Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiš - aktualności 2023

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 26.06.2023 21:08

olkas napisał(a):Ile teraz kosztuje rejs cetiną?

reafting okolo 30 euro, rejs nie wiem...gdybyś chciał namiary na sprawdzony rafting albo rejs to pisz....mam sprawdzonego gościa:).
Ostatnio edytowano 27.06.2023 19:29 przez amatus1, łącznie edytowano 1 raz
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 27.06.2023 19:22

Hej Macie jakoes sprawdzone miejsce z
Oliwą i Ew jakimś winkiem gdzie śmiało mogę nabyć kilka butelek i nie żałować?
Oczywiście w okolicy Omisa.
olkas
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 01.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olkas » 27.06.2023 21:46

Dziękuję wszystkim, rejs łódką 10 euro od osoby. Pozdrawiam
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 27.06.2023 22:18

amatus1 napisał(a):
olkas napisał(a):Ile teraz kosztuje rejs cetiną?

reafting okolo 30 euro, rejs nie wiem...gdybyś chciał namiary na sprawdzony rafting albo rejs to pisz....mam sprawdzonego gościa:).

Rafting u Twojego znajomego 30€. Bardzo szybki kontakt i konkretny człowiek. Mam nadzieje, że całość tez będzie na plus :) .
dbh
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbh » 02.08.2023 09:21

amatus1 napisał(a):
olkas napisał(a):Ile teraz kosztuje rejs cetiną?

reafting okolo 30 euro, rejs nie wiem...gdybyś chciał namiary na sprawdzony rafting albo rejs to pisz....mam sprawdzonego gościa:).

Od razu zaznaczam że nie mam pretensji do kolegi amatus1, który dał mi namiary na Josipa od raftingu ale jestem generalnie niezadowolony z usług tego "naganiacza Josipa".
Dogadaliśmy się z Jospiem, pytamy o zdjęcia podczas raftingu i Josip mówi, że trzeba powiedzieć sternikowi. Przed rozpoczęciem spływu pytam sternika czy robi zdjęcia w trakcie, na co dostaje odpowiedź że on nie ale inny sternik robi.
Po wszystkim odwożą nas na parking, każdy idzie w swoją strone, pytam Josipa o zdjęcia a on pisze że zdjęcia tylko ze sternikiem trzeba się dogadywać. Tym sposobem fotorelacja z raftingu obejmuje 2 zdjęcia, które zrobiłem żonie i młodemu przed wypłynięciem i pozostawieniem telefonów w busie.
Po drodze liczyłem na atrakcje, była bomba, skoki do wody z wielkiej skały, skoki pod wodospadem ale nie było jaskini.
Poza tym tak jak ludzie tutaj pisali, dużo zależy od sternika i ekipy na pontonie. Nasz sternik nie był zbyt wylewny a jeden młodzieniec na pontonie z Polski w wieku na oko 20 lat to zachowywał się tam jakby w ogóle był tam z rodziną za karę. :(
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 02.08.2023 15:36

Co do zdjęć to zapytaj (jeśli jesteś jeszcze w Omiš) w agencji. Ja załatwiałem obok Restoran Ultimo.
Za odpowiednią opłatą wysyłają na maila link z dostępem do chmury. Tam masz zdjęcia z wszystkich łodzi z danego dnia z konkretnej godziny.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 02.08.2023 16:05

dbh napisał(a):
amatus1 napisał(a):
olkas napisał(a):Ile teraz kosztuje rejs cetiną?

reafting okolo 30 euro, rejs nie wiem...gdybyś chciał namiary na sprawdzony rafting albo rejs to pisz....mam sprawdzonego gościa:).

Od razu zaznaczam że nie mam pretensji do kolegi amatus1, który dał mi namiary na Josipa od raftingu ale jestem generalnie niezadowolony z usług tego "naganiacza Josipa".
Dogadaliśmy się z Jospiem, pytamy o zdjęcia podczas raftingu i Josip mówi, że trzeba powiedzieć sternikowi. Przed rozpoczęciem spływu pytam sternika czy robi zdjęcia w trakcie, na co dostaje odpowiedź że on nie ale inny sternik robi.
Po wszystkim odwożą nas na parking, każdy idzie w swoją strone, pytam Josipa o zdjęcia a on pisze że zdjęcia tylko ze sternikiem trzeba się dogadywać. Tym sposobem fotorelacja z raftingu obejmuje 2 zdjęcia, które zrobiłem żonie i młodemu przed wypłynięciem i pozostawieniem telefonów w busie.
Po drodze liczyłem na atrakcje, była bomba, skoki do wody z wielkiej skały, skoki pod wodospadem ale nie było jaskini.
Poza tym tak jak ludzie tutaj pisali, dużo zależy od sternika i ekipy na pontonie. Nasz sternik nie był zbyt wylewny a jeden młodzieniec na pontonie z Polski w wieku na oko 20 lat to zachowywał się tam jakby w ogóle był tam z rodziną za karę. :(

