Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiš - aktualności 2023

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8655
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: Omiš - aktualności 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 16.03.2023 20:13

mariusz_sn napisał(a):OK dzięki, pozdrawiam i jeśli jedziesz w tym roku do Cro to miłego urlopu

I wzajemnie :D .
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2488
Dołączył(a): 26.07.2012
Re: Omiš - aktualności 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 25.03.2023 17:06

Zaplanowałam w tym roku rafting po Cetinie. Poproszę o namiar na jakiegoś sprawdzonego organizatora :) . Chyba, że to wszystko jedno z kim się płynie i szukać na miejscu?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Omiš - aktualności 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.03.2023 19:00

wiola2012 napisał(a):Zaplanowałam w tym roku rafting po Cetinie. Poproszę o namiar na jakiegoś sprawdzonego organizatora :) . Chyba, że to wszystko jedno z kim się płynie i szukać na miejscu?

Byliśmy na raftingu bardzo dawno temu, bo w 2008 roku. Korzystaliśmy z oferty firmy, którą znaleźliśmy w uliczce naprzeciwko restauracji/pizzerii Konig. Znalazłam ich stronę facebookową, tzn. myślę, że to są oni:
https://www.facebook.com/raftingking

Wtedy mieli bardzo korzystną cenowo ofertę. Raftingiem byliśmy zachwyceni, ale faktem jest, że nie mamy porównania z innymi organizatorami.

Kilka zdjęć i opisy tej niezwykłej przygody z mojej pierwszej relacji popełnionej na tym forum ;):
wyspa-pag-makarska-riviera-peljesac-czyli-chorwacja-3-t21320-45.html

Edit: Tak, to na pewno ta sama firma. Poznałam skippera na zdjęciu na fb :mrgreen: Albo to stare zdjęcie, albo kompletnie się nie zmienił przez te 15 lat 8)
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2488
Dołączył(a): 26.07.2012
Re: Omiš - aktualności 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 26.03.2023 00:07

dmaslinka napisał(a):Korzystaliśmy z oferty firmy, którą znaleźliśmy w uliczce naprzeciwko restauracji/pizzerii Konig. Znalazłam ich stronę facebookową, tzn. myślę, że to są oni:
https://www.facebook.com/raftingking

Dziękuję :) , zapiszę sobię.

maslinka napisał(a):Raftingiem byliśmy zachwyceni, ale faktem jest, że nie mamy porównania z innymi organizatorami.

Jestem pewna, że my też będziemy, chociaż na filmikach na YouTube widziałam, że zdarzają się wpdaki…do wody :D .
maslinka napisał(a): Kilka zdjęć i opisy tej niezwykłej przygody z mojej pierwszej relacji popełnionej na tym forum ;):
wyspa-pag-makarska-riviera-peljesac-czyli-chorwacja-3-t21320-45.html

Ooo, świetnie, chętnie poczytam :) .

dmaslinka napisał(a):Edit: Tak, to na pewno ta sama firma. Poznałam skippera na zdjęciu na fb :mrgreen: Albo to stare zdjęcie, albo kompletnie się nie zmienił przez te 15 lat 8)

Jak go spotkam to zapytam jakiego kremu używa :oczko_usmiech:
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019
Re: Omiš - aktualności 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 26.03.2023 17:46

wiola2012 napisał(a):Zaplanowałam w tym roku rafting po Cetinie. Poproszę o namiar na jakiegoś sprawdzonego organizatora :) . Chyba, że to wszystko jedno z kim się płynie i szukać na miejscu?


Wszystko jedno - oni wszyscy mają prawie identyczną ofertę. Przedstawiciele są w każdej większej miejscowości na promenadach, nie trzeba wcale jeździć do Omiša. Dowóz autobusem jest w cenie raftingu.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Omiš - aktualności 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.03.2023 20:43

wiola2012 napisał(a):Zaplanowałam w tym roku rafting po Cetinie. Poproszę o namiar na jakiegoś sprawdzonego organizatora :) . Chyba, że to wszystko jedno z kim się płynie i szukać na miejscu?

