Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:38

Epepa napisał(a):Piękna ta plaża, bardzo chciałabym kiedyś popływać tam moim kajakiem.

Rewelacyjne wrażenia - gwarantowane 8) Skały, wraz ze zmieniającym się położeniem względem słońca, pokazują nowe oblicze...
Polecam wypływać,tylko w pewną pogodę.
Epepa napisał(a): Tak trafiłam na Twoją relację z wyspy i przez Święta przeczytałam ją od deski do deski. :mrgreen: Przez chwilę mogłam poczuć się tak, jakbym znowu tam była i wędrowała znajomymi ścieżkami - dzięki! :smo: :papa: Teraz z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek z Pagu.

Ja też Losinj bardzo miło wspominam 8) Fajnie , że moja relacja sprawia Ci radość :D także lubię oglądać i wspominać znane mi rejony oczami innych cromaniaków 8) Szkoda ,że w wielu relacjach nie ma już zdjęć... :(
Swoimi wpisami dodajecie mi tyle motywacji - tak ,że kolejny odcinek w przygotowaniu ...
Dziękuję :smo:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:38

ruzica napisał(a):Ojej, jak pięknie tu :hearts: powiedziałabym, że wręcz poetycko ;)

Dziękuję :D ale to przecież literatura grozy 8O :wink:
ruzica napisał(a):Powiększam grono walczących z wiatrem:


Może i ja ,założę jakiś klub na forum :mrgreen: mam już dwa pomysły... :oczko_usmiech:
ruzica napisał(a):
A małą Julkę też pamiętam z dawnych relacji, na jakiejś huśtawce na Braču chyba. Pozdrav :) :papa:

Dobrze pamiętasz :) to była chuśtawka nad samym morzem - przywiązana do gałęzi ponad skałą.Nawet zagadkę z tego zrobiłem :lol: :papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 19:43

Kapitańska Baba napisał(a):Te skały mnie zauroczyły :hearts: Akurat na sympatyczną wedrówkę :D

Są zjawiskowe 8) Łażing nie do znudzenia... :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 15.04.2020 21:55

Ta plaża jest niesamowita - na zdjęciach różnych fotografujących wygląda inaczej.
Twoje są odjazdowe.
Zastanawia mnie tylko, dlaczego tyle osób podkreśla kwestię trudności zejścia do niej na ostatnim odcinku :lol:
Może przed moją wizytą na niej wystąpił silny opad i jakieś głazy się osunęły :roll: :wink:

Spodobał mi się pomysł na sretan teleportan 8) Chyba zacznę pracować nad siłą woli :D :papa:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.04.2020 22:01

piekara114 napisał(a):Ile ten spacer zajmuje? Bo ten szlak pod górę z leżakami to mnie lekko zniechęcił.... Kajak konieczny!

Można wodą z Rucicy.
Klamoty na ponton/ materac i spacer. :wink:
Woda w najgłębszym miejscu szyi nie sięga.
Sprawdzone. :wink:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 15.04.2020 22:04

anakin napisał(a):Woda w najgłębszym miejscu szyi nie sięga.
Sprawdzone. :wink:

Zależy jeszcze, na jakiej wysokości, kto ma szyję. :lol:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.04.2020 22:07

elka21 napisał(a):
anakin napisał(a):Woda w najgłębszym miejscu szyi nie sięga.
Sprawdzone. :wink:

Zależy jeszcze, na jakiej wysokości, kto ma szyję. :lol:

No dobra.
Robert nie przejdzie. :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 22:54

anakin napisał(a):
elka21 napisał(a):
anakin napisał(a):Woda w najgłębszym miejscu szyi nie sięga.
Sprawdzone. :wink:

Zależy jeszcze, na jakiej wysokości, kto ma szyję. :lol:

No dobra.
Robert nie przejdzie. :mrgreen:

:lool: :lool: :lool:



Nie skreślaj mnie... :(

Są sposoby...






balet.png


:mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 23:04

Katerina napisał(a):Ta plaża jest niesamowita - na zdjęciach różnych fotografujących wygląda inaczej.
Twoje są odjazdowe.