witaj, my zdjęcia mieliśmy za każdym razem, podczas pierwszego raftingu wypalali na płytce, ostatnio podali mi link i haslo do dysku w chmurze, oczywiście za dodatkową opłatą.
dbh
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbh » 03.08.2023 09:45

amatus1 napisał(a):
dbh napisał(a):
amatus1 napisał(a):
olkas napisał(a):Ile teraz kosztuje rejs cetiną?

reafting okolo 30 euro, rejs nie wiem...gdybyś chciał namiary na sprawdzony rafting albo rejs to pisz....mam sprawdzonego gościa:).

Od razu zaznaczam że nie mam pretensji do kolegi amatus1, który dał mi namiary na Josipa od raftingu ale jestem generalnie niezadowolony z usług tego "naganiacza Josipa".
Dogadaliśmy się z Jospiem, pytamy o zdjęcia podczas raftingu i Josip mówi, że trzeba powiedzieć sternikowi. Przed rozpoczęciem spływu pytam sternika czy robi zdjęcia w trakcie, na co dostaje odpowiedź że on nie ale inny sternik robi.
Po wszystkim odwożą nas na parking, każdy idzie w swoją strone, pytam Josipa o zdjęcia a on pisze że zdjęcia tylko ze sternikiem trzeba się dogadywać. Tym sposobem fotorelacja z raftingu obejmuje 2 zdjęcia, które zrobiłem żonie i młodemu przed wypłynięciem i pozostawieniem telefonów w busie.
Po drodze liczyłem na atrakcje, była bomba, skoki do wody z wielkiej skały, skoki pod wodospadem ale nie było jaskini.
Poza tym tak jak ludzie tutaj pisali, dużo zależy od sternika i ekipy na pontonie. Nasz sternik nie był zbyt wylewny a jeden młodzieniec na pontonie z Polski w wieku na oko 20 lat to zachowywał się tam jakby w ogóle był tam z rodziną za karę. :(

witaj, my zdjęcia mieliśmy za każdym razem, podczas pierwszego raftingu wypalali na płytce, ostatnio podali mi link i haslo do dysku w chmurze, oczywiście za dodatkową opłatą.

no niestety już w domu. 23/07 wrócilismy
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 03.08.2023 13:05

Poszukaj namiaru w necie. Zadzwoń albo napisz maila. Jak zdjęć jeszcze nie skasowali (a pewnie nie) to za kasę podadzą ci linka z hasłem.
dbh
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbh » 08.08.2023 09:01

empire13 napisał(a):Poszukaj namiaru w necie. Zadzwoń albo napisz maila. Jak zdjęć jeszcze nie skasowali (a pewnie nie) to za kasę podadzą ci linka z hasłem.


nie mam pojęcia jak nazywała się ta "agencja" jedyni z kim kontaktowałem się to ten Josip.
Sidney
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 16.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sidney » 08.08.2023 10:06

Jure joskan

Może to ta agencja
Sidney
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 16.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sidney » 08.08.2023 10:09

IMG-20230808-WA0002.jpg
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 09.08.2023 18:14

Z poleconego raftingu jestem zadowolona, ale rzeczywiście zdjęć sternik nie robił. Ani na naszym , ani na sąsiednim pontonie. Robiłam sama. Wzięłam telefon ze sobą, tak na wszelki wypadek i bardzo dobrze, bo pamiątek by nie było.
Bombolero
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 04.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bombolero » 09.08.2023 18:20

Czy opłaca się jechać do Omisia na festyn piracki? Zastanawiam się, czy warto podjechać 25km na to wydarzenie. Nigdy nie byłem, ale jak sobie pomyślę, że ciężko zaparkować tam w normalny dzień, to co będzie podczas festynu?
Przemeks4
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemeks4 » 08.02.2024 22:04

Cześć, jedziemy na rodzinne wakacje do Chorwacji w terminie 13-22.06. tego roku. 9 osób dorosłych i 4 małych dzieci (poniżej 4 roku życia). Czy poleci ktoś nocleg dla takiej ekipy? (najlepiej co najmniej 4 osobne sypialnie). Bardziej interesuje nas część południowa(?), ta od centrum Omisia w kierunku Makarskiej, tak max 3km od centrum, żeby dało się spokojnie spacerkiem przejść.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Omiš - aktualności 2023 - strona 45
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone