Re: Nuda....czyli urlop w Cro po raz piętnasty od str.77
napisał(a) krakusowa » 23.11.2016 20:46
te kiero napisał(a):nasz wyjazd w tym roku również był Kryształowy, ale nieco z innego powodu,
chyba się domyślam
te kiero napisał(a): mam nadzieję, że znajdę czas na relację
musisz znaleźć, nie ma innej opcji
21monika napisał(a):Fajnie tak popatrzeć z okien samochodu na codzienność mieszkańców, mijając wsie i miasteczka.
Niestety takie widoki tylko jak się zrezygnuje z tępa i autostrad.
Szkoda, że zawsze braknie czasu na takie spokojne docieranie na wakacje.

Mamy taką zasadę, że urlop w Chorwacji ma być bez pospiechu.
Dotyczy to równiez drogi do Cro.
Najwyżej jeden dzień krócej będziemy na plaży
janka.mik. napisał(a):A ja czekam na Jadran
To jeszcze chwilke musisz poczekać

ajdadi napisał(a):Fajne te wodne odbicie zamku
Nam też się spodobało
zdjęć zamku w wodzie mamy chyba kilkanaście sztuk