8)
Katerina napisał(a):Zastanawia mnie tylko, dlaczego tyle osób podkreśla kwestię trudności zejścia do niej na ostatnim odcinku :lol:
Może przed moją wizytą na niej wystąpił silny opad i jakieś głazy się osunęły :roll: :wink:


Katarzyna ,to nie to....
Zależy kto ich pakował..... :oczko_usmiech:
Ze mną łatwo nie jest, jak widziałaś..... :mrgreen:
Katerina napisał(a):Spodobał mi się pomysł na sretan teleportan 8) Chyba zacznę pracować nad siłą woli :D :papa:

:)
Jak się naumiesz , to ładuj mi instrukcję na priv... :oczko_usmiech: :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.04.2020 23:10

To ja w takim razie będzie musiała na lince ciągnąć kajak z wyposażeniem, bo ja szyję mam jednak nisko :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2020 23:29

piekara114 napisał(a):To ja w takim razie będzie musiała na lince ciągnąć kajak z wyposażeniem, bo ja szyję mam jednak nisko :mrgreen:
:lol:
Ja szyję miałem wysoko ,i ładna ci ona jak u flaminga.... :mrgreen:
Problem jest w innym miejscu... :(
Jak by mi ktoś nogi wyprostował ,to by się i 185 cm. uzbierało... :mrgreen: :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.04.2020 06:54

CROberto napisał(a):Jest mi Agato niezwykle miło czytać co piszesz :D Julka faktycznie bardzo się zmieniła,może w którymś poście wkleję po zdjęciu z każdej relacji ...
Odnośnie wyjazdu - widzę ,że jesteś tak zdeterminowana, iż żadna siła Cię nie powstrzyma... :lol: 8)
Zatem - Sretan teleportan... :oczko_usmiech:

Dobry pomysł z tymi zdjęciami Julki. Na forum już tak jest, że często czytamy relacje (przynajmniej ja), żeby też zobaczyć co dzieje się u piszących relacje :D Z chęcią zobaczę zdjęcia Twojej córki. Ile już ma lat?
Teleportacja się przyda w lipcu, a jak nie wypali, to będę się teleportować przez forum i czytanie relacji. Nowych pewnie nie będzie, ale starych jest mnóstwo. Zacznę od Twoich :D

A tak wracając do relacji to jak jest z tym słońcem w Bosanie? My mamy rezerwacje w mieście Pag, ale tutaj na obrzeżach miasta po stronie Bosany, więc mam nadzieje, że jakoś nie da nam bardzo po doopie ten popołudniowy cień. Macie jakieś rozeznanie co do godzin o których to słońce tam się pojawia i zachodzi w lipcu? Anakin może Ty bardziej znasz sytuację?
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 16.04.2020 19:07

agata26061 napisał(a):
CROberto napisał(a):
A tak wracając do relacji to jak jest z tym słońcem w Bosanie? My mamy rezerwacje w mieście Pag, ale tutaj na obrzeżach miasta po stronie Bosany, więc mam nadzieje, że jakoś nie da nam bardzo po doopie ten popołudniowy cień. Macie jakieś rozeznanie co do godzin o których to słońce tam się pojawia i zachodzi w lipcu? Anakin może Ty bardziej znasz sytuację?

Julia w lutym skończyła 16 8) pierwsze zdjęcia wstawiałem gdy miała cztery latka...
Coś po skończeniu relacji wrzucę... :)
Moim zdaniem tu gdzie masz rezerwację ,to jest najlepsza miejscówka jeśli cdzi o miasto Pag.Powinniście mieć ładny widok z tarasu.
Słońce z plaż Bosany znika ok. 17.
Z tego co kojarzę to usytuowanie terenu jest takie ,że do apartamentów słońce dociera dłużej. :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.04.2020 19:37

CROberto napisał(a):Słońce z plaż Bosany znika ok. 17.
Z tego co kojarzę to usytuowanie terenu jest takie ,że do apartamentów słońce dociera dłużej. :papa:

Ta strona zatoki, trochę dalej bo to już Sv. Marko, 21 lipca ok. 17.40:

aP1170081.JPG

Jak widać cienia na plaży jest już sporo, ale domy na klifie są w słońcu.

Moja ulubiona strona Pagu... :smo:

Można co rano oglądać wschód słońca. :wink:

aP1160447.jpg
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 16.04.2020 20:27

Mikromir napisał(a):

Można co rano oglądać wschód słońca. :wink:



No, bez przesady - kto tak późno kładzie się spać... :mrgreen:

Fajna fotka 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone