Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 16.01.2012 17:40

Buljarica to super wybór :D
Tu masz relacje kolezanki które tam była
forum/viewtopic.php?t=29280&highlight=buljarica

Położenie idealne do zwiedzania Czarnogóry , długa plaża stosunkowo ( jak na ten kraj) mało zatloczona
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 17.01.2012 14:12

A tu masz moją fotorelację z Buljaricy i okolic ;)
KLIK
Udanego wypoczynku :D
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 02.02.2012 08:41

Witam

W tym roku miała być Czarnogóra, ale poukładało sie inaczej i będzie Austria oraz zwyczajowo Chorwacja. Myślałam, że odpuścimy Czarnogórę całkowicie, ale tak sobie myslę, że może by chociaż podczas powrotu przemknąć przez nią i nacieszyć oczy Durmitorem.
I w tym momencie pojawiają mi sie wątpliwości, jaką drogę wybrać.. Pojadę z Marusici i chciałabym przejechać tylko przez góry, na wybrzeże nie znajdę czasu... Chciałam wybrać odcinek, który proponuje sopel http://mapy.google.pl/maps?saddr=E762&d ... evica+Tara , ale chyba za długo bysmy jechali, niewiem.... Jedziemy z maluchami 2 latka, 3, 5 więc czas tez ważny...
A z Marusici jaka droga będzie szybsza (lepsza) - przez Dubrownik czy Mostar? Na sucho na podstawie map trudno coś zdecydować, bo w rzeczywistości może być całkiem inaczej.
Poza tym zastanawiam się dlaczego większość wybiera drogę do domu przez Bośnię a nie Serbię, wydaje mi się, że ta druga jest szybsza ?

Generalnie planuję powrót z noclegiem i niewiem , jak czasowo może to wyglądać właśnie z powrotem przez Durmitor i czy z maluchami ma to sens ?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.02.2012 12:09

Przejazd przez kaniony Tary i Pivy przez przełęcze w sercu gór to ok 6-8 godzin. Przez samą przełęcz ~40 km będziesz jechać ok 2 - 3 godzin. Jeśli zwiedzać to zwiedzać, ale nie polecam tego przejazdu w drodze powrotnej z dziećmi. W Sarajevie byliśmy na 21 - 22 nie pamiętam i tam złapaliśmy nocleg na przedmieściach... nie ma sensu pchać się w centrum, bo sprawdziliśmy. ;) Przyzwoity jest motel przed Hotelem niestety nazw nie pamiętam. Przejazd tamtędy przysporzy Wam sporo adrenalinki ;)
adi_m
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adi_m » 22.02.2012 21:07

czyli generalnie Czarnogóra to raczej większe kurorty ???

i ciężko znaleźć coś blisko plaży najlepiej kamienistej ???
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.02.2012 08:15

W Petrovacu mam namiar lecz ceny w tym kraju podobne do Chorwacji.
Kocurek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kocurek » 10.04.2012 15:27

Mogę prosić o namiary na fajne lokum w Czarnogórze? :hearts:
Najlepiej sprawdzone przez Was, w raczej większej miejscowości, z bankomatami, sklepami...
Proszę Was o pomoc, bo czym więcej szukam, tym głupsza jestem :(
Kocurek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kocurek » 10.04.2012 19:26

mwxx napisał(a):witam, :D
własnie wróciłem z Czarnogóry... ogólnie zasada jest taka im bliżej Albanii tym taniej, nie ma problemu z noclegiem, jest masę łapaczy na wjazdach, można przebierać
najdłużej zatrzymałem się w Ulcinij - miasteczko ma inny klimat niz reszta wybrzeża, bardziej wschodni, gwarny i spontaniczny, z okoloicznych meczetów słychać spiew muzina, piękna starówka,w okolicy słynna " wielka plaża " i miejska, mniejsza,
do granicy z Albanią tylko 20 km, skorzystałem z tego i zwiedziłem Kruję koło Tirany
a ceny.....
apartament z łazienką miałem za 20 Euro, 2+1, jadalismy tylko na miescie
kawa expresso 0,5 euro
duży smaczny kebab 2,5-3,5 euro
pivko 1 euro
duża pizza 3 -4 euro

kempingi są , ale ich nie sprawdzałem bo ceny kwater są niskie,
aha i jeszcze jedno miejscowi są bardzo przychylnie nastawieni do Polaków, warto odwiedzić ten kraj bo widać wokół jak zaczynają budować się luksusowe hotele i za kilka lat będzie już inaczej
pozdrawiam


Dasz namiary na Twoje wakacje? Którędy jechałeś i jak długo? Jetsem z Rzeszowa, ale jestem dębiczanką :)
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 14.04.2012 01:14

Kocurek napisał(a):Mogę prosić o namiary na fajne lokum w Czarnogórze? :hearts:
Najlepiej sprawdzone przez Was, w raczej większej miejscowości, z bankomatami, sklepami...
Proszę Was o pomoc, bo czym więcej szukam, tym głupsza jestem :(


Napisz do mnie, pomogę w sprawie apartamentów w Czarnogórze
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Zeluu
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zeluu » 18.04.2012 18:56

Wybieram się na początku lipca do Czarnogóry i szukam ciekawego miejsca do zatrzymania się na 5-6 dni. Czy możecie polecić miejsce z średnio obleganą i zaśmieconą plażą ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.04.2012 19:32

Zeluu napisał(a):Wybieram się na początku lipca do Czarnogóry i szukam ciekawego miejsca do zatrzymania się na 5-6 dni. Czy możecie polecić miejsce z średnio obleganą i zaśmieconą plażą ?
:D
:D :D :D ,nie ma takich
goya
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) goya » 11.05.2012 14:05

Jakiś czas temu na necie znalazłem info o możliwości przejazdu koleją przez Serbię do samego Baru. Z tego co pamiętam wychodziło 30E za auto i 20 za kuszetkę. Oczywiście jak to wżyciu, jak mi potrzeba, to nie mogę znaleźć. Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat? Będę wdzięczny za info. A pewnie też paru osobom by się przydało, szczególnie z małymi dziećmi.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 11.05.2012 21:44

Jakiś czas temu ktoś opisywał taki wyjazd trasą z Belgradu i dalej koleją do Cz.G i dalej Albania i Grecja.Było w tym temacie sporo inf. :wink:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 11.05.2012 22:10

Wspomniana wyżej relacja KOLa

I jeszcze jeden link

Pzdr
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 12.05.2012 18:18

Co dwie głowy to nie jedna :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone