Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 401
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 19.08.2011 19:46

Leszek Skupin napisał(a):Eee to chyba bardziej w głębi Albanii bo takiego nie kojarzę, ale był bardzo podobny ;) ja jechałem na około jeziora Szkoderskiego... na mapie jest zaznaczona czerwona droga, ale jak ktoś nie ma terenówki a przynajmniej suva to nie polecam, chyba, że mu zawieszenie nie miłe ;)


Jechałem tą drogą nawet 11 terenówkami zakrety są zaj....te trzeba je pokonywać na dwa razy :P
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.08.2011 19:53

Crayfish napisał(a):Leszek - a ile kosztują kwatery w okolicy Buljaricy ?

W Petrovacu obok Buljaricy podobno rodacy znaleźli apartament za 20E/osoba albo w Buljaricy jest "Jadran Polski Dom" prowadzą go Polacy za 15E/osoba w klimatyzowanych pokojach jakieś 300 m w poziomie od morza. Może niedługo wkleję zdjęcie zatoczki, w której leży Buljarica ;) bo jest tego warte.
tomag napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Eee to chyba bardziej w głębi Albanii bo takiego nie kojarzę, ale był bardzo podobny ;) ja jechałem na około jeziora Szkoderskiego... na mapie jest zaznaczona czerwona droga, ale jak ktoś nie ma terenówki a przynajmniej suva to nie polecam, chyba, że mu zawieszenie nie miłe ;)


Jechałem tą drogą nawet 11 terenówkami zakrety są zaj....te trzeba je pokonywać na dwa razy :P

Kompletnie nie wiem którą drogą jechałeś, ale z Twojego opisu wynika, że to inna droga ;) :lol: Też postaram się jakieś poglądowe zdjęcia wkleić ;) ale nie dziś ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.08.2011 20:00

bzyq74 napisał(a):Stary most jest jak jedzie się ze Szkodry na Ulcinj na przejście graniczne Sukobin/Murican.
Natomiast Leszku jechałeś pewnie od strony Podgoricy.
Na filmiku 1:32-2:58 jest pokazany ten odcinek

Jeszcze nie pokazałem, a już wiesz o który odcinek mi chodzi :lol: jechałem ze Szkodry w stronę Podgoricy patrząc na mapę górą Jeziora Szkoderskiego ;)
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 401
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 19.08.2011 20:00

Leszek Skupin napisał(a):
Crayfish napisał(a):Leszek - a ile kosztują kwatery w okolicy Buljaricy ?

W Petrovacu obok Buljaricy podobno rodacy znaleźli apartament za 20E/osoba albo w Buljaricy jest "Jadran Polski Dom" prowadzą go Polacy za 15E/osoba w klimatyzowanych pokojach jakieś 300 m w poziomie od morza. Może niedługo wkleję zdjęcie zatoczki, w której leży Buljarica ;) bo jest tego warte.
tomag napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Eee to chyba bardziej w głębi Albanii bo takiego nie kojarzę, ale był bardzo podobny ;) ja jechałem na około jeziora Szkoderskiego... na mapie jest zaznaczona czerwona droga, ale jak ktoś nie ma terenówki a przynajmniej suva to nie polecam, chyba, że mu zawieszenie nie miłe ;)


Jechałem tą drogą nawet 11 terenówkami zakrety są zaj....te trzeba je pokonywać na dwa razy :P

Kompletnie nie wiem którą drogą jechałeś, ale z Twojego opisu wynika, że to inna droga ;) :lol: Też postaram się jakieś poglądowe zdjęcia wkleić ;) ale nie dziś ;)



przegląd zdjęć z całego pobytu w Montenegro

http://www.actifun.pl/Galerie/galeria-czarnogora-2011-maj.html

https://picasaweb.google.com/biuro.sonia/SoniaExpeditionMontenegro2011#
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.08.2011 20:19

Kapitalne :!::!::!: dodałem do ulubionych :D
karjost
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.06.2009
okolice Kotoru - pojedynczy nocleg

Nieprzeczytany postnapisał(a) karjost » 22.08.2011 23:09

Cześć,

Czy ktoś z was nocował może w pobliżu Kotoru (Dobrota, Prcanj, ew. Perast)? Szukam sprawdzonej, w miarę niedrogiej miejscówki (pokój) na jedną noc. Czy też w połowie września już zupełnie się nie trzeba przejmować i tylko jechać w ciemno?
Będę wdzięczna za ewentualne namiary :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.08.2011 06:10

W ciemno,w ciemno.
adi_m
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adi_m » 12.01.2012 21:38

Troszkę odgrzeje temat ;)

Zeszłoroczne wakacje spędzone w Chorwacji była wspaniałe
w dużej mierze dzięki pomocy Koleżanek i Kolegów z forum ;)

i tym razem potrzebuje waszej małej pomocy

poszukujemy w Czarnogórze jakiej małej mieścimy podobnej do
Chorwackiej Marusici czy łatwo w ciemno znaleźć taką mieścinę ???
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 12.01.2012 23:10

adi_m napisał(a):Troszkę odgrzeje temat ;)


Bardzo dobrze zrobiłeś :D ,
Ktoś może wie czy jest dalej forum o Serbii i Czarnogórze? Było tam bardzo dużo cennych informacji.
psdynów
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) psdynów » 13.01.2012 07:27

Witam przesylam ci zdjecia z Bujaricy, Pomysl o tym :)
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 15.01.2012 11:40

Orientuje się ktoś czy w okolicach Dobroty jest jakaś plaża z łagodnym zejściem do wody?
psdynów
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) psdynów » 15.01.2012 20:41

a gdzie jest Dobrota?
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 15.01.2012 20:54

Kilka km od Kotoru :D
psdynów
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) psdynów » 16.01.2012 13:29

niestety ja nie pomoge,
psdynów
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) psdynów » 16.01.2012 13:31

Ja mam dobry namiar na bujarice, byl ktos tam, moze ma cos ciekawego, chetnie bym zobaczyl zdjecia:) pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone