Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowy most na Ciovo-gotowy.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 17.05.2018 08:59

Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 17.05.2018 11:16

Ładnie przyspieszyli, byłem tam 2 tygodnie temu, to szczerze mówiąc sporo brakowało by go spiąć...

Poniżej link do tematu z forum SSC:
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 87&page=44
Bartolski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 22.07.2011
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 17.05.2018 21:59

Anna74 napisał(a):Nie, to nie moje zdjęcie. Zostało ściągnięte z jakiejś chorwackiej strony, ale nie pamiętam z której. Ja też obserwuję codziennie Trogir i Split z kamerek, chcemy się przeprowadzić w tamte rejony i wciągamy klimat przez internet :)


Ja tez bym kiedyś chciał jakieś lokum tam znaleźć ale to chyba na emeryturze dopiero :)
Bartolski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 22.07.2011
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 28.05.2018 01:02

:lol: :lol: Chyba uda się nawet przed terminem oddać most do użytku :lol: :lol:
https://www.dalmacijadanas.hr/trogirani ... a-na-drugi
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 28.05.2018 06:42

Bartolski napisał(a)::lol: :lol: Chyba uda się nawet przed terminem oddać most do użytku :lol: :lol:
https://www.dalmacijadanas.hr/trogirani ... a-na-drugi

Przed terminem z zeszłego roku czy sprzed dwóch lat? :D :D :D
Bartolski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 22.07.2011
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 28.05.2018 10:57

Z napisał(a):
Bartolski napisał(a)::lol: :lol: Chyba uda się nawet przed terminem oddać most do użytku :lol: :lol:
https://www.dalmacijadanas.hr/trogirani ... a-na-drugi

Przed terminem z zeszłego roku czy sprzed dwóch lat? :D :D :D

Hehehe, fakt, zapomniałem o tamtych terminach. Przed tym obecnym terminem czyli połową lipca 2018 :D :lol:
pb
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 06.04.2010
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pb » 04.06.2018 11:51

Obrazek
a może jak się postarają to do 13.07 daja radę - i będzie mi łatwiej :)
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 04.06.2018 12:00

Mały OT, kilka stron dalej na skyscraper jest mapka samowolek budowlanych, nieźle rządzą chłopaki :mrgreen:

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1801787&page=48
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 04.06.2018 13:38

malinero napisał(a):Mały OT, kilka stron dalej na skyscraper jest mapka samowolek budowlanych, nieźle rządzą chłopaki :mrgreen:

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1801787&page=48


Nie od dziś wiadomo, że w sprawach budowlanych Chorwaci mają dosyć luźne podejście, ale na taką skalę to się nie spodziewałem :mrgreen: 8O 8O
frohse
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 14.08.2014
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) frohse » 07.06.2018 19:07

prace idą pełną parą :D
Bartolski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 22.07.2011
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 11.06.2018 13:52

frohse napisał(a):prace idą pełną parą :D

Super!!! na Marvastici ta droga, to duży skrót, nie trzeba będzie stać w korkach ani na Copacabanie ani w Mastrince :D :D :D
RKStefan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 06.06.2010
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) RKStefan » 11.06.2018 23:11

Bartolski napisał(a):Super!!! na Marvastici ta droga, to duży skrót, nie trzeba będzie stać w korkach ani na Copacabanie ani w Mastrince :D :D :D

Trochę niepokoi zakaz skrętu, brak linii i na wpół otwarty płotek na górze ale i tak to świetna wiadomość. Jak by tak za tydzień dało się przejechać :hearts:
Bartolski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 22.07.2011
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 11.06.2018 23:38

RKStefan napisał(a):
Bartolski napisał(a):Super!!! na Marvastici ta droga, to duży skrót, nie trzeba będzie stać w korkach ani na Copacabanie ani w Mastrince :D :D :D

Trochę niepokoi zakaz skrętu, brak linii i na wpół otwarty płotek na górze ale i tak to świetna wiadomość. Jak by tak za tydzień dało się przejechać :hearts:

Jak jedziesz za tydzień, to może jeszcze być zamknięte ;/ Ale jakbyś mógł wrzucić zdjęcia mostu i okolic, to byłyby to wiadomości z "pierwszej ręki" :D Ja dopiero 28 lipca się przekonam jak jest w rzeczywistości :D
frohse
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 14.08.2014
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) frohse » 14.06.2018 11:28

możliwe że na 15 lipca zdążą :D
RKStefan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 06.06.2010
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) RKStefan » 15.06.2018 08:22

Bartolski napisał(a):Jak jedziesz za tydzień, to może jeszcze być zamknięte ;/ Ale jakbyś mógł wrzucić zdjęcia mostu i okolic, to byłyby to wiadomości z "pierwszej ręki" :D Ja dopiero 28 lipca się przekonam jak jest w rzeczywistości :D

Według informacji od naszych gospodarzy planowane otwarcie drogi na początku lipca. Zobaczymy czy się sprawdzi 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nowy most na Ciovo-gotowy. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone