Wiesz tyle odwagi = TYLE STRACHU :mrgreen:
Chcę na łożu śmierci powiedzieć :
Nie płaczcie za mną - miałem dobre życie ,dużo w życiu widziałem... :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:37

wojak10 napisał(a):. Czy to prawda, że z ostatniego kamienia można śmiało skakać do wody? Nie miałem jeszcze okazji pofruwać :D

Jeśli masz na myśli ten utopiony w morzu, to można - moja Julka skakała...
Jesli masz na myśli ten po prawej stronie, to też można - z tym że jeden raz... :oczko_usmiech:

Btw.
Myślę, że w maju ,to po tygodniu się tęskni za ludźmi na Pagu... :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:37

agata26061 napisał(a):Nadrobiłam i stwierdzam, że wybór Pagu na ten rok, to zdecydowanie dobry pomysł. :D
Ale ta Julka Twoja już duża dziewczyna. Dawno jej nie widziałam. Co prawda na żywo nigdy, ale ze zdjęć jest nie do poznania.
Pisz kolejne odcinki, bo jak zwykle czyta się i ogląda bardzo dobrze Twoja relacje :mrgreen: :D

Od początku izolacji nie wchodzilam na forum... No bo jak można się tak katować zdjęciami z Cro wiedząc, że tegoroczny wyjazd może nie dojść do skutku...
A tu masz! Relacja CROberto i to jeszcze z Pagu, który w lipcu miał być moja mekka po dość męczącym roku... I nie ma innego wyjścia tylko Pag musi być i już! Przefrune, teleportuje się... Nie wiem, ale być muszę! :D :D
Jest mi Agato niezwykle miło czytać co piszesz :D Julka faktycznie bardzo się zmieniła,może w którymś poście wkleję po zdjęciu z każdej relacji ...
Odnośnie wyjazdu - widzę ,że jesteś tak zdeterminowana, iż żadna siła Cię nie powstrzyma... :lol: 8)
Zatem - Sretan teleportan... :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone