Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag 2011 w moim obiektywie. Chorwacja po raz pierwszy.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 03.08.2011 08:09

[/quote] Eh, to zależy czy jeszcze chcecie coś zobaczeć czy nie... :) a jeśli tak to którą część mojego urlopu ;)[/quote]

Jasne, że chcemy, jak dla mnie zdjęcia piękne, mają to "coś" w sobie i z przyjemnością się je ogląda! Z chęcią pooglądam jeszcze Pag Twoimi oczami 8) :lol:

P.S. A i modelka wyjątkowo fotogeniczna :) Gratuluję 8)
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 03.08.2011 14:12

My w tym roku byliśmy w Plitwicach już o 9.00 i trafiliśmy na niesamowitą ilość turytów :? (rok temu o tej porze byliśmy prawie sami....). Tak więc chyba nie tylko o godzinę chodzi.... :wink:

Zdjęcia jak zwykle się mi podobają i ja również poproszę o więcej!!!!
arya15
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 29.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arya15 » 03.08.2011 21:18

zdjęcia super!! podpisuję sie pod prośbami poprzedników!
GRZECH 1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 13.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) GRZECH 1 » 07.08.2011 22:16

Witam
Dla mnie tez zdjęcia bardzo fajne, a oglądam ze szczególnym zainteresowaniem bo za 10 dni jade do miasteczka Pag. Pozdrawiam i czekam na dalsze zdjęcia ... :wink:
portier
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) portier » 08.08.2011 00:58

zdjecia bomba! zazdroszcze 8)

mam pytanko, czy warto wybierając się do Zadaru, złapać prom i przejechać się wzdłuż całej wyspy Pag? czy lepiej jechac prosto Magitralą...?
Jak zwykle mamy konflikt, ja chce wzdłuż wybrzeża, dziewczyna - Pag'iem...
Nadialena
Cromaniak
Posty: 605
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadialena » 08.08.2011 07:56

Piękna ta Twoja Chorwacja! Ja też proszę o więcej :D
aniagie
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniagie » 11.08.2011 18:54

Witam,
jestem nowa na forum, ale także jestem zachwycona Chorwacją. Byłam w Makarskiej dwa lata temu a teraz wybieramy się na Pag - wyjeżdżamy z Łodzi 15.08 czyli od 16.08 na miejscu. czy jedzie ktoś w tym czasie? my jedziemy w trójkę, mąż i kumpela jeśli ktoś jeszcze będzie na miejscu to dawać znać. w kupie raźniej:)
Pozdrawiam,
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 11.08.2011 19:59

portier napisał(a):zdjecia bomba! zazdroszcze 8)

mam pytanko, czy warto wybierając się do Zadaru, złapać prom i przejechać się wzdłuż całej wyspy Pag? czy lepiej jechac prosto Magitralą...?
Jak zwykle mamy konflikt, ja chce wzdłuż wybrzeża, dziewczyna - Pag'iem...

Moim skromnym zdaniem raczej Pagiem, lepiej ten czas spędzić w Zadarze, zajechać do Nin niż jechać lądem, nadrabiać km, wlec się czasem w ogonku aut.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag 2011 w moim obiektywie. Chorwacja po raz pierwszy. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone