Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nowy most na Ciovo-gotowy.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bartolski
Croentuzjasta
Re: Nowy most na Ciovo-kiedy?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 23.04.2018 13:21

RKStefan napisał(a):Sam most rozwiąże problem tylko częściowo, bo nowa droga prowadząca w stronę Žedno zdaje się jeszcze w powijakach. Jak uruchomią tylko most, korek będzie po prostu w innym miejscu :roll:

Ale rozłoży się na dwa mosty, zawsze będzie mniej stania. Dwa lata temu korki od Mastrinki były na 2 godziny stania, masakra :evil:
RKStefan
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) RKStefan » 23.04.2018 13:37

Po tej stronie wyspy pewnie będzie luźniej, ja muszę dotrzeć do Okrugu, więc trzymam kciuki za drogowców 8)
Bartolski
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 23.04.2018 13:51

RKStefan napisał(a):Po tej stronie wyspy pewnie będzie luźniej, ja muszę dotrzeć do Okrugu, więc trzymam kciuki za drogowców 8)

My tez w Okrugu ale od strony zatoki Mavarstica i zawsze jeździliśmy przez Żedno, bo szybciej niż przez Copacabane i widoki o niebo lepsze :D
RKStefan
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) RKStefan » 23.04.2018 14:06

Bartolski napisał(a):My tez w Okrugu ale od strony zatoki Mavarstica i zawsze jeździliśmy przez Żedno, bo szybciej niż przez Copacabane i widoki o niebo lepsze :D

My kawałek dalej (w pobliżu nowej szkoły) ale za każdym razem jak planowałem jechać przez Žedno to z mostu w lewo był korek a w prawo nie :D
Bartolski
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 23.04.2018 14:24

RKStefan napisał(a):
Bartolski napisał(a):My tez w Okrugu ale od strony zatoki Mavarstica i zawsze jeździliśmy przez Żedno, bo szybciej niż przez Copacabane i widoki o niebo lepsze :D

My kawałek dalej (w pobliżu nowej szkoły) ale za każdym razem jak planowałem jechać przez Žedno to z mostu w lewo był korek a w prawo nie :D

No to przy zatoce Mavarstica właśnie :) My akurat mieliśmy tak, ze był i tu i tu ;/ Niech działają, widzę teraz na kamerce, ze coś się rusza na tej części z wyspy.
Z
Cromaniak
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.04.2018 14:39

Z napisał(a):
noemi_s napisał(a):
Z napisał(a):Widzę że to samo co z mostem na Ciovo

Nie to samo - most na Ciovo jest w trakcie budowy, były jakieś problemy z wykonawcą, są opóźnienia, ale chorwackie ministerstwo transportu ma nadzieję, że most zostanie oddany do użytku w przyszłym roku. Postępy prac można oglądać tutaj: https://www.facebook.com/TrogirCiovoNew ... _internal#

Nadzieja matką głupich :D ,porównując zdjęcia z 17 września i dzisiejsze to tak jeszcze ze trzy lata im się zejdzie(minimum :D )

:D :D :D czuję że się nie pomyliłem,powiem więcej życzę im aby skończyli ten most do 2019roku. Wstyd jak cholera.
RKStefan
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) RKStefan » 23.04.2018 15:04

Z napisał(a): :D :D :D czuję że się nie pomyliłem,powiem więcej życzę im aby skończyli ten most do 2019roku. Wstyd jak cholera.

Oj tam od razu wstyd. Tam tak po prostu jest. Słoneczko rozleniwia :hut:
Ciekawe czy poprawili projekt, bo podobno maksymalny poziom wody wypadał trochę ponad asfaltem 8O
Bartolski
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 23.04.2018 15:23

RKStefan napisał(a):
Z napisał(a): :D :D :D czuję że się nie pomyliłem,powiem więcej życzę im aby skończyli ten most do 2019roku. Wstyd jak cholera.

Oj tam od razu wstyd. Tam tak po prostu jest. Słoneczko rozleniwia :hut:
Ciekawe czy poprawili projekt, bo podobno maksymalny poziom wody wypadał trochę ponad asfaltem 8O

Nie ważne czy poprawili, niech zrobią i uruchomią na wakacje, a potem do następnych mogą poprawiać :twisted: :twisted:
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.04.2018 20:34

Wstyd Panowie,wstyd.Pół Europy na to patrzy.
Bartolski
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 23.04.2018 23:26

Z napisał(a):Wstyd Panowie,wstyd.Pół Europy na to patrzy.

Mnie tam nie wstyd, ja tylko jadę tam na wakacje. Wstyd mi za tych papraków, którzy partolą robotę w okolicach mojego miejsca zamieszkania.
RKStefan
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) RKStefan » 24.04.2018 07:54

Bartolski napisał(a):Nie ważne czy poprawili, niech zrobią i uruchomią na wakacje, a potem do następnych mogą poprawiać :twisted: :twisted:

Podnoszenie mostu to raczej zabawa na kilka sezonów, o kosztach nie wspominając :wink:
A co do wstydu, taki wiadukt na autostradzie A1 w Mszanie budowany był z podobnymi przygodami prawie 7 lat, a chyba ze 3 po uruchomieniu reszty tego odcinka autostrady :| a objazd lokalną dróżką pośród tirów - poezja :?
Anna74
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anna74 » 16.05.2018 20:59

Uwaga dla zainteresowanych, most na Ciovo połączony :)
Załączniki:
most_ciovo5-160518.jpg
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.05.2018 21:28

Brawo
Bartolski
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolski » 16.05.2018 22:40

Anna74 napisał(a):Uwaga dla zainteresowanych, most na Ciovo połączony :)

W końcu!!! Widziałem od rana na http://www.trogir.hr/GradTrogir/images/ ... 0_450.html jak scalali ostatnim przęsłem:) To Twoje zdjęcie?
Anna74
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anna74 » 17.05.2018 08:21

Nie, to nie moje zdjęcie. Zostało ściągnięte z jakiejś chorwackiej strony, ale nie pamiętam z której. Ja też obserwuję codziennie Trogir i Split z kamerek, chcemy się przeprowadzić w tamte rejony i wciągamy klimat przez internet :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nowy most na Ciovo-gotowy. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019