Jak dalej szukasz to daj znać na priv, dam Ci namiary na mojego przyjaciela. Ekipa sprawdzona, wszystko dwa razy mieliśmy super, komunikacja w języku polskim.
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 27.03.2023 22:08

Ja polecam https://rafting-pirate.com/ Korzystaliśmy w zeszłe wakacje.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2488
Dołączył(a): 26.07.2012
Re: Omiš - aktualności 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 27.03.2023 22:26

marekkowalak napisał(a):
wiola2012 napisał(a):Zaplanowałam w tym roku rafting po Cetinie. Poproszę o namiar na jakiegoś sprawdzonego organizatora :) . Chyba, że to wszystko jedno z kim się płynie i szukać na miejscu?


Wszystko jedno - oni wszyscy mają prawie identyczną ofertę. Przedstawiciele są w każdej większej miejscowości na promenadach, nie trzeba wcale jeździć do Omiša. Dowóz autobusem jest w cenie raftingu.

Będziemy prawie w Omisiu :D, ale krótko, dlatego wolę coś wcześniej uzgodnić. Ten rafting to takie niespełnione marzenie po latach.
MrOwA napisał(a):Ja polecam https://rafting-pirate.com/ Korzystaliśmy w zeszłe wakacje.

Dziękuję :)
amatus1 napisał(a):Jak dalej szukasz to daj znać na priv, dam Ci namiary na mojego przyjaciela. Ekipa sprawdzona, wszystko dwa razy mieliśmy super, komunikacja w języku polskim.

Jeszcze nic nie zarezerwowałam, muszę przejrzeć linki, może porównać cenę, chociaż podejrzewam, że są porównywalne.
Poproszę na priv o kontakt do Twojego przyjaciela.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Omiš - aktualności 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.03.2023 23:11

wiola2012 napisał(a):Jeszcze nic nie zarezerwowałam, muszę przejrzeć linki, może porównać cenę, chociaż podejrzewam, że są porównywalne.
Poproszę na priv o kontakt do Twojego przyjaciela.

Wysłałem na priv watsap, komunikacja:)
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011
Re: Most na Peljeśac

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 02.05.2023 00:07

Ciekawe kiedy obwodnica Omisa będzie gotowa - w zeszłym roku wisiało jedno przęsło na Cetiną - południowe.
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 02.05.2023 16:09

film z przed miesiąca:

Cała obwodnic ma być gotowa do końca 2025. Tak że jeszcze trochę zostało.
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 05.06.2023 13:26

Pytanko - może był ktoś w tym roku w miejscowości Stanici i dać mi info czy Espania (reatauracja) jest otwarta?
Bo na google widnieje napis że zamknięta na stałe i trochę mnie to martwi, bo lokalnie tam się właśnie stołowałem :(
kopson
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 08.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopson » 05.06.2023 15:05

Informacje podawane przez Google bywają nieprecyzyjne. Restauracja "zamknięta na stałe" w gruncie rzeczy nieraz oznacza, że jest zamknięta poza sezonem ale w sezonie turystycznym już otwarta. Przekonałem się o tym w ub. roku gdy byłem w Trogirze.
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 06.06.2023 07:52

kopson napisał(a):Informacje podawane przez Google bywają nieprecyzyjne. Restauracja "zamknięta na stałe" w gruncie rzeczy nieraz oznacza, że jest zamknięta poza sezonem ale w sezonie turystycznym już otwarta. Przekonałem się o tym w ub. roku gdy byłem w Trogirze.


No mam właśnie taką nadzieję :)
olkas
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 01.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olkas » 26.06.2023 19:02

Ile teraz kosztuje rejs cetiną?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Omiš - aktualności 2023 - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone