Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
majka017
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) majka017 » 14.05.2012 15:10

witam, czy ma ktoś namiary na sprawdzone noclegi w Barze? chodzi mi o termin 6 sierpnia na 4-5 dni dla 16 osob, nie musimy byc w jednym pensjonacie. Interesuja mnie rowniez niedrogie noclegi w Zabljaku w podobnym terminie.
goya
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) goya » 22.05.2012 18:54

kulka53 napisał(a):Wspomniana wyżej relacja KOLa

I jeszcze jeden link

Pzdr


Dzięki bardzo. A relacja KOL-a - full mega wypas... może służyć zamiast przewodnika turystycznego.
psdynów
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) psdynów » 03.06.2012 12:19

Wybieram sie do Czarnogóry, planujemy wyjazd na 2 auta, 8 osob w tym jedno dziecko, Poszukuje kogoś jadacego w tym kierunku, najchetniej z dziecmi. Moj maly ma 7 lat. najchetniej wybral bym sie w okolice bujaricy lub Ulcinu.
goya
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) goya » 05.06.2012 23:34

Kiedy planujecie wyjazd i na ile?
psdynów
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) psdynów » 07.06.2012 21:17

Planuje wyjazd okolo 4-6 lipiec na okolo 2 tygodnie+-3 dni, chcial bym wpierw jechac w okolice Bujaricy, a potem Ulcinj choć nie jestem bardzo przywiazany do tych miejsc,23605844, to moj nr gg napisz to porozmawiamy. pozdrawiam
goya
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) goya » 19.06.2012 09:44

Sorry nie mam gg. Niestety my możemy wyjechać dopiero po 10 lipca a myślałem konkretnie o Ulcinj. Gdyby przesunął Wam się termin wyjazdu, to daj cynk. Najlepiej na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Mam dwie córki 7 i 17 lat.
Andrewski
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrewski » 29.06.2012 03:27

Witam wszystkich na forum:)

Ja poszukuje czegoś w miejscowości : Budva lub okolice,dla 2 osób. Terminto 04.09-15.09. Można sie targować na miejscu jesli chodzi o cene?
Będzie to moja pierwsza wycieczka w to miejsce.Mam jeszcze jedno pytanie,idzie się jakoś dostać z Budvy do Podgoricy? jesli tak to w jakiej cenie? z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam
Andrewski
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrewski » 01.07.2012 20:12

ponawiam...
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 01.07.2012 20:19

Andrewski napisał(a):ponawiam...


napisz do mnie maila - mam propozycję apartamentu w Budvie.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
urban999
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) urban999 » 05.07.2012 12:11

Witam, poszukuje noclegów w Czarnogórze w miejscowości Ulcinj - termin przyjazd 05.08.2012 - wyjazd 18.08.2012 r. - około 10 osób - czy ktoś ma coś godnego polecenia? Z góry dziękuję za pomoc

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wierny62
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 21.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wierny62 » 08.07.2012 19:24

Andrewski napisał(a):Witam wszystkich na forum:)

Ja poszukuje czegoś w miejscowości : Budva lub okolice,dla 2 osób. Terminto 04.09-15.09. Można sie targować na miejscu jesli chodzi o cene?
Będzie to moja pierwsza wycieczka w to miejsce.Mam jeszcze jedno pytanie,idzie się jakoś dostać z Budvy do Podgoricy? jesli tak to w jakiej cenie? z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam




Kolega pewnie się na mecz wybiera : ) jeżeli tak to daj znać my też szukamy noclegu w Budvie jedziemy na tydzień
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 09.07.2012 07:38

Andrewski napisał(a):Witam wszystkich na forum:)

Ja poszukuje czegoś w miejscowości : Budva lub okolice,dla 2 osób. Terminto 04.09-15.09. Można sie targować na miejscu jesli chodzi o cene?
Będzie to moja pierwsza wycieczka w to miejsce.Mam jeszcze jedno pytanie,idzie się jakoś dostać z Budvy do Podgoricy? jesli tak to w jakiej cenie? z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam


W tym terminie znajdziesz bez problemu, można się targować. Z tym,że moim zdaniem jest mniejszy wybór ,niż w Chorwacji , jeśli chodzi o apartamenty, po prostu więcej jest hoteli. Cenowo podobnie, no może ciut drożej niż w Chorwacji we wrześniu. Rok temu w Baśce Vodzie we wrześniu za świetny apartament 2+0 płaciłem 24 euro , tydzień później w Petrovacu w Czarnogórze 25 euro, a standard był nieco gorszy niż w Chorwacji. W Chorwacji podaż apartmani jest większa , dzięki temu można więcej utargować. Osobiście w Budvie nie szukałbym, radzę jechać bardziej na południe. Im dalej , tym taniej będzie, polecam Ulcijn z cudowną plażą za miasteczkiem w stronę granicy z Albanią. No i z Baru , (jest po drodze do Ulcijn) dojedziesz do Podgoricy pociągiem, tak to zostają tylko autobusy i busy. Ale widziałem ,że sporo tego jeździ.
Andrewski
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrewski » 09.07.2012 22:22

aha. ale nam nie potrzebne jakieś nie wiadomo jakie apartamenty. Cos skromnego 2 łóżka i prysznic starczy. Znajde cos takeigo? bo jak patrze to same ceny 20-30 eur. :roll:
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 09.07.2012 23:06

Andrewski napisał(a):aha. ale nam nie potrzebne jakieś nie wiadomo jakie apartamenty. Cos skromnego 2 łóżka i prysznic starczy. Znajde cos takeigo? bo jak patrze to same ceny 20-30 eur. :roll:


Hmm , generalnie z ofertą poniżej 20 euro za dwie osoby spotkałem się tylko raz ,było to w Ulcijn. Nie wiem jak wyglądał rzekomy apartament, nie sprawdzałem. Wiem tylko tyle ,że oferta nie zawierała w cenie klimatyzacji.
To było we wrześniu , przy średniej temperaturze około 35 stopni celsjusza przez cały tydzień. Nie polecam więc opcji bez klimatyzacji.
WRC
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) WRC » 11.07.2012 16:54

pelkin1971 napisał(a):
adikos napisał(a):
pelkin1971 napisał(a):
adikos napisał(a):Wlasnie mam trase z Sarajewa przez Niksic ,Podgorica do Ulcij a druga z Sarajewa do Foca przez Zabljak , Mojkovac, Podgorica do Ulcinj jak jechac aby byly jak najlepsze widoki :?:


Adikas jak pojedziesz przez Foca, Zabljak, Mojkovac do Podgoricy to zaliczysz 3 kaniony (Pivy, Tary i Moraća) - widoki naprawdę przepiękne.


Pelkin orientujesz sie ile czasu faktycznego zajmuje dojazd z Polski do Ulcinj(przez Sarajevo) ta trasa , mi wg via mischelin podaje niespelna 18 godz ale czy jest to na tyle wiarygodne :?: pzdr


Podróż rozłóż na dwa dni z noclegiem w Sarajewie. Ja nocowałem na polu namiotowym w Sarajewie przy lotniku.




Mam pytanko o to pole namiotowe. Czy mozna bliżej jego lokalizację albo stronkę www. ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